Досягнення

Спорт - це єдине видовище, в якому, незважаючи на кількість повторів, кінець 

залишається невідомим. 

Н. Саймон

Нагороди викладачів фізичного виховання з нагоди 80-річчя від дня заснування навчального закладу
   
З 16 по 20 травня 2018 року на базі Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту (м.Кремінна) прослухали та успішно здали іспити курсів І рівня для технічних офіційних осіб, у відповідності з вимогами та процедурами Системи навчання та сертифікації технічних осіб IAAF керівник фізичного виховання Ляшенко В.В. та 5 студентів Лисичанського педагогічного коледжу. Такі вагомі та престижні курси вперше відбулися на території Луганщини. Проводив заняття офіційний лектор Федерації легкої атлетики України Вячеслав Нищеменко. Слухачі отримали знання для офіційних осіб І рівня з суддівства усіх видів легкої атлетики. Завдяки успішно зданому іспиту студенти коледжу отримали можливість претендувати на присвоєння ІІ суддівської категорії з легкої атлетики та брати участь у суддівстві змагань обласного рівня.
   
  
16 травня на базі Лисичанського педагогічного коледжу відбулася церемонія підведення підсумків міської Спартакіади міста Лисичанська серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. за 2017-18 н.р. «Дайджест студентського спорту – 2018».
Загальний залік серед дівчат:
І місце – Лисичанський педагогічний коледж
ІІ місце – Лисичанський медичний коледж
ІІІ місце – Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж.
Загальний залік серед юнаків:
І місце – Лисичанський педагогічний коледж
ІІ місце – Лисичанський нафтохімічний технікум
ІІІ місце – Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж.
   
  
 

          

Крошка С.А.:
1. Переможець обласного конкурсу методичних розробок з фізичного виховання ОМО «Особливості організації здоровʼязберігаючого навчально-виховного процесу та формування культури здоров’я студентів». Нагороджена Грамотою департаменту освіти та науки молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації. 
2. Призер обласного конкурсу молодіжних заходів «Я живу по-новому» у номінації «Кращий масовий захід в категорії «За стремление к внедрению позитивных методов в работу по популяризации здорового образа жизни». Нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації за «Втілення позитивних методів у роботу щодо популяризації здорового способу життя» (2013, 2014).
3. Підготувала студентів до участі в університетському етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових
робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (призер (ІІІ місце) в номінації робіт з фізичного виховання «Здоров’язбережувальні технології») 4. Призер конкурсу (ІІІ місце) «На кращий електронний посібник» серед структурних підрозділів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Електронний посібник «Теорія і методика викладання рухливих ігор».
5. Нагороджена грамотою Лисичанського педагогічного коледжу у номінації «Кращий науковий керівник 2014р».
6. Нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації за вагомі досягнення у професійній діяльності, значний внесок у розвиток наукового потенціалу Луганщини та з нагоди Дня науки – 2014.
7. Нагороджена Грамотою Лисичанського педагогічного коледжу «За високий рівень профмайстерності, сумлінне виконання посадових обов’язків та у зв’язку з Днем працівника освіти» (2015).
8. Нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність» (2016).
 
Ляшенко В.В.:
1. Учасник Х Міжнародного марафону (Біла Церква, 2013, 2014)
2. Учасник Х Міжнародного пробігу «Зустріч друзів» (Слов’янськ, 2013)
3. Призер чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного кросу (Станиця- Луганська, 2013)
4. Призер чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного кросу (Кремінна, 2014)
5. Призер чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного бігу - Старобільська миля 2014
6. Призер Чемпіонату України з легкоатлетичного бігу - Балаклея (2014)
7. Призер кубку Європи з легкоатлетичного бігу - Біла Церква (2014)
8. Переможець Чемпіонату України з легкоатлетичного бігу серед ветеранів – Київ (2014)
9. Кубок України з футболу - Суми (2015) - тренер
10. Чемпіонат України з футболу WU-17 - Умань (2015) - тренер
11. Лист подяки Луганського обласного відділення Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту (2015)
12. Почесна грамота федерації футболу України "За вагомий особистий внесок у розвиток футболу в Луганській області" (2016) 

13. Подяка ФСТ "Колос" за високі спортивні результати, багаторічну плідну працю та вагомий особистий внесок у розвиток ФКіС серед сільської молоді (2016).

Борисенко Л.Л.:
1. Призер обласного конкурсу молодіжних заходів «Я живу по-новому» у номінації «Кращий масовий захід в категорії «За стремление к внедрению позитивных методов в работу по популяризации здорового образа жизни». Нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації за «Втілення позитивних методів у роботу щодо популяризації здорового способу життя».

Виступи збірних команд

Лисичанського педагогічного коледжу  за 2017-18 н.р. 

1.Обласна зональна спартакіада серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  м. Лисичанська

Обласна спартакіада серед ВНЗ І-ІІ р.а. м.Лисичанська

Вид спорту

Місце

 

Вид спорту

 

Місце

 

Шахи (дівчата)

3

Шахи (юнаки)

4

Н/теніс  (дівчата)

1

Н/теніс (юнаки)

1

Волейбол (дівчата)

     1      

Волейбол (юнаки)

             1

Баскетбол (дівчата)

             2

Баскетбол (юнаки)

             1

Л/А (дівчата)

1

Л/А (юнаки)

1

 Спартакіада ДПЮ

Міні-футбол

1


Фестиваль спорту (Старобільськ - ЛНУ) 


 Міні-футбол (юнаки) 1
 Волейбол (дівчата) 2
 Волейбол (юнаки) 3
 Баскетбол (дівчата) 1
  Баскетбол (юнаки) 3
 Загальний рейтинг     1


2.     Моніторинг спортивної майстерності

Серед студентів спеціальності «Фізичне виховання» (можуть брати участь студенти інших спеціальностей) вже 3 рік поспіль проводиться моніторинг спортивної майстерності, який показує результати спортивних досягнень студентів, їх позитивну динаміку чи недостатній рівень розвитку.

Моніторинг спортивної майстерності — комплекс організаційних засобів, які забезпечують систематичний контроль за станом та тенденціями розвитку досягнень студентів.

Студенти отримують бали за участь у спортивних змаганнях різного рівня (коледжні, міські, обласні, всеукраїнські, міжнародні) як в індивідуальних виступах так і командних.  Передбачені бали за суддівство у змаганнях та отримання спортивних розрядів та звань.

Спортивні звання присвоюються за досягнення на офіційних спортивних змаганнях за умови виконання встановлених спортивних нормативів.

 

В кінці навчального року підводяться підсумки спортивної майстерності студентів. Найактивніших нагороджують на спортивному святі, присвяченому Дню фізкультурника.

 

Рейтинг показників спортивної майстерності студентів спеціальності «Фізичне виховання» та кращих студентів загальних спеціальностей за 2017-2018 н.р.


Рейтинг показників спортивної майстерності за 2017-2018 н.р. Показники груп спеціальності «Фізичне виховання»

 

Моніторинг спортивної майстерності

студентів спеціальності «Фізичне виховання»

за 2017-2018 н.р.

 

Група 1АФ

Група 2АФ

Група 3АФ

Група 4АФComments