Podziękowania
position: absolute; left: 0px;position: absolute; left: 100px;position: absolute; left: 200px;position: absolute; left: 300px;position: absolute; left: 400px;position: absolute; left: 500px;position: absolute; left: 600px;

 

 

 

Stanisław Małobęcki

Syn Pawła -lat 83 zamieszkały w Buffalo USA. Bardzo nam pomógł w budowie drzewa genealogicznego o nazwie "Konary". Jesteśmy z nim w stałym
kontakcie

Marian Małobęcki

Syn Wincentego - lat 81 zamieszkały w Zawichoście. Dostarczył nam danych o Jego licznym rodzeństwie ( Drzewo genealogiczne "Konary").

Julia Małobęcka

Zamieszkała w Dębe Wielkie (żona Mariana). W rozmowie potwierdziła informacje o dzieciach Wincentego ( Drzewo genealogiczne "Konary").

Ela Mazur

Zamieszkała w okolicach Klimontowa. Opowiedziała  nam  o Janie Małobęckim i Jego Córce.  (Drzewo genealogiczne  "Konary").

Krzysztof Sajecki

Mieszkaniec Klimontowa. Zdobył duzo informacji na temat  Rodzeńswa Jana Małobęckiego i dzieci, oraz Wincentego (drzewo genealogiczne "Konary").  

Józef Małobęcki

Mieszkający na stałe w Lowell USA - pomógł stworzyć drzewo genealogiczne - Kurozwęki 2. 

Michał Bania

Mieszkaniec Staszowa - (pradziadkiem Michała był Michał Małobęcki - syn Karola).  Stworzył nowe drzewo genealogiczne "Kurozwęki - 1" . Jest
prawdopodobne powiązanie przez przodka Adama syna Karola z naszym drzewem Warszawskim.  Jesteśmy w stałym kontakcie.

Joanna Bania

Wnuczka Michała Małobęckiego mieszkająca w Kurozwękach. Pomogła uzupełnić drzewo Kurozwęki -1. Jesteśmy w stałym kontakcie.

Minh

Włożyła mnóstwo pracy w tłumaczenie witryny na język angielski.

Andrzej Małobęcki

Mieszkaniec Krakowa pomaga w uzupełnieniu danych drzewa o nazwie Konary. Dziękujemy z pomoc - czekamy na więcej .

Anna Stolińska

Mieszkanka Krakowa. Prawnuczka Pawła i wnuczka Jana Małobęckiego. Bardzo zainteresowała się historią Rodziny. Obiecała pomoc w odtwarzaniu
genealogii w czasie wakacji gdy będzie w rodzinnym Klimontowie. Niespodziewanie w parafii Olbierzowice poszukując śladów pradziadka Pawła odnalazła
nieznaną dotąd gromadkę Małobęckich z Szymanowic Górnych (k. Klimontowa)

Mariusz Małobęcki

Wnuczek Leona Małobęckiego. Mieszkaniec Staszowa pomógł w uzupełnieniu drzewa Kurozwęki-1. Serdecznie dziękujemy za pomoc.

Marcin Drzewiecki

Wnuczek Feliksa Małobędzkiego  pomógł w uzupełnieniu drzewa Kurozwęki-2. Jesteśmy w stałym kontakcie.

Danuta Mierzwa  z d. Małobęcka              

Mieszkanka Pysznicy, Wnuczka Leona Małobęckiego z Kurozwęk. Pomogła uzupełnić drzewo Kurozwęki 1. Jesteśmy w kontakcie.

Anna Lubedkin

Wytrwale przekopywała się przez zasoby www.ancestry.com poszukując potomków Stanisława i Ludomira. Drzewa Ludomir USA i Stanisław USA.  Dostarczyła cennych informacji

Dorota, Piotr i Aleksandra Małobęccy

Rodzina mieszkająca w Ostrowcu Swiętokrzyskim. Potomkowie Pawła Ojca Wincentego. Pomaga uzupełniać drzewo o nazwie Konary. Jesteśmy w kontakcie.

Jarosław Małobęcki

Mieszkający obecnie w USA w stanie New Jersey wnuk Leona, syn Władysława pomaga nam  rozwikłać zawiłe losy potomków Karola. Jesteśmy w stałym kontakcie (drzewo o nazwie Kurozwęki 1).

Marianna Szymczak

Mieszkanka Kurozwęk wnuczka Emilii Słomki - córki Karola Małobęckiego (drzewo o nazwie Kurozwęki 1). Pomaga w odkrywani tajemnic z dawnych lat. Jesteśmy w kontakcie

Marta Kozieł

Mieszkanka Kurozwęk, praprawnuczka Emilii Słomki. Wykonała ogromną pracę  uzupełniając daty i miejsca dotyczące drzewa Kurozwęki 1. Jesteśmy w stałym kontakcie.  

Kornelia Major  

Wyszukała i sfotografowała w AD w Kielcach niezwykle cenne dla nas akty: ślubu Adama i Heleny  oraz chrztu jego dzieci. To wspaniałe dokumenty. Dziękujemy!. Jesteśmy w kontakcie.

Barbara Trześniewska

Prawnuczka Pawła Małobęckiego, wnuczka Wincentego Małobęckiego .Włożyła ogrom pracy w zebranie danych dotyczących drzewa Konary. Jesteśmy w kontakcie.

Marek Szymczyk

Prawnuczek Mariana Słomki, praprawnuczek Emilii Słomki z d. Małobęckiej. Pomaga w uzupełnieniu drzewa Kurozwęki 1. Dzięki jego fotografiom powstała obszerna galeria zdjęć współczesnych Kurozwęk. Jesteśmy w stałym kontakcie.