Listwy LED


Listwy LEDOwe

Dlaczego właśnie Listwy LED?


Listwy LED oświetleniowe w ostatnim czasie stały się niezwykle popularnym produktem. Wszystko przez ich wyjątkowe walory estetyczne. Umieszczenie ich w danym pokoju automatycznie podnosi jego styl i zapewnia wyjątkowy wygląd. Takie rozwiązanie przypadło do gusty wielu amatorom niebanalnych wnętrz. W tym gronie znajdują się również architekci wnętrz, który właśnie przy aranżowaniu nowoczesnych mieszkań wykorzystują listwy LEDowe. Nic w tym dziwnego gdyż mieszkanie ozdobione przy użyciu tych listew nabiera oryginalnego charakteru. Także jeśli szukasz jakiś sprawdzonych elementów dekoracyjnych dla Twojego mieszkania to myślę, że listwy oświetleniowe sprawią, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru.

Czy Listwy ledowe nadają się wszędzie?

Wielu ludzi zastanawia się czy listwy ledowe będą nadawać się do jego mieszkania. Zacznijmy jednak od początku. Listwy ledowe to wyjątkowe połączenie tego co najpiękniejszego daje nam sztukateria z efektownie wyglądającym oświetleniem LED. Do tego warto pamiętać, że możemy dobrać różnego rodzaju kolory oświetlenia. Także jeśli już mamy pomalowany pokój na kolor czerwony to bez problemu dobierzemy do tego odpowiedni kolor oświetlenia LED. Warto zadbać o to by oświetlenie współgrało ze stylem aktualnie panującym w danym mieszkaniu. Dodatkowo warto zaznaczyć,że jest one dodatkowym źródłem światła.

Przykładowe wykorzystanie listwy LED

Jak zamontować listwy LEDowe

Listwy LEDOWE jak zamontować?


Wbrew pozorom listwy LEDOWE montuje się w bardzo prosty sposób. Wiele osób twierdzi, że nie poradzi sobie samodzielnie z ich montażem i zamawia do tego wyspecjalizowaną ekipę remontową. W ten sposób za wykonanie wyjątkowej aranżacji w swoim pokoju płacą dużo więcej. Oferowane przez nas listwy są stosunkowo tanie i czasami koszt ich zamontowania jest droższy niż same listwy. Dlatego warto poszukać w internecie poradniki jak zamontować listwy LEDOWe dzięki czemu będziemy mogli zaoszczędzić sporo pieniędzy. Na stronie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo poradnik jak dokładnie zamontować listwy dostępne w naszym sklepie.

Montaż listew LED - co warto kupić?

montaż listew LED

Wielu ludzi zastanawia się czy montaż listew LED sprawi im problem i jakich materiałów będą do niego potrzebować. W naszym poradniku postaramy się wskazać jakie materiały będą nam potrzebne aby zamontować listwy LEDOWE oraz co warto by było do tego montażu zakupić.


Zacznijmy od tego, że montaż listew LED odbywa się w ten sposób, że listwy są przycinane pod kątem 45 stopni - dzięki temu będziemy mogli je połączyć bez żadnego problemu. Wielu ludzi twierdzi, że w ten sposób będą widoczne łączenia. My jednak dodajemy do każdego zamówienia masę sztukatorską do łączeń, dzięki niej wykonamy maskowanie łączeń dzięki czemu nie będą one widoczne.

Kolejną sprawą jest mocowanie listew. Do tego polecamy klej montażowy do sztukaterii, który dostępny jest w naszym sklepie. Montaż listew LED to nic skomplikowanego spróbuj sam!

Comments