Главная страница


Всім добре відомо, що роль англійської мови у сучасному світі дуже велика. Зовсім нещодавно вона була для нас іноземною мовою, а сьогодні вона є міжнародною. У всіх країнах світу вивченню англійської мови надають величезне значення. Майже кожен мріє вивчити їі хоча б на початковому рівні. Часи, коли можна було знати лише одну велику і могутню українську мову і бути успішною людиною при цьому, давно пройшли. Сьогодні, якщо ти володієш англійською мовою, це значить що ти людина сучасна, просунута , мисляча, відповідаєш образу сучасної успішної особистості. Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, можете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

Вивчення англійської мови потребує посидючості та неабиякого терпіння. Але знання, отримані без зацікавленості, не забарвлені особистим позитивним ставленням, не є корисними. Діти запам'ятовують слабко, якщо навчання не захоплює їх. Тому саме з метою активного засвоєння знань треба перетворити заучування матеріалу на захопливу гру. У своїй педагогічній діяльності я намагаюся знайти найцікавіші, найдоступніші методи та прийоми організації ігрової роботи учнів, що сприяє глибшому, міцнішому засвоєнню матеріалу, а також викликає у дітей інтерес до англійської мови, бажання її вивчати.
Гра, як відомо, є природнім середовищем спілкування дітей."У дитячому віці гра – це норма, і дитина повинна завжди гратися, навіть коли робить серйозну роботу" (А. С. Макаренко)

Саме тому  проблемою, над якою працюю у своїй педагогічній діяльності я обрала «Використання ігрових технологій на уроках англійської мови в початкових класах». 

Задовольняючи потребу дитини гратися, перевтілюватись, рухатись, намагаюся забезпечувати умови для вивчення іноземної мови на уроці, усвідомлюючи потенціал використання ігор в іншомовному навчанні.

 Я використовую наступні ігрові прийоми:

Sort it out

Magic box ( Magic bag)

Odd one out

What is missing?

Board Bash

A keyhole

Hot Potato

Number dictation

Naughty colours

Touch colour