Головна

Вітаємо Вас на нашому сайті.

Новини

Семінар-практикум «Кращі практики освітян Лозівщини – крок до якісно нової української школи»

    30 серпня 2019 року на базі Лозівської ЗОШ №7 у межах проведення міського педагогічного форуму «Освіта Лозівщини: доступність, якість, визнання» вчителі фізичної культури Лозівської ОТГ взяли участь у семінарі-практикумі «Кращі практики освітян Лозівщини – крок до якісно нової української школи».

   Метою заходів стало створення інформаційного простору для розвитку особистісних компетентностей педагогів в умовах Нової української школи.

   Педагоги продемонстрували найбільш ефективні свої напрацювання, широку палітру форм, методів, прийомів та підходів до організації освітнього процесу, окреслили шляхи подальшого розвитку освітнього середовища нашої громади.

 

«Козацький гарт-2019»

    26 березня 2019 року в спортивній залі міського палацу культури в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбувся ІІ етап фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Козацький гарт-2019» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста.

    Фестиваль проводиться з метою формування здорового способу життя, підвищення рівня фізичної підготовленості учнівської молоді та їх соціальної активності, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей, виявлення серед команд ЗЗСО міста найсильнішої команди  для  участі в обласному етапі.

    Програма Фестивалю складається з таких видів:
• «Човниковий» біг 4х9 м (хлопці, дівчата).
• Стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата).
• Стрибки через скакалку протягом 30 сек. (Дівчата).
• Конкурс знавців історії України її спортивних досягнень та олімпійського руху (за часи незалежної України).
• Естафета.
• Перетягування канату (хлопці).

    В змаганнях брали участь 11 команд, які змагалися між собою в трьох підгрупах. Всього до  змагань  було задіяно 125 учнів 5-10 класів. За результатами всіх випробувань перемогу здобули:
1. місце - учні ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ»;
2. місце – учні ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4;
3. місце - учні ЛЗОШ №7.

    Команди-переможці будуть нагороджені кубками і грамотами Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.

    У травні поточного року представляти наше місто в обласному етапі «Козацький гарт-2019» буде команда ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ».

 

Вітаємо призерів обласних змагань з шахів "Біла тура"!

    22 березня 2019 року в Харкові на базі шахово-шашкового клубу «Вундеркінд» відбувся обласний етап щорічних змагань «Спорт протягом життя» з шахів «Біла тура» серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області.

    Вкотре наше місто у даних змаганнях представляла команда Лозівського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-ліцей» №4 у такому складі:
Коваленко Станіслав ( 2-а клас)
Деменюк Владислав (5-в клас)
Гуштюк Нікіта (6-а клас)
Гомила Анна ( 6-в клас).

    У напруженій спортивній боротьбі наша команда посіла ІІІ місце. Бажаємо нашим спортсменам вдалих виступів та перемог!

 

Змагання з шахів «Біла тура» серед команд закладів загальної середньої освіти м. Лозова сезону 2018-2019

    27-28 лютого 2019 року в ЛЗОШ № 3 відбувся міський етап змагань з шахів «Біла тура» серед команд закладів загальної середньої освіти за програмою обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя».

    У змаганнях брали участь 10 команд - ЛЗОШ № 1, ЛЗОШ № 3, ЛЗОШ № 7, ЛЗОШ № 12, Лозівська гімназія, Панютинська ЗОШ № 1, Панютинська ЗОШ №2, ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4, ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ».

    Склад команди: 3 юнаки, 1 дівчина не старші 2005 року народження.

    Головним суддею змагань було призначено Калюжного А.В., тренера-викладача з шахів та шашок ДЮСШ «Локомотив».

    У запеклій спортивній боротьбі І почесне місце виборола команда ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4.

    До складу команди переможців входили:
Коваленко Станіслав
Деменюк Владислав
Гуштюк Нікіта
Гомила Анна.

    Команда ЛЗОШ № 1 посіла ІІ місце, третє – у команди ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ № 8».

    Команда-переможець та команди-призери нагороджено спортивними кубками, а гравців команд - грамотами.

    Щиро вітаємо команду ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 з гарним спортивним результатом та зичимо посісти гідне місце в обласному етапі, що відбудеться у м. Харкові у березні 2019 року.

