Наші викладачі

Спорт стає засобом виховання тоді, коли він - улюблене заняття кожного. 

В. Сухомлинський

 

Крошка Світлана Андріївна

Голова предметної (циклової) комісії фізичного виховання, магістр фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії зі званням «вчитель-методист».

Закінчила Стахановське педагогічне училище за спеціальністю «Дошкільне виховання» (1988), Луганський державний педагогічний університет імені Тараса Шевченка з відзнакою за спеціальністю «Фізичне виховання» (2003), магістратуру Луганського державного педагогічного університету імені Тараса Шевченка з відзнакою за спорідненою спеціальністю (2003).

Працювала у дитячому навчальному закладі м.Луганська, загальноосвітній школі с.Михайлюки Новоайдарського районуПризер Всеукраїнського огліду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах (2006).

У Лисичанському педагогічному коледжі розпочала професійну діяльність викладачем фізичного виховання (2006).

Світлана Андріївна є автором електронного підручника «Рухливі ігри», який посів 3 місце у щорічному конкурсі на кращий електронний посібник або навчальну комп'ютерну програму ЛНУ імені Тараса Шевченка; є автором електронної навчальної програми «Спортивна слава України» (2012).

Учасник всеукраїнських, обласних оглядів-конкурсів:  «Інновації по формуванню здорового способу життя», «Позааудиторна робота з розвитку професійної компетентності студентів», «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу», «Інноватика в організації самостійної роботи студентів», «Я живу по-новому».

Нагороджена грамотою Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив Луганської обласної держадміністрації за активну участь у ІІІ обл. конкурсі молодіжних заходів з популяризації ЗСЖ.

За плідну роботу на освітянській ниві нагороджена грамотами коледжу (кращий науковий керівник 2013-2014 н.р.), університету, обласної ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, Департаменту освіти і науки Луганської обл.держ.адміністрації (2014), Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України, комітету з фізичного виховання і спорту за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед учнівської молоді.

С.А.Крошка автор ряду наукових статей з актуальних проблем фізичного виховання.

Співавтор монографії «75 років на ниві освіти України: шляхом випробувань і звершень».Ляшенко Віталій Васильович

Керівник фізичного виховання, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.

Закінчив Лисичанський педагогічний коледж за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» (2001), Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фізичне виховання» (2008).

Працював у Первомайській ЗОШ № 35 вчителем фізичної культури та трудового навчання.

У Лисичанському педагогічному коледжі розпочав професійну діяльність викладачем фізичного виховання з 2003р.

За плідну роботу на освітянській ниві нагороджений грамотами коледжу, університету.

Учасник Міжнародних змагань з легкоатлетичного кросу (Біла Церква, Кремінна, Слов’янськ).Борисенко Лілія Леонідівна

Викладач фізичного виховання, спеціаліст І кваліфікаційної категорії.

Закінчила Лисичанський педагогічний коледж за спеціальністю «Початкове навчання» (1999), Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Початкове навчання» (2005), Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фізичне виховання» (2008).

У Лисичанському педагогічному коледжі розпочала професійну діяльність секретарем навчальної частини, згодом викладачем фізичного виховання.

Учасник всеукраїнських, обласних оглядів-конкурсів:  «Позааудиторна робота з розвитку професійної компетентності студентів», «Я живу по-новому».

За плідну роботу нагороджена грамотами коледжу, Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив Луганської обласної держадміністрації за активну участь у ІІІ обл.. конкурсі молодіжних заходів з популяризації ЗСЖ.

Голова профспілкового комітету студентів.


Цвік Оксана Сергіївна

Викладач фізичного виховання, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.

Закінчила Лисичанський педагогічний коледж за спеціальністю «Фізичне виховання», Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фізичне виховання» (2008), магістратуру Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за спорідненою спеціальністю (2009).

Тренер по спорту з собаками.

У Лисичанському педагогічному коледжі розпочала професійну діяльність викладачем фізичного виховання.

Майстер спорту України по спорту з собаками. Неодноразовий переможець чемпіонатів України та області (Донецьк, Луганськ, Кіровоград, Маріуполь, Київ).

Чемпіонка України по військовому триборству (Луганськ).
Чемпіон України з ЗКД (загальний курс тренування) та ЗКС (захисно-караульна служба) –
Київ.


Сліпецький Володимир Петрович

 

               Викладач І кваліфікаційної категорії. Закінчив Дніпропетровський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт» (1991). Розпочав професійну діяльність у ДЮСШ ім.Менжинського м.Первомайськ (тренер-викладач з плавання) – 1984-1992. ЗОШ №4 м.Лисичанська (1994-2001) – вчитель фізичної культури. У Лисичанському педагогічному коледжі працював з 2001 по 2002 н.р. керівником фізичного виховання. Продовжив професійну діяльність старшим тренером з плавання у спорткомплексі «Нефтянік» ЛРНУ (2002 - 2013). З 2015 р. працює викладачем фізичного виховання у Лисичанському педагогічному коледжі. Кандидат у майстри спорту з плавання.


                                                                                  
Comments