Wprowadzenie do organizacji MapUp'ów

Na podstawie: >Wstawić link do artykułu z Pomocy< (27.09.2012)
Tłumaczenie i adaptacja: Wojtek Szajna
Redakcja: JacKowski

Co to jest MapUp?


MapUp jest wydarzeniem, w czasie którego spotyka się grupa ludzi, aby "poprawiać" miejsca, które znają i kochają z Google Maps, używając Google Map Maker! MapUp może skupiać się na mapie dzielnicy, regionu lub na szlakach turystycznych i ścieżkach rowerowych. Podczas MapUp'u nowi MapMaker'zy mogą uczyć się od bardziej doświadczonych jak korzystać z Google Map Maker. Poniższe informacje wyjaśniają, na czym polega organizacja MapUp i jak skontaktować się z Google Maps Maker Community Team w celu uzyskania dodatkowego wsparcia.


Po co organizować MapUp?


Bo to zabawa! MapUp umożliwia pokazanie innym na czym polega edycja map w Google Map Maker, porozmawianie o ważnych sprawach, wymianę spostrzeżeń, ciekawych porad i wskazówek, aby jeszcze lepiej tworzyć i edytować mapy. Te wydarzenia są doskonałym sposobem na wspólną zabawę, odkrywanie ciekawych miejsc w okolicy! Może mieć formę akcji lokalnej, która poszerzy wiedzę na temat obszaru i umożliwi rozwój lokalnej społeczności oraz stworzenie nowych, dokładniejszych map - oczywiście!


Jak zaplanować i zorganizować MapUps?


Najlepsze w MapUp'ach jest to, że są one organizowane przez "mapmejkerów" takich jak ty - ludzi, którzy kochają tworzenie map i chcą dzielić się swoim entuzjazmem z innymi! Zacząć od przeczytania wytycznych dotyczących organizacji MapUps i postępuj zgodnie z sugestiami.


Jak Google może wesprzeć mój MapUp?


Google jest po to, żeby Ci pomóc! Google Map Maker Community Team z przyjemnością pomoże Ci w planowaniu twojego MapUp'u i może zapewnić zasoby, które sprawią, że będzie to niezapomniana zabawa! Google może udzielić wsparcia finansowego, może zapewnić promocję wydarzenia i dostarczyć markowe prezenty "Map Maker" oraz materiały szkoleniowe (linki do prezentacji, gotowe pomysły na MapUp) i wiele więcej! Sprawdź wytyczne na temat organizacji MapUps, aby uzyskać więcej informacji!


Jak skontaktować się z Google w sprawie MapUp'u?


Jeśli chcesz zorganizować MapUp - skontaktuj się (po polsku) z Google Map Maker Community Team pod adresem: mapup-polska@google.com
Subpages (1): Jak zorganizować MapUps
Comments