 

Семінар вчителів фізичної культури

    20.02.2019 року у Панютинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар учителів фізичної культури з теми «Роль учителя у формуванні здоров’язбережувальної компетентності в учнів на уроках фізичної культури».

    Методист міського методичного кабінету Управління освіти, молоді та спорту Мельникова В.М. у своїй доповіді зазначила, що дане питання, як ніколи на сьогодні, залишається актуальним. Присутні активно брали участь в обговоренні доповіді, висловлюючи свої думки з даного питання.

    Заступник директора з виховної роботи Панютинської ЗОШ №1 Кириленко Т.В., ознайомила учасників семінару з роботою, яка ведеться колективом закладу у цьому напрямку. Учитель фізичної культури Панютинської ЗОШ №1 Дегтярьова Т.П., у своїй презентації на прикладі власного досвіду широко висвітлила питання «Роль учителя у формуванні здоров’язбережувальної компетентності в учнів на уроках фізичної культури».

    В ході семінару була проведена робота у групах, яка дозволила практично застосувати обговорювану інформацію.

    Поєднавши в собі методичну і практичну частину, семінар дозволив його учасникам ретельніше поглянути на питання здоров’язбереження та застосувати на практиці отримані знання.

 

Сезон щорічних шкільних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу закінчено!

    10 лютого 2019 року в спортивних залах ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», ЛЗОШ №12 відбулися фінальні ігри щорічних шкільних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти міста.

    Боротьба за найвище місце в рейтингу міської учнівської спартакіади щорічних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу серед закладів ЗСО проходила протягом двох днів серед команд юнаків, кількість яких залишилася такою ж, як і в минулому році – шість, а саме: ЛЗОШ №3, ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4, ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ», ЛЗОШ №12, Лозівська гімназія.

    Головним суддею змагань була Павленко О.С., вчитель фізичної культури Лозівської гімназії, першими суддями виступили вчителі ЗЗСО міста - Беззубенко С.М., Іщенко О.М., Закалюжний В.В., Метеленко В.В. Допомогу під час проведення даних змагань серед команд юнаків надали вихованки відділення волейболу ДЮСШ «Олімпія» Винник Діана та Фесенко Софія, які були помічниками секретаря.

    За результатами змагань місця серед команд розподілилися таким чином:  

 • ЛЗОШ №12 – І місце
 • ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» – ІІ місце 
 • ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4 – ІІІ місце 
 • ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ» - ІV місце 
 • Лозівська гімназія – V місце 
 • ЛЗОШ №3 – VІ місце.

    В номінації «Кращий гравець» в командах визнані: 

 • Гноєвий Артем – ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ» 
 • Ворона Кирило – ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №8 
 • Габор Богдан – ЛЗОШ №12 
 • Чеботарьов Іван – ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4 
 • Добровінський Олексій – Лозівська гімназія 
 • Старченко Артем – ЛЗОШ №3.

    Команди переможці та кращі гравці отримали грамоти Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.

 

Методична студія вчителів фізичної культури міста та старостинських округів

    25 січня 2019 року в Домаському навчально-виховному комплексі «ЗНЗ-ДНЗ» відбулося перше спільне засідання вчителів фізичної культури міста та вчителів фізичної культури старостинських округів, які утворили Лозівську об’єднану територіальну громаду.

    Розпочала роботу засідання методист міського методичного кабінету Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Мельникова В.М. Вчитель фізичної культури Домаського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-ДНЗ» Даниленко С.М. провів для «новеньких» педагогів екскурсію по рекреації закладу, де присутні побачили, яким чином можна використати підлогу першого поверху, зробивши на ній розмітку, яка дає змогу учням під час перерв активно рухатись.

    Завдячуючи керівнику закладу (Борзьонок Н.Л.) стіни першого поверху комплексу зараз прикрашають нові стенди на олімпійську тематику, які також стали до вподоби всім присутнім.

    Ознайомлення учасників методичної студії з презентацією досвіду роботи вчителя фізичної культури ДНВК «ЗНЗ-ДНЗ» Даниленка С.М. на тему «Ефективне використання «координаційних сходів» на уроках фізичної культури» відбулося у новій, нещодавно облаштованій ресурсній кімнаті, де вчитель проводить заняття з учнями з особливими освітніми потребами.

