Новини


Термокабель. Гнучкі нагрівальні елементи

опубліковано 13 лют. 2015 р., 00:39 Lunas PPF   [ оновлено 13 лют. 2015 р., 00:40 ]

Компанія "Люнас" знову розширює асортимент своєї продукції.
Пропонуємо Вашій увазі гнучкі нагрівальні елементи - нагрівальний кабель.

Наразі нагрівальні кабелі та дроти, які забезпечують максимальну надійність та зручність монтажу, набувають неабиякого розповсюдження.

Наші гнучкі нагрівники являють собою нагрівальний дріт високого спротиву в ізоляції, що має надзвичайну гнучкість. Вони можуть використовуватися для передачі тепла на об'єкт практично будь-якої форми та конфігурації. Наші нагрівальні кабелі водонепроникні, крім того, можливе виготовлення нагрівальних елементів в хімічно стійких оболонках.

Виготовляємо також термокабель для теплих полів з екрануванням.

Ці нагрівники ідеально підходять там, де потрібне нагрівання або підтримання певної температури (до 200 градусів) об'єктів зі складною геометрією, оскільки відзначається мінімальною товщиною, малою вагою, можливістю згину в різних площинах, надзвичайною легкістю монтажу.

Деякі можливі галузі застосування нагрівальних кабелів:

Теплі підлоги. Один з найпоширеніших прикладів застосування гнучких нагрівальних елементів - електричні системи підігрівання підлоги. В устрій підлоги спеціальним чином закладається електричний нагрівальний кабель, до якого через терморегулятор підключається електрика.

Сільське господарство. Гнучкі нагрівачі ідеально підходять для обігріву теплиць, парників, оранжерей, корівників, свинарників, курятників, вуликів, а також для місткостей, де відбувається декристалізація меду, зброджування молокопродуктів і т.ін.

Електростанції. Важкий мазут в трубах та ємностях слід зберігати за підвищених температур для його оптимальної доставки до печей незалежно від температури навколишнього середовища. Системи трубопроводів та обладнання вимагають забезпечення захисту від замерзання, підтримання їхньої температури вище точки роси та запобігання корозії.


Хімічна промисловість. Електричні системи нагріву рекомендуються для захисту від замерзання й для підтримання високої температури в мережі труб, що містять кислоти, луг та інші рідини в різних концентраціях.


Фармакологічна та косметична промисловості. Потрібне підтримання завданої температури для транспортування олії, жиру, паст та іншої сировини, що використовується для приготування кремів і мастей.

Харчова й обробна промисловість. Кабелі застосовують для підтримання певної температури жирів в розчині шоколаду, глюкози та цукру .


Нафтохімічні підприємства. Потрібне підтримання завданої температури при зберіганні, транспортуванні нафтопродуктів й обладнання для обробки матеріалів (нафта, мазут, бензин, бітум і т.д.).


Трубопроводи нафти та природного газу. Транспортування цих материалів має відбуватися за підвищенної температури.


Промислові побудови та громадські споруди. Кабелі застосовують для запобігання заледенінню та ушкодження снігом, для нагріву пандусів, сходових майданчиків, поверхні даху, ринв та низобіжних труб.


Кабелі можуть бути змонтовані зовні обігріваного обладнання та труб або прокладатися всередині труб. В залежності від середовища, в якому прокладають кабель, він має містити необхідні захисні оболонки.


Фторопластові електронагрівальні елементи (ФЕН)

опубліковано 20 лист. 2014 р., 11:19 Lunas PPF   [ оновлено 20 лист. 2014 р., 11:20 ]

Нова розрабка:
пропонуємо Вашій увазі фторопластові трубчасті електронагрівники (ФЕНи).

Фторопластові нагрівачі мають багато переваг перед звичайними металевими:
         1. Надзвичайна зносостійкість (на фторопласт практично не діють кислоти, луг, окислювачі та розчинники);
        2. Відсутність електричного пробою та короткого замикання (оболонка сама по собі є ізолятором);
        3. Дуже низька адгезія (можуть застосовуватися для роботи в гальванічних ваннах, хімічних агрегатах, для нагрівання розчинів в травильных електролізних ваннах і т.ін. Фторопласт абсолютно не горючий, не гігроскопічний та є одним з найкращих діелектриків);
        4. Гнучкість та пластичність (фторопласту можна надавати будь-які форми та згиби просто руками, що полегшує транспортирування й монтаж);


      Перелічені якості роблять фторопластові нагрівники ідеальним для нагріву гальванічних ванн та інших хімічно агресивных середовищ.

 

ТЕНи в алюмінії

опубліковано 16 лист. 2014 р., 11:20 Lunas PPF   [ оновлено 28 січ. 2016 р., 09:28 ]

Шановні клієнти!
Пропонуємо вашій увазі унікальну для українского ринку розробку - трубчасті електронагрівники, залиті в алюміній.

Чудові теплопроводні якості алюмінію та велика контактна площа ТЕНу у відливці дозволяють значно підвищити температурне навантаження на нагрівальный елемент.
Крім того, такий ТЕН витримує роботу в будь-якому агресивному середовищі.
Ще однією перевагою використання алюмінію є його невелика вага, що полегшує монтаж великих вузлів.

Тісне співробітництво з ливарними виробництвами дає можливість виготовляти різноманітні форми відливок.


1-3 of 3