Klub Fotograficzny "Źródło" w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie

Spotkanie z Fotografią Odklejoną.

W najbliższy poniedziałek, 3 czerwca 2019 o godzinie 19:30 zapraszam na Spotkanie z Fotografią Odklejoną i Klubem Fotograficznym "Źródło". Spotkanie odbędzie się w siedzibie Jurajskiego Fotoklubu w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie, ul. Ogińskiego 13a, Częstochowa.

Klub Fotograficzny "Źródło" gościć będzie w Częstochowie na zaproszenie Jurajskiego Fotoklubu, by opowiedzieć o swojej działalności i Fotografii Odklejonej.

Link do informacji o spotkaniu w Gazecie Wyborczej.

Link do wydarzenia na FB.

Link do posta na blogu.

Link do relacji ze spotkania na blogu.

Spotkanie z Fotografią Odklejoną i Klubem Fotograficznym “Źródło”.

● Przedstawienie członków Klubu

● Prezentacja Klubu Fotograficznego “Źródło”

● O działalności Klubu Fotograficznego “Źródło”

● O Fotografii Odklejonej

● O NADFOTOGRAFII

W kilku słowach o Klubie "Źródło":

Rudzki Klub Fotograficzny "Źródło", który na co dzień uprawia Fotografię Odklejoną, zajmuje się promocją fotografii jako sztuki oraz edukacją fotograficzną poprzez spotkania i rozmowy, udział i organizację wystaw fotografii artystycznej, publikację artykułów, wydawnictwo albumów fotograficznych, sprzedaż odbitek kolekcjonerskich czy organizację plenerów fotograficznych.

Fotografia odklejona uprawiana przez członków Klubu Fotograficznego "Źródło" czerpie inspirację z malarstwa abstrakcyjnego stawiając sobie na celu wytworzenie uniwersalnego doznania umożliwiającego nieskończoną liczbę interpretacji obrazu fotograficznego czyniąc tym samym każdego z odbiorców fotografii jej panem i władcą.

Klub Fotograficzny „Źródło” to cztery skrajnie różne osobowości, zjednoczone pragnieniem wyrażania siebie poprzez fotografię. Jednym głosem propagujemy ideę Fotografii Odklejonej jako uniwersalnej metody transmisji czystych emocji poprzez obraz.

Łukasz Cyrus, 2019