    Педагоги обговорили подальшу спільну роботу методичного об’єднання протягом 2019 року та хід проведення спортивних змагань школярів «Спорт протягом життя» у другому семестрі 2018-2019 н. р.

    З метою визначення зацікавленості вчителів фізичної культури до подальшої інноваційної діяльності серед них було проведено вхідне та вихідне анкетування.

 

Методична студія вчителів фізичної культури

    11 грудня 2018 року в Лозівській ЗОШ № 7 відбулося засідання методичної студії вчителів фізичної культури за темою: «Виховання всебічно розвиненої та фізично-повноцінної особистості на уроках фізичної культури та у позаурочний час».

    Методист методичного кабінету Управління освіти, молоді та спорту Мельникова В.М. розповіла про роль фізкультурно-спортивної роботи в закладах загальної середньої освіти у формуванні цілісного розвитку особистості.

    Мерзликін М.М. та Грищенко Л.П., вчителі фізичної культури ЛЗОШ №7, презентували свою діяльність з цього напрямку роботи та надали практичні поради колегам-вчителям щодо виховання в учнів лідерських ініціатив на уроках фізичної культури та у позаурочний час.

    Даниленко С.О., керівник міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури, ознайомив присутніх з новими видами естафет для учнів «Cool Games», які можна впроваджувати в практику роботи вчителів фізичної культури.

 

Золото обласного чемпіонату – у збірної команди юнаків м. Лозова

    11 грудня 2018 року, у Харкові, в спортивній залі Центру професійно-технічної освіти №1, відбувся фінальний етап обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області з волейболу.

    Наше місто представляла збірна команда юнаків-спортсменів Лозівського ліцею № 4, ЛЗОШ №12 та ЛЗОШ №1 у складі- Габор Богдана, Грабар Даниіла, Житомирського Антона, Кришталь Владислава, Куштим Владислава, Ларки Віталія, Торосян Арзумана, Сердюка Максима, Чеботарьова Івана.

    У фіналі зустрілися лозівські та дворічанські спортсмени. В напруженій боротьбі з рахунком 2:1 перше місце виборола збірна команда волейболистів м. Лозова.

    Найважливішими якостями для гравців у волейболі є стрибучість для можливості високо піднятися над сіткою, реакція, координація, фізична сила для ефективних ударів.

    Наші чемпіони впевнено довели, що в м. Лозова живуть найспритніші волейболісти!

    Вітаємо збірну команду юнаків - переможців обласних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу, тренера-викладача ДЮСШ «Олімпія» Рубан Тетяну Василівну, вчителів фізичної культури Лозівського ліцею № 4, ЛЗОШ №12, ЛЗОШ №1 та зичимо їм і надалі високих спортивних досягнень та творчих успіхів у навчанні.

 

Примножуються перемоги юних волейболістів міста Лозова

    Волейбол – комбінаційний вид спорту, де кожен гравець відповідає за свою частину майданчика.

    І серед популярних ігор з м’ячем волейбол не має собі рівних. Ця гра проста й доступна людям будь-якого віку. І від спритності, реакції і злагодженості команди залежить успіх!

   Саме цим чудовим видом спорту захоплюються хлопці і дівчата, які представляли наше місто у зональному етапі змагань «Спорт протягом життя», який відбувся 23 листопада 2018 року у м. Первомайську Харківської області. У змаганнях взяли участь по 5 команд юнаків та дівчат – з Лозівського, Первомайського, Зміївського районів, Мереф’янської територіальної громади та м. Лозова.

   Вміло використовуючи свої награні схеми і фірмові прийоми задля цікавої та чесної гри, збірна команда юнаків у складі Габор Богдана, Грабар Даниіла, Житомирського Антона, Кришталь Владислава, Куштим Владислава, Ларка Віталія, Сердюк Максима, Чеботарьова Івана, як і в минулому році, знову стала переможцем на даному етапі, збірна команда дівчат у складі Андрусяк Владислави, Бардаховської Тетяни, Винник Діани, Крикун Олександри, Мельникової Юлії, Мосієвич Катерини, Рудницької Валерії, Секретарьової Анжеліки, на жаль, програла команді Первомайського району і посіла друге почесне місце.

   Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі ДЮСШ «Олімпія» Рубан Т.В. та Чередниченко Н.С., учителі фізичної культури ЛНВК «ЗНЗ-ліцей»№4 — Закалюжний В.В. та ЛЗОШ №1 — Лисак С.А.

