דף הבית

חברת המומחים לפינוי תכולה מדירה מציעה שירותי פינוי דירה מקצועיים וייחודיים לכל מי שנדרש לפנות נכס או חלל מכל סוג שהוא לכל מטרה. בין שירותי פינוי תכולת דירה שמציעה החברה ניתן למנות פינוי דירות לרגל מעבר דירה, פינוי חפצים מהבית לקראת שיפוץ או אחריו, פינוי מדירה לאחר שריפה ושיקום שלה, פינוי ירושות, פינוי חצרות וגגות, פינוי מרפסות ועוד. זה יכול להיות גם פינוי מקלטים, פינוי משרדים או כל שירות אחר שבו יש צורך לפנות חפצים ולבצע תהליך של טיפול או שקיום של  הנכס.

ניסיון

המומחים לפינוי תכולה מדירה הם בהחלט מומחים בעלי ניסיון רב בביצוע סוגים רבים של פרויקטים שונים ומגוונים בכל תרחיש ובכל מצב. עובדי החברה הם לא רק בעלי ניסיון רב, אלא גם מגלים רגישות רבה לכל מצב שבו נמצאים לקוחות החברה. כך למשל בעת פינוי דירה וירושה מבצוע מיון התכולה בצורה מסודרת תוך כבוד לחפציו של המת ובמלוא תשומת הלב. כל התהליך נעשה בליווי מלא של המשפחה ותוך מודעות לצרכיה בשעה קשה זו.

רגישות

במקרה של פינוי דירות ירושה אנו מציעים למשפחה שירות של קניית ירושות הוגן ומקצועי שמאפשר לקבל פינוי דירה בחינם. פינוי דירה במקרה של אגרנות כפייתית דורש גם הוא תשומת לב מיוחדת ורגישות. בזכות התכונות הללו  מצליחים עובדי החברה פעם אחר פעם לשקם ולשדרג גם חללים שסובלים מהזנחה קשה ורבת שנים. עובדי החברה לא רואים את עבודת פינוי דירות אגרנים כפייתיים רק כמשימה שמטרת לבצע פינוי רהיטים אלא כעל שירות לקהילה שבו הם מסייעים לאנשים לצאת ממצבי משבר.

תשומת לב

פינוי דירה כזו מחייב ליווי מלא של המשפחה, עירוב של האגרן בתהליך ומציאת שביל הזהב בדרך לשיקום הבית תוך שיתוף פעולה מלא של בני הבית. לא אחת קורה שתהליך כזה של  פינוי דירה מצחיח לסייע לאדם הסובל מאגרנות כפייתית לחולל מהפך של ממש בחייו, ולא אחת זה קורה בזכות הרגישות שגילו העובדים כלפיו. לרשות עובדי החברה לא רק ניסיון רב ורגישות רבה, אלא גם כלי עבודה מקצועיים שמסייעים להם להוציא לפעול כל משימה מורכבת ככל שתהיה.

מקצועיות

לא אחת קורה שתהליך פינוי דירה דורש ציוד מקצועי וכבד כמו מכולות לאיסוף אשפה, משאיות גדולות, מנופים וכן הלאה. ברשותנו כל הציוד הדרוש להשלמת התהליך על הצד הטוב ביותר. עוד אנו מציידים את עובדינו בעת ביצוע פינוי דירות גם במקדחים, מברגות, פטישים, ושאר כלי העבודה שמסייעים להם לבצע כל מלאכה פשוטה ומורכבת ככל שתהיה. דגש נוסף בעבודתם של המומחים לפינוי תכולה מדירה הוא בנושא של בטיחות.

בטיחות

בטיחות היא מעל לכל ועובדי החברה עומדים בסטנדרטים מחמירים של שמירה על בטיחותם ובטיחות העוברים והשווים. הם מצוידים בנעלי עבודה, כפפות, קסדות וכל מה שדרוש כדי להגם עליהם במהלך העבודה. ביום הפינוי עצמו ניידע את כל בני הבית על הפרויקט ועל כללים לשמירה על בטיחות וכמובן נגן על התכולה שלכם בעזרת כל ציוד המיגון הנדרש. פינוי דירה הוא משימה מורכבת שדורשת שילוב בין היבטים שונים, כוח, ניסיון ובעיקר תושייה.

אתגר

עובדי החברה חדורי מוטיבציה לתת מענה לכל בעיה בכל היבט ומכאן הצלחתנו. אין אתגר שלא נוכל לו ואנחנו שמחים לשמוע מלקוחותינו פעם אחר פעם משובים חיוביים שמחזקים ומדרבנים אותנו להמשיך בדרך הזו. אם גם אתם זקוקים לבצע פינוי דירות מכל סוג שהוא צרו קשר לקבלת מידע נוסף על התהליך ועל השירותים שנוכל לספק לכם במלוא היושר והמקצועיות.