Virtuálna adopcia

Ak vás zaujme niektorý z našich zverencov, jeho smutný osud, alebo len jednoducho chcete pomôcť psíkovi z útulku, no z akéhokoľvek dôvodu si psíka nemôžete adoptovať, ponúkame Vám možnosť VIRTUÁLNEJ ADOPCIE ktoréhokoľvek psíka z nášho OZ.
Princíp virtuálnej adopcie je založený na pravidelnom mesačnom príspevku v minimálnej výške 5eur, určenom pre konkrétneho psíka. Ide najmä o pravidelnosť príspevku, ideálne až do adopcie psíka, samozrejme môžete ukončiť VA aj skôr. Z tohto príspevku budú hradené náklady na daného psíka, napr. na liečbu, kastráciu, kvalitnejšie krmivo, očkovanie či iné veci, ktoré sú pre našich zverencov nevyhnutné.
Ako poďakovanie vám poštou zašleme certifikát o virtuálnej adopcii a samozrejme zoznam adoptérov budeme zverejňovať na našej web stránke pri danom psíkovi. Ako "virtuálny rodič" budete dostávať nové informácie o vybranom psíkovi, máte tiež možnosť ho prísť pozrieť a vyvenčiť. Virtuálnym adoptérom môže byť fyzická osoba ale aj firma, pričom platí, že môžete mať adoptovaných aj viacerých psíkov a naopak jedného psíka si môže adoptovať aj viac ľudí.
Ak sa rozhodnete pre virtuálnu adopciu psíka z nášho združenia, kontaktujte nás prosím mailom, v ktorom nám zašlete meno vybraného psíka a vašu poštovú adresu, na ktorú vám zašleme certifikát. Pri prevode danej čiastky na náš účet je potrebné do poznámky uviesť meno psíka, ktorého ste sa rozhodli virtuálne adoptovať a poznámku VA, aby sme dané príspevky vedeli rozlišovať od ostatných.

Vhodnými adeptmi na virtuálnu adopciu momentálne sú najmä:
Elvis krásne stavaný labrador ktorého sa niekto zbavil pravdepodobne kvôli epilepsii, ktorú potvrdilo MRI vyšetrenie
Dášenka, ktorá sa kvôli zdravotným a psychickým problémom zatiaľ javí ako neumiestniteľná.
Lola, šteniatko z osady, u ktorého sa potvrdil hydrocefalus - tekutina na mozgu, ktorá jej spôsobuje zdravotné ťažkosti.
Gary mladý psík, ktorý už zažil ľudskú krutosť
Vĺčko 6-7 ročný kríženec ovčiaka so skvelou povahou

Samozrejme je možné virtuálne adoptovať aj ostatných psíkov.
V mene nášho OZ a našich zverencov zo srdca ďakujeme každému, kto sa rozhodne využiť možnosť virtuálnej adopcie.

BANKOVÉ SPOJENIE - Tatra Banka:
 2920826701 / 1100

Comments