   У грудні цього року збірна команда юнаків братиме участь в обласних (фінальних) змаганнях «Спорт протягом життя», тож побажаємо їй успіхів та нових перемог, а їхнім наставникам – здоров’я і терпіння.

 

Змагання з тенісу настільного «Спорт протягом життя»

    24 жовтня 2018 року, під час осінніх канікул, в дитячо-юнацькій спортивній школі «Юність» відбулися змагання з тенісу настільного серед учнів закладів загальної середньої освіти міста за програмою щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя». У змаганнях брали участь 9 команд. Головним суддею змагань була призначена Чингузова Л.В., секретарем - Коваленко А.С., вчителі фізичної культури Лозівського НВК «ЗНЗ - ДНЗ № 8», головним секретарем – Бовкун М.В., головний фахівець КУ ЛЦФЗН «Спорт для всіх». До суддівської колегії входили вчителі фізичної культури: Закалюжний В.В., Кривошеєв Є.В., Метеленко В.В., Іщенко О.М.

    Переможцями в командному заліку на даному етапі стали:
І місце – команда Панютинської ЗОШ № 1
ІІ місце – команда Лозівської ЗОШ № 3
ІІІ місце - команда НВК«ЗНЗ - ДНЗ № 8».

    Першим серед «1-х ракеток» став учень ЛНВК «ЗНЗ - ДНЗ № 8» - Ворона Кирило. Побєгов Андрій, учень ЛЗОШ № 3, посів перше місце серед «2-х ракеток», а Левшина Діана, учениця ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 стала першою серед «3-х ракеток».

    Наше місто на зональних змаганнях з тенісу настільного, які відбудуться 26 жовтня 2018 року в ДЮСШ «Юність» за Програмою обласних змагань «Спорт протягом життя», буде представляти збірна команда учнів з ЗЗСО міста.

 

Фінальні ігри з футболу «Шкіряний м’яч»

    22 жовтня 2018 року на футбольному полі ЛЗОШ № 12 відбулися фінальні ігри з футболу «Шкіряний м’яч» серед команд ЗЗСО , які вийшли до фіналу.

У вікових категоріях між собою зустрілися команди учнів:
2008 р.н. – ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 та ЛЗОШ № 1, де із рахунком 4:0 перемогла команда ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4.
2007 р.н. – ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 та Панютинська ЗОШ № 1, переможці - команда ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 (рахунок зустрічі – 4:1).
2006 р.н. - Лозівської ЗОШ № 7 та Лозівської ЗОШ № 1, де перше місце посіла команда Лозівської ЗОШ № 1 із рахунком 0:1.
2005 р.н. – ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 та ЛНВК № 10 «ЗНЗ-ДНЗ», де у запеклій боротьбі із рахунком 5:4 першими стали ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4.

В номінації «Кращий гравець» у своїй віковій категорії були визначені та нагороджені грамотами Управління освіти , молоді та спорту ЛМР –
Жуковський Кирило - учень ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 (2008 р.н.)
Каліман Юрій - учень Панютинської ЗОШ № 1 (2007 р.н.)
Соломатін Даніїл - учень Лозівської ЗОШ № 1 (2006 р.н.)
Кутас Іван учень - учень ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 (2005 р.н.)

Матчі судили - вчителі фізичної культури – ЛЗОШ № 1 - Бугаєнко Д.В., ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 – Кривошеєв Є.В., ЛЗОШ № 11 – Чуйко Ю.А., ЛЗОШ № 12 – Романенко О.А., ДНВК «ЗНЗ-ДНЗ» - Даниленко С.М.

 

Міські змагання з легкої атлетики (4-х видів) за програмою “Спорт протягом життя”.

    03.10.2018 року на стадіоні “Локомотив” пройшли особисто-командні змагання з легкої атлетики (4-х видів). У змаганнях брали участь по 8 учасників від кожного освітнього закладу: 2 юнаки та 2 дівчини 13-14 років та 2 юнака та 2 дівчини 11-12 років. Учні змагались у таких видах: біг на 60 метрів, метання малого м’яча на дальність, стрибок у довжину з розбігу, біг на 300 метрів (дівчата), біг на 500 метрів (юнаки). Змагання пройшли на високому організаційному на спортивному рівні. Суддівство змагань забезпечували вчителі фізичної культури ЗЗСО міста, підготовку місць проведення змагання здійснювали працівники комунального закладу “Спорт для всіх”.

