W jaki sposób właściwe pomalowanie może znacznie zwiększyć wartość i atrakcyjność mieszkania?Jak profesjonalnie przeprowadzić remont, uzyskując piorunujący efekt wizualny? Wszyscy wiemy, jak ważne jest tak zwane "pierwsze wrażenie". To właśnie wtedy decydujemy, czy powiemy z zachwytem "Ale masz śliczne mieszkanie!", czy też pominiemy tę kwestię dyplomatycznym milczeniem.

Książka "Remont w praktyce: malowanie" przeprowadzi Cię przez proces malowania krok po kroku, pokazując, jak poradzić sobie z wilgocią, pleśnią, plamami, zaciekami, pęknięciami... To tak, jakbyś miał przy sobie doświadczonego fachowca, który poradzi Ci, jak najlepiej rozwiązać pojawiające się problemy.

Oto, czego dowiesz się z tej książki:

* Jak wybrać farbę.
* Jak najlepiej dobrać kolor.
* W jakie narzędzia i materiały dodatkowe się zaopatrzyć.
* Jak przygotować podłoże, zagruntować.
* Jak poradzić sobie z zaciekami, pęknięciami,pleśnią i wilgocią.
* Jak malować pistoletem natryskowym.
* Jak malować na drewnie, metalu, ceramice, szkle i tkaninach.
* Jak obliczyć koszty malowania.

Opinia o ebooku:
Po co płacić "fachowcom" - malowanie jest proste, potrzebujesz tylko sprawdzonych porad i kogoś, kto krok po kroku pokaże Ci, jak najlepiej malować. "Zdobyłam podstawową wiedzę o malowaniu, co pozwoli mi na malowanie mieszkania we własnym zakresie. Chodzi mi o bardzo dokładne wymalowanie mieszkania łącznie z gipsowaniem, umyciem ścian itd. i tę wiedzę znalazłam w tej książce. Wiem teraz, w jakich pomieszczeniach jakich użyć kolorów oraz jakie produkty kupić do malowania. Takiej wiedzy o malowaniu szukałam." S. M.

Remont mieszkania - malowanie


Pełną wersję książki zamówisz na stronie: Idź do strony ofertowej»