Лист до чернівецької громади рідновірів

Від побратима Ярослава отримав пересланого йому від svitodara@ukr.net листа.
Лист, на мою думку, писаний кимось з рідновірів, тому й публікую його саме в цьому місці сайту:

Д О Л Е     Н А Ш А

The White Mans Bible by Ben Klassen.

Один жидівський автор так написав: наші племінні звичаї стали вашим моральним законом, порядком, підставою усього вашого ладу. Наші легенди і народні байочки стали для вас святими і ви ними заколисуєте малих дітей, ті байочки є змістом ваших молитов. Ваші пастори, священники і вчителі не можуть обійтися без нашої історії. Наші королі, політики, пророки і воїни — це ваші Герої. Наша національна література — це ваша БІБЛІЯ. Ви перейняли все, що ми видумали і чого ми вчили, і як хтось з ваших вчених не знає того нашого всього, так довго він уважається за невченого.

Жидівські ремісники і рибаки — це ваші учителі і святі. Ви ставите їм фігури, будуєте на їх честь собори, жидівка — це ваш ідеал матері та жінки. Жидівський революційний пророк — це ваш Бог, ми заступили вашу Релігію нашою. Це найбільша за всю людську історію наша перемога над вами. Лише після знищення римлянами Єрусалиму появилося християнство. Його придумав жид САВЛ, що потім став називатися Павлом на те, аби відімститися на римлянах за збурення Єрусалиму. Він добре повів ту справу, що за 400 літ РИМ перестав існувати і жидівська віра, що вийшла з Єрусалиму, запанувала в РИМІ і над римлянами. Це був початок нашої зверхності над вами. Половина всіх ваших війн між собою спричинені тим, що так по-дурному пояснюєте нашу науку, наше вчення. Ви хотіли відчепитись від нас і так як римляни мати свою релігію поганську, та в тім нам допоміг ЛЮТЕР, який озброєний нашою Біблією, переміг вас і знову посадив нас на вашому троні. Французька, американська і більшовицька революція — це наша побіда в політичному і суспільному житті і в судівництві, праві, законах. Але це ще не кінець (От уже розпочатий бій), ми запануємо над вами. Ви сперечаєтесь і воюєте, нищите себе взаємно і то за дурне. Ви воюєте проти тих, що хочуть скинути наше ярмо над вами. Ви, християне, ще не цілковиті християне, нам ще не вдалося цілком вас похристиянити, але ми також знищили і ваш поганізм, вашу культуру, ваші традиції. Ви ненавидите нас не тому, що ми відкинули християнство, а тому, що ми якраз вам його насадили. Ми маємо великі впливи у вашій церкві, школі, вашому законодавстві, у ваших державних урядах і у вашому щоденному житті і думанні. Християнство це найкращий засіб нашої конспіраціі і нашого заговору. Наша перемога більша,чим ваша над Азією і Африкою. Християнством забили вам цвях в голову так, що ви не можете (МОЖЕМО ЩЕ Й ЯК МОЖЕМО) далі рушитись ні сюди, ні туди. Ви прийняли чужу релігію, але не вповні і не можете її цілковито ні прийняти, ні відкинути через те ви сваритесь між собою і не годні здорово думати. Ви все немічні, у вас немає досить сили, щоб глянути правді в вічі і щось путнього почати.

(З англійської переклав Іван Івахів)

Ось такого додатку до листа, ми отримали із Америки, (громада рідновірів із Чернівців) від українки-буковинки, Поліни Волинець, яка є громадянкою Америки, 1913 року народження, і є при повній пам’яті та пише власною рукою листи. То є над чим задуматись, і вже прийшов час давати відповідь, а хто ж ми є насправді!!!

18.04.2011р.


Comments