Larinka

05.03.2011 Larinka posiela fotky z nového domova.
Pre zobrazenie fotoalbumu klikni sem.


NOVÉ:19.02.2011 Larinka má nový domov v BA

12.02.2011 Larinka bola pred týždňom kastrovaná. Podarilo sa jej nájsť dočasnú opateru, kde však nemôže ostať dlho. Preto jej urýchlene hľadáme nový domov, aby nemusela späť do KS. Vďaka tejto DO sme sa o Larinke dozvedeli úžasné novonky. Larinka je skvelé psíča, miluje ľudí a aj so psíkmi sa znáša. Má hygienické návyky a v byte nič neničí keď je sama. Rada sa hrá, je aktívna, vhodná skôr na pobyt vo vnútri. Môže aj k odrasteným deťom.

15.01.2011 Dnes ma na KS čakalo veľmi milé prekvapenie. Larinka nás nadšene vítala, tešila sa a olizovala nás. Stačilo len pár dní nato, aby získala dôveru k človeku. Teraz je z nej psík, ktorý sa teši z ľudských dotykov a jeho prítomnosti. Je z nej veselá kôpka.

06.01.2011 Larinka je cca 2 ročná fenka kríženca labradora. Nevieme, aký život žila, ale je veľmi bojazlivá, zatiaľ sa nedá ani pohladkať. Možno sa len niekomu stratila a je zmätená alebo pochádza z veľmi zlých podmienok a bola bitá. Ťažko povedať. Potrebuje čas, kým si zvykne a ukáže sa jej pravá povaha. Momentálne je vhodná len k trpezlivému a láskavému človeku.

Pre zobrazenie fotoalbumu klikni sem.
Comments