   За результатами змагання місця у командному заліку розподілились так:
1. Лозівська ЗОШ № 1 - загальна кількість очок 538 — 4 місце;
2. Лозівська ЗОШ № 3 - загальна кількість очок 590 — 2 місце;
3. Лозівський НВК “ЗНЗ-ЛІЦЕЙ” № 4 - загальна кількість очок 611 — 1 місце;
4. Лозівська ЗОШ № 7 - загальна кількість очок 545 — 3 місце;
5. ЛНВК “ЗНЗ)-ДНЗ” № 8 - загальна кількість очок 484 — 5 місце;
6. ЛНВК № 10 “ЗНЗ-ДНЗ” - загальна кількість очок 475 — 6 місце;
7. Лозівська ЗОШ № 11 - загальна кількість очок 241 — 11 місце;
8. Лозівська ЗОШ № 12 - загальна кількість очок 424 — 7 місце;
9. Лозівська гімназія - загальна кількість очок 201 — 12 місце;
10. Панютинська ЗОШ № 1 - загальна кількість очок 412 — 8 місце;
11. Панютинська ЗОШ № 2 - загальна кількість очок 403 — 9 місце;
12. Домаський НВК “ЗНЗ-ДНЗ” - загальна кількість очок 278 — 10 місце.

    У особистому заліку за результатами 4-х видів серед юнаків 13-14 років чемпіоном та призерами стали:
I місце — Шевченко Іван (ЛЗОШ № 3) - загальна кількість набраних очок — 128;
II місце — Коломієць Семен (ЛНВК “ЗНЗ)-ДНЗ” № 8) - загальна кількість очок — 106;
III місце — Товарищенко Данило (ЛЗОШ № 1) - загальна кількість очок — 98.

    Серед хлопців 11-12 років у особистому заліку чемпіоном та призерами стали:
I місце — Килимник Кирило (ЛНВК “ЗНЗ-ЛІЦЕЙ” № 4) - загальна кількість очок — 70;
II місце — Мітюхін Антон (ЛЗОШ № 7) - загальна кількість очок — 62;
III місце — Луговий Максим (Панютинська ЗОШ № 2) - загальна кількість очок — 50.

    Серед дівчат 13-14 років у особистому заліку чемпіоном та призерами стали:
I місце — Коваль Анна (ЛЗОШ № 1) - загальна кількість очок — 109;
II місце — Моцик Дар’я (ЛЗОШ № 7) - загальна кількість очок — 104;
III місце — Рудь Анастасія (ЛНВК “ЗНЗ-ЛІЦЕЙ” № 4) - загальна кількість очок — 103.

    Серед дівчат 11-12 років у особистому заліку чемпіоном та призерами стали:
I місце — Фурсова Марія (ЛЗОШ № 3) - загальна кількість очок — 102;
II місце — Калугіна Вікторія (ЛНВК “ЗНЗ-ЛІЦЕЙ” № 4) - загальна кількість очок — 99;
III місце — Гукова Софія (ЛЗОШ № 7) - загальна кількість очок — 79.

 

Інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури.

    3.09.2018 року у ЛЗОШ № 12 відбулась інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури ЗЗСО міста. На нараді головували: Мельникова Вікторія Миколаївна, методист методичного кабінету Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради, Даниленко Сергій Олександрович, керівним ММО вчителів фізичної культури, Чингузова Любов Володимирівна, секретар ММО вчителів фізичної культури.

   На нараді було затверджено головних суддів змагань за програмою “Спорт протягом життя” та узгоджено строки та умови проведення змагань. Затверджені головні судді змагань: Закалюжний В.В. - змагання з легкої атлетики (4-х видів); Беззубенко С.М. - змагання з футболу на призи “Шкіряний м’яч”; Чингузова Л.В. - змагання з настільного тенісу; Павленко О.С. - змагання з волейболу; Калюжний А.В. - змагання з шахів “Біла тура”; Даниленко С.О. - фестиваль “Нащадки козацької слави”; Пилипенко М.О. - змагання “Старти надій”.

