+ Pokazy masażu tajskiego

W ramach promocji kursów i warsztatów przybliżajączch w Polsce dalekowschodnie tradycje terapeutyczne i pielęgnacyjne ciała, umysłu i duszy, odbyło się szereg pokazów technik tradycyjnego jogicznego masażu tajskiego.

Poniżej zdjęcia z publicznego pokazu masażu tajskiego w Ośrodku Medytacyjnym Szambala Polska w maju 2006 w Szczecinie.

Gdansk w sobote 10.04 od godziny 10 zapraszamy na publiczny pokaz masazu tajskiego w Centrum Handlowym Manhatan ul Grunwaldzka 82. Pokaz trwac bedzie 45-50 minut i uczestnicy pokazu beda miec okazje wyprobowania tego masazu na wlasnym ciele. wstep 5zl. Pokaz ten poczatkuje Festiwal Masazu "Sztuka Dotyku"

Krakow Pokaz masażu tajskiego (tzw. Joga dla leniwych) 28.10 (wtorek) 14:35 - 15:20 Krakowskie Targi Masażu, Integracyjna Policealna Szkoła Masażu dla Niewidomych i Niedowidzących ul. Królewska 86. Podczas trwania wykładów, na podstawie biletu wejściowego otrzymać będzie można zaświadczenie o uczestniczeniu w Krakowskich Targach Masażu, firmowane pieczątka Integracyjnej Policealnej Szkoły Masażu dla Niewidomych i Niedowidzących. 

Podstrony:

                                               **********

 Dziękuję serdeczne jeszcze raz za zaproszenie na pokaz Masażu Tajskiego - podobało mi się niesamowicie. Świetnym dodatkiem też były materiały, które dostałam po pokazie. Prowadząca pokaz nauczycielka jest zachwycająca - jej umiejętności oraz sposób przekazywania i pokazywania masażu bardzo wiele mi dały. Ciepła i przyjacielska atmosfera jaka panuje podczas pokazu sprzyja pogłębianiu wiedzy. pozdrawiam Hanna Stoś

                                                                             **********

Relacja z IX Krakowskich Targow Masazu, pazdziernik 2008: 

Cieszy mnie iz na medycznej badz co bądż imprezie, są reprezentanci z innych tradycji masażu. 

Tak się stało, przypadek, zbieg okoliczności, iz nie tylko poprzedzał mój wykład pokaz masazu tajskiego przez Mrs Kanya Krongboon, ale miałem przyjemnosć tłumaczyć jej wykład podczas pokazu **** i jednocześnie w miarę czasu opowiadać niewidomym co się w sumie dzieje. Dwie niewidome osoby były także modelami. 

Powiem tylko, iż prezentacja była niesamowicie rzeczowa, spokojna, praktyczna. Osobiście Kanya zauroczyła słuchaczy "azjatyckim" spokojem, skupieniem i wniosła duzą dozę relaksu w swoją prezentację, która zapewne udzieliła się słuchaczom. 

W krótkiej rozmowie (niestety zaraz po niej był mój wykład i miałem m in rozbawić słuchaczy), okazało sie także, iż masaż tajski jest bardziej konkretny, niz sie go przedstawia. 

Swoją drogą mi także udzielił się jej spokój i choć rozmowa była krótka, ale sensowna. Pokora, naturalna, otwarta postawa Kanyi przekonała mnie jak ważne jest uczenie się masazu u źródeł, nawet jeśli mielibysmy na początek poznać tylko abc jakiegoś masażu. Tajskiego nie praktykuje, ale w wolnej chwili pewnie pojadę na jedno ze szkoleń. Podoba mi się koncepcja tej pracy, no cóz, Bodyworkerzy już tak mają, że schematy nie dla nich. 

Reasumując podobał mi się prosty, spokojny, konkretny, pokaz masazu tajskiego. 

Piotr Szczotka, masazysta niedowidzacy, nauczyciel masazu, organizator targow masazu, autor ksiazek i artykulow o masazu


 

Oto co o mnie i o moich kursach powiedzieli uczestnicy poprzednich kursów:

Thank you for unforgetable experience and for showing me a new way of life. Ania Lisiecka, Skarzysko Kamienna, wakacyjny kurs w Kampinosie 2007

                                          *********

Dziękuję za cudne spotkanie. Masaż tajski to taniec i medytacja dla masażysty a głęboki relaks dla masowanego. Dziękuję za uważność, serdeczność, profesjonalizm. Wierzę, że się jeszcze spotkamy, że to dopiero początek. Ula Aleksandrow, Warszawa, wakacyjny kurs w Kampinosie 2007

                                      *******

Big thank you for zour attention and helpfullness. Wish you the best in London and anywhere else. Maciek Bobrowski, Katowice, wakacyjny kurs w Kampinosie 2007

                                         *********

Thank you for all. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania. Szukałem od kilku lat możliwoćci poznania masażu tajskiego. Dzięki tobie moje marzenia zaczynają się realizowaćł serdecznie za to dziękuję. Podoba mi sięsposób w jaki uczysz, pełen spokoju, pewności, cierpliwości i gotowości do zabawy. życzętobie dużo zawodowej satysfakcji i spełnienia w życiu osobistym. Arek Tutak, Toruń, www.lomi.pl , wakacyjny kurs w Kampinosie 2007

                                         *********

Jeszcze raz dziekuje za wspanialy kurs i wasze zaangazowanie. Maciek Bobrowski, Katowice, wakacyjny kurs w Kampinosie

                      **********

Anna Hencka, kurs masażu Warszawa:

Masaż fantastyczny wykorzystuje go w praktyce zawodowej, klienci zachwyceni, ja również

Pozdrawiam slonecznie

                              *************

Mariusz:

Miałem okazje spotkać Kanie na kursie masażu Tajskiego w Szczecinie zorganizowanzm przez Darka Witkowskiego.

Interesuje sie masażami od 4 lat. Jestem po kursie masażu Mauri, Lomi Lomi  i klasycznego. Masuje u siebie w domu lub u klineta jeżeli jest taka potrzeba. Jeżeli chodzi o masaż  Tajski mam 3 osoby, które masuje  stosunkowo regularnie i z bardzo pozytywnym efektem. 

                    **************

Joanna:

Brałam udział w kursie prowadzonym przez Kania w maju w Szczecinie. Kania zaraziła mnie swoim entuzjazmem i wiarą i radością.

Od pierwszego weekendu kursu praktykowałam regularnie masaż tajski na wszystkich znajomych. Od lipca wykonuje masaż już zarobkowo. Mam pierwszych klientów, bardzo zadowolonych. Masaż tajski wykonuję w Szczecinie i okolicach, u klienta.

W ten weekend Kania znowu bedzie w Szczecinie. Cieszę się ogromnie na to spotkanie.

 Już czytając te strony poczujesz sie lepiej - weź głęboki oddech i powoli przewracaj kartki

Ponieważ nie mowię po polsku najlepiej wyslij mi sms po angielsku albo pisz na maila po polsku - odpowiem natychmiast.