Наукова робота

Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися, хоча б зовні він і здавався бездіяльним

Г.Сковорода    

    Як відомо, наукова робота нарівні з освітнім та виховним процесами є невід’ємною складовою частиною будь-якого навчального закладу.
    Наукова діяльність циклової комісії фізичного виховання – інтелектуальна творча діяльність, спрямована на одержання і використання нових знань. Основними її формами є дослідження, участь у науково-практичних конференціях, їх організація та проведення.

 Наукові досягнення – 2017 - 2018 

Міжнародний рівень


  

Всеукраїнські форумиРегіональний рівень

1. Тренінг для вчителів основної та старшої школи за проектом "Вчимося жити разом" (Крошка С.А.), м. Сєвєродонецьк (жовтень 2017)

Міський етап

1. Семінар з ТБ «Профілактика травматизму як основний напрямок техніки безпеки на уроках фізичної культури» (Крошка С.А., Сергієнко Н.В.)


Коледжний рівень

1. Тренінг для студентів за проектом "Вчимося жити разом" (Крошка С.А., Борисенко Л.Л.), (жовтень 2017)


Студентська наука


1. Положення «Про діяльність спортивного клубу» ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».
2. ПРОТОКОЛ установчих зборів засновників громадської організації спортивний клуб «ЛИСИЧАНСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ».
3. Вимоги до написання та оформлення курсової.
5. Методичні рекомендації до курсових робіт для студентів спеціальності  Середня освіта «Фізична культура» ОКР «молодший спеціаліст».
6. Структура діяльності феліксологічного руху.
7. Тематика курсових проектів з фізичного виховання.
9. Тематика індивідуальних науково-дослідних робіт
10. Тематика робіт в рамках навчального предмету
Comments