   

Серпневий педагогічний тиждень

    29.08.2018 на базі ЛНВК “ЗНЗ-ЛІЦЕЙ” № 4 в рамках Серпневого педагогічного тижня вчителі фізичної культури міста взяли участь у обласній веб-конференції, під час якої обговорювались питання щодо організації освітнього процесу з фізичної культури у 2018-2019 навчальному році.

   Після веб-конференції виступив керівник міського методичного об’єднання Даниленко С.О., який довів до вчителів основні нормативи та вимоги у освітньому просторі з фізичної культури на 2018-2019 н.р.Переглянути методичні матеріали

   Також виступила методист методичного кабінету Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Мельникова В.М., з питання щодо організації та проведення змагань з видів спорту протягом 2018-2019 навчального року.

   

Підсумки міського етапу спортивних змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти міста «Спорт протягом життя»

    05.06.2018 у приміщенні актової зали Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради пройшло підсумкове засідання міського методичного об'єднання вчителів фізичної культури.

   На порядку денному стояли такі питання:

 1. Підведення підсумків міської Спартакіади за програмою "Спорт протягом життя".
 2. Планування роботи ШМО на 2018-2019 навчальний рік.
 3. Питання з організації суддівства міських змагань з різних видів спорту.
Керівник методичного об'єднання Даниленко С.О. та методист методичного кабінету Управління освіти, молоді та спорту Мельникова В.М. підвели підсумки міської спартакіади. Так, за результатами змагань (підсумкова таблиця додається), перше місце посів ЛНВК "ЗНЗ-ЛІЦЕЙ" N 4, друге місце посів НВК ЗНЗ-ДНЗ N 8, третє місце посів НВК ЗНЗ-ДНЗ N 10. 
Також на засіданні було розглянуто пропозиції щодо організацї та проведення змагань з видів спорту за програмою Спортакіади "Спорт протягом життя" у 2018-2019 навчальному році.
   

Відбувся міський етап спортивних ігор серед школярів закладів загальної освіти міста «Старти надій-2018»

    4 травня 2018 року на стадіоні «Локомотив» м. Лозова в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбувся міський етап спортивних ігор серед школярів закладів загальної освіти міста «Старти надій-2018».

    Всього у змаганнях взяли участь 11 команд (учні 6, 7 класів) з різних закладів загальної середньої освіти міста. Відповідно до Положення дані змагання є командними та включають в себе 7 різних видів – біг на 60 м, біг на 300 м, біг на 500 м, естафета 8х50 м, стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча на дальність, піднімання тулуба з положення лежачи в сід за 1 хв.

    І місце посіла команда ЛЗОШ №12
ІІ місце – ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4
ІІІ місце – ЛНВК № 10 «ЗНЗ-ДНЗ».

 Усі призери змагань отримають кубки та грамоти Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради. 11 травня 2018 команда ЛЗОШ №12 братиме участь в обласному етапі змагань в смт. Мала Данилівка Дергачівського району, тож побажаємо їй успіхів та нових перемог!

 

І знову перші!

    27 квітня 2018 року у м. Харків на базі Харківського механічного технікуму імені О.О.Морозова відбувся обласний етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти (Шкільна баскетбольна ліга України 3х3).

    Наші юнаки з ЛЗОШ №3, які виступали в команді старшого віку - Горошко Віталій, Дарсанія Леван, Мамай Олександр у складній спортивній боротьбі здобули для міста, як і в минулому році, І місце.

 Ми вітаємо команду юнаків, вчителя фізичної культури ЛЗОШ №3 – Пилипенко Марину Олександрівну та тренера БК «Восток» Донського Володимира Володимировича з перемогою та сподіваємося у подальшому на переможні місця і в фінальному етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3, який відбудеться 15 травня поточного року в Києві.

 

«Козацький гарт-2018»

    10 квітня 2018 року в ДЮСШ «Юність» в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбувся ІІ етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт-2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста.

    Мета та завдання даних змагань: збереження та зміцнення здоров'я, розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнівської молоді; виявлення найсильнішої команди учасників для участі в обласному етапі .

    В змаганнях брали участь 11 команд від закладів загальної середньої освіти. Всього для участі у змаганнях прибуло 130 учнів 5-10 класів.

    Переможцями змагань стали:

 • ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 - І місце.
 • ЛЗОШ № 7 - ІІ місце.
 • ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» - ІІІ місце.

