Gas

NOVÉ:18.07.2011 Gas našiel nový domov u svojich dočasných opatrovníkov. ĎAKUJEME

 22.06.2011 Náš milovaný Gas, naša stálica na KS. Je tam už tak dlho, že keď raz odíde budeme všetci smútiť, ale ak to bude ten správny domov, budeme šťastný spolu s ním. Gas si nás všetkých získal svojou skvelou povahou. Je to neuveriteľný maznoš, je veselý, hravý, oddaný a milujúci. Zároveň je to dobrý strážca a pri jeho rešpektovom výzore váš dom zlodeji radšej obídu :-) Gasík má 4 roky a na KS je už vyše roka. Pre niekoho možno obyčajný a nezaujímavý kríženec, ale pre tých, čo ho spoznali ten najúžasnejší psík. Gas je veľmi ovládateľný , rýchlo sa učí. Ovláda povel sadni, packu a ide mu pomaly aj privolanie. Miluje loptičky, ale má jeden zlozvyk, neznesie sa so psami a zvačša ani s fenami. Keď je na otvorenom priestranstve nevšíma si ich, ale pri blízkom kontakte po nich štartuje. Na ľudí je ako med. Pre jeho povahové vlastnosti ho odporúčame iba k rodinnému domu so zateplenou búdou, ako rodinného miláčika. Nie je vhodný na stráženie objektu. Dá mu niekto šancu, ktorú si zaslúži?06.01.2011
 Nakoľko Gasa umiestnila KS, nevedeli sme kam presne išiel. Za posledný mesiac sa ocitol v KS niekoľko krát a naposledy ho priviezli s obrovskou reťazou na krku. Som teda veľmi rada, že sa ho jeho majiteľ vzdal. Očividne tam neprežíval pekné chvíle. Smutné ale je, že Gas bol na KS pred tým veľmi dlho a teraz je tu znovu. Súrne mu hľadáme zodpovedného majiteľa. Gas má cca 4 a pol roka. Je úžasnej povahy. Miluje ľudí, vie postrážiť váš dom a rád aportuje a hrá sa s loptičkami.

Pre zobrazenie fotoalbumu klikni sem.

PRISPELI:8 mes. 2010- Lucia Poliaková, Jarmila Chourová

17.06.2010 GAS - vydarený mladučký kríženec rotweilera a NO, ktorý si z oboch rás vzal tie najlepšie črty - je veľký, pekný, múdry a nežný, napriek svojej veľkosti na vôdzke vôbec neťahá. Gas vzbudzuje svojím zjavom rešpekt, ale je to veľmi jemný a empatický psík, ktorý za svoju rodinu dá život. Veľmi ocení, keď mu darujete svoje srdce a Vaše deti bude milovať celou svojou dušou a chrániť do posledného dychu. Príďte sa na neho aspoň pozrieť, určite neoľutujete. Gas má cca 4 roky. 

Pre zobrazenie fotoalbumu klikni sem.
Comments