    Команди-переможці були нагороджені грамотами КУ «Спорт для всіх» Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.

    І вже у травні 2018 року команда учнів ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4 буде представляти наше місто на обласному етапі щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт-2018».

 

Шкільна волейбольна ліга України

    06 квітня 2018 року, в Харкові, у спортивній залі Центру професійно-технічної освіти № 1, відбувся обласний етап спортивних змагань з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України». У змаганнях брали участь 24 команди з різних закладів загальної середньої освіти Харківської області.

    Наше місто представляли дві команди старшого віку, які стали переможцями у міському етапі даних змагань - юнаки ЛЗОШ №12 (вчитель Метеленко В.В.) та дівчата НВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» (вчитель Коваленко А.С.).

    У фіналі, за І-ІІ місце, наші хлопці зустрілися з командою юнаків Дворічанської ЗОШ. У підсумку наша команда юнаків посіла ІІ призове місце. Дівчата поступилися команді з смт. Близнюки та посіли ІV місце.

    Вітаємо команду юнаків ЛЗОШ №12 - призерів обласних змагань з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України» (директор Шпортюк Н.Д.) і зичимо всім ще більше спортивних досягнень та творчих успіхів!

 

Першість міста з шашок

   26 березня 2018 року у Лозівській загальноосвітній школі №3 відбулась Першість міста з шашок серед збірних команд закладів загальної середньої освіти та учнівської молоді міста Лозова. Змагання організовані і проведені комунальною установою «Лозівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Управління освіти , молоді та спорту ЛМР. У змаганнях всього взяли участь 9 команд (49 учасників різного віку). Головним суддею змагань був Калюжний А.В.

   За підсумками змагань загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Панютинська загальноосвітня школа № 1. Склад команди - Мирошниченко Вадим, Маслов Олександр, Романчуков Микита та Логвиненко Катерина.
2 місце - команда ЛНВК «ЗНЗ –ДНЗ №8». Склад команди - Яворін Єгор, Білоконь Богдан, Черняков Дмитро та Анпілогова Анастасія.
3 місце - команда ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4. Склад команди - Кіктєв Дмитро, Деменюк Владислав, Павловський Віталій та Юхименко Яна.

   В особистому заліку відзначились:

   Серед юнаків:
1 місце - учень ПЗОШ №1 Мирошниченко Вадим;
2 місце - учень ЛНВК№10«ЗНЗ-ДНЗ» Лазуренко Владислав;
3 місце - учень Яворін Єгор ЛНВК «ЗНЗ –ДНЗ №8».

   Серед дівчат:
1 місце - учениця ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4 Юхименко Яна;
2 місце - учениця ПЗОШ№1 Логвиненко Катерина;
3 місце - учениця ЛЗОШ№7 Ковальова Ілона.

   Переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені грамотами та медалями. Командам ЗЗСО, які посіли І-ІІІ місця у Першості, були вручені спортивні кубки.

 

Науково-практичний семінар

   23.02.2018 на базі ДНВК для вчителів фізичної культури ЗЗСО відбувся науково-практичний семінар на тему:"Формування та розвиток компетентності педагога шляхом самоосвіти".
 

Вітаємо юних чемпіонів міста Лозова з шахів!

   26 та 27 лютого 2018 року у приміщенні ДЮСШ «Локомотив» пройшла першість міста з шахів у особистому заліку серед учнів 2006 року народження та молодших. Приємно зазначити, що чемпіонами міста Лозова стали учні ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4:
Деменюк Влад 4-В клас – I місце у загальному заліку,
Коваленко Станіслав 1-А клас – II місце у загальному заліку,
Гуштюк Нікіта 5-А клас – III місце у загальному заліку.
   Вітаємо наших юних гросмейстерів та бажаємо вдалих виступів та перемог!
 

Вітаємо команду ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 - срібних призерів II етапу шкільної футзальної ліги України!

   23.02.2018 року у смт Сахновщина проходив II етап шкільної футзальної ліги України серед учнів 5 класів 2006 року народження та молодших.
   На цьому етапі змагань місто Лозова представляла команда ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» № 4 у такому складі: Кирпичников Вадим 5-А клас, Гуштюк Нікіта 5-А клас, Мірошник Артем 5-А клас, Гарькавець Кирило 5-Б клас, Омельченко Максим 5-Б клас, Самохвалов Ілля 5-Б клас, Найдук Андрій 5-В клас, Соколовський Дмитро 5-В клас, Закамська Злата 5-г клас, Воскобойников Нікіта 5-Д клас.
   Серед 7 команд-учасниць турніру наші юні спортсмени вибороли II місце, поступившись у фіналі лише команді з Сахновщини.
   Молодці! Бажаємо нашим юним футболістам у майбутньому вдалих виступів та перемог!
 

І етап «Шкільної волейбольної ліги України» у м. Лозова закінчився

   13 лютого 2018 року у спортивній залі навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-ліцей» №4 було проведено урочисте закриття І етапу «Шкільної волейбольної ліги України» серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти міста. Змагання були організовані Управлінням освіти, молоді та спорту ЛМР за участю комунальної установи «ЛЦФЗН «Спорт для всіх» та проводились у спортивних залах загальноосвітніх шкіл міста – ЛЗОШ №1 (директор Карась В.Г.), ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» (директор Решетов С.Я.), ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4 (директор Шалімова В.І.), ЛЗОШ №11 (директор Бережний В.І.), ЛЗОШ №12 (директор Шпортюк Н.Д.), ПЗОШ №1 (директор Мохарєва Т.В.).
   «Родзинкою» цьогорічних змагань було те, що на змагання І етапу«Шкільної волейбольної ліги України» серед дівчат заявилися команди по двох вікових категоріях – старша (2001 р.н. та молодші) та середня (2004 р.н. та молодші).
   Протягом майже трьох тижнів 6 команд юнаків старшого віку (ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4, ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ», ЛЗОШ №11, ЛЗОШ №12, Лозівської гімназії), 9 команд дівчат старшого (ЛЗОШ №1, ЛЗОШ №3, ЛНВК «ЗНЗ-ліцей» №4, ЛЗОШ №7, ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», ЛНВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ», ЛЗОШ №11, ЛЗОШ №12, ПЗОШ №1) та 3 команди дівчат середнього віку (ЛЗОШ №3, ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8», ЛЗОШ №12) змагалися за звання «Переможця І етапу «Шкільної волейбольної ліги України» м. Лозова».
   І у цій спортивні боротьбі кращими стали ті команди, які мали кращу підготовку, витримку та волю до перемоги, а саме:
   Cеред команд дівчат 2004 р.н. та молодші:
ІІІ місце - ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» (вчитель Коваленко А.С.).
ІІ місце - ЛЗОШ №3 (вчитель Пилипенко М.О.)
І місце – ЛЗОШ №12 (вчитель Метеленко В.В.)
   Серед команд дівчат 2001 р.н. та молодші:
ІІІ місце - ПЗОШ №1 (вчитель Дегтярьова Т.П.).
ІІ місце - ЛЗОШ №1 (вчитель Лисак С.А.)
І місце - ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» (вчитель Коваленко А.С.)
   Серед команд юнаків 2001 р.н. та молодші:
ІІІ місце - ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ №8» (вчитель Коваленко А.С.).
ІІ місце – ЛНВК«ЗНЗ-ліцей» №4 (вчитель Висоцька Н.Л.)
І місце – ЛЗОШ №12 (вчитель Метеленко В.В.)
   Вітаємо переможців та призерів змагань! А командам, які будуть представляти наше місто у ІІ етапі «Шкільної волейбольної ліги України» зичимо здобути тільки перші місця!
 

Баскетбол

   01 лютого 2018 року у м. Валки на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського відбувся зональний етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти (Шкільна баскетбольна ліга України 3х3).
   У змаганнях брали участь 7 юнаків з ЛЗОШ №3 - Большак Артур, Горошко Віталій, Дарсанія Леван, Єрохін Данило, Мамай Олександр, Москвін Кирило, Старченко Артем.
   Наполегливість і бажання перемогти сприяли тому, що повертались наші хлопці додому не з «пустими руками», а посівши перші місця у своїх категоріях!
   Ми вітаємо команди юнаків, вчителів фізичної культури ЛЗОШ №3 – Пилипенко Марину Олександрівну, Іщенка Олександра Миколайовича та тренера БК «Восток» Донського Володимира Володимировича з перемогою та сподіваємося у подальшому на переможні місця і в обласному етапі.