החיים זה לא מה שהבטיחו לנו


   עם אורן חוויה חזקה ומעצבת  coaching

 אימון אישי למיניות וחושניות

היתרון היחידי שיש לנשים על גברים. בנשיותן.

היתרון היחידי שיש לגברים על נשים. בגבריותם

כשכסף וזרע מתערבבים

הכנות הבלתי מנוצחת של הבייצית

לא מעט אנשים חיים במבוכה עם הסקס שלהם, עם ההקרנה החושנית שלהם, יש כאלה הנוטים להחצין אותה ויש כאלה הנוטים להתכחש לה מתי נכון לי  "להתערבב" ומה כדאי להכניס פנימה...

לחיים יש דינמיקה, לא בכל תקופת זמן אנו במיטבנו, ישנן תקופות בהן אנחנו מרגישים "אריות" ויש תקופות בהן אנו חשים "שקופים" כאילו שאף אחד לא באמת מבחין בנו וביופי הפנימי שלנו.

ויש את אלה שעדיין לא החליטו "כיצד לשווק את עצמם"

דבר אחד בטוח, "הכל עובר לצד השני" מי שמשדר בטחון ועידון זוכה מי שמתנהל כ"פיל בחנות חרסינה" מתרסק יחד עם הפיל.

 

האם אפשר ללמוד לתקשר עם בני המין השני באופן האופטימלי? תשובתי: כן!

 

ברצונכם כבר עתה לשאול אותי שאלה / לקבוע את פגישת האימון הראשונה שלכם – אתם מוזמנים להציג את העניין ולהשאיר את פרטי ההתקשרות עמכם, שעות נוחות ומידת הדיסקרטיות הנחוצה לכם.

ליצירת קשר אישי ישיר איתי  

 

אימון לפוליטיקה ארגונית

      

כמה פעמים שמעתם את הביטוי? 

 "לג'ונגל חוקים משלו"

 

בארגונים רבים אנשים מגיעים לעבודה ולא לעבוד, עיקר האנרגיה שלהם מכוונת להישרדות בחברה בה הם עובדים.  

בין אם את או אתה מנהלים חברה בה אתם מנסים למגר את הפולטיקה הארגונית ולרתום את האנשים שלכם לעשייה, או בין אם אתה עובדים או מנהלים שכירים בחברה אתם וודאי מבינים שכמו בכל ארגון יש את החזקים יותר, החזק ביותר ויש את החלשים, או הבינוניים. כיצד מתמודדים פוליטיקה ארגונית וכיצד מזהים סיכון אמיתי למקום העבודה שלנו.

מתי נכון "לתת פייט" ? למי? ובאיזה עיתוי?

האם עלי להתגונן מחרושת שמועות? האם עלי להתעלם מהפוליטיקה הארגונית? מהי הטקטיקה הנכונה?

 

תשובתי: בהחלט לא להתעלם וטקטיקה היא נגזרת של אסטרטגיה מתוכננת בקפידה.

 

ברצונכם כבר עתה לשאול אותי שאלה/ לקבוע את פגישת האימון הראשונה שלכם – אתם מוזמנים להציג את העניין ולהשאיר את פרטי ההתקשרות עמכם, שעות נוחות ומידת הדיסקרטיות הנחוצה לכם.

ליצירת קשר אישי ישיר איתי

 

 

 

 

 

אימון אישי להתמודדות עם בלבול ובדידות בחיים 

 

זאת לא בושה להרגיש בלבול – זה קורה לאנשים טובים לאנשים מצויינים ובשום פנים ואופן, "בלבול" מעיד על אי חוכמה או חוסר שכל. בלבול מופיע אצל אנשים בכל גיל ובכל רובד חברתי וכלכלי, הגעתם אלי, יש לכם כבר סיבה טובה להרגיש טוב.  אתם לא לבד!

 

החופש והכליאה בתבנית מחשבה - בידיים שלנו

השאלות הפשוטות לעיתים נותרות ללא תשובה, מה זה החיים? מה הטעם בחיים שלי? בשביל מה ומי אני קורע/ת את התחת? מה יוצא בסוף מהחיים האלה? אני בכלל לא מי שאני יכולתי להיות באמת ועוד רבות השאלות הלגיטימיות שהרבה אנשים סוחבים איתם, שאלות שאינן מרפות ובצדק.

יש אנשים שהם לא מבולבלים קבוע אלא חלקית, נכנסים למצב שאין ממנו פתרון, מעגל קסמים "כבד" ומתיש.

 

בימי חיי פגשתי לא מעט  אנשים "מבולבלים",  המתנהלים כ"עבדים של השיטה" מתוך כורח שהם בעצמם כפו על עצמם, מידי יום באותה שעה הם מתעוררים לעוד יום עבודה עם תחושת ריקנות ומועקה.

תקשורת יצירתית ואלימה מאלצת אותנו לציית ל"שיטה"

 

מתנהלים לאורך כל היום כמו רובוט, יום רודף שבוע שרודף שנים.

קשה להבחין בהם, הם נראים כמוך וכמוני, יוצאים מידי פעם לבלות, נפגשים עם חברים אך נושאים איתם את הבדידות והבלבול לכל מקום ובכל זמן כמעט.

אני גורסת שקל מאוד  להתבלבל בעידן בו אנו חיים, לא צריך להיות איינשטיין במובן המטאפורי על מנת להבין כי מקור הבלבול הוא בתוכנו, אך גם השליטה על המחשבות היא בתוכנו ולשם אני מובילה ושם אני מעודדת.

ריבוי המסרים מציף את התודעה ומגמד את האדם הפרטי, דורך על הנשמה. אמצעי המדיה שוצפים ומפציצים אותנו במסרים מעוותים, מגבירים חרדה ויוצרים תחרות לא מרוסנת. כאשר הרציונל מאחוריה הוא "כסף". מהחרדות שלנו מישהו גוזר קופון –  ציניות תובענית שמישהו צריך לעשות לה סטופ! – את ואתה. אתם תלמדו לנהל את עצמכם מבפנים תקבלו את הגיבוי המלא ממני ויחד ניצור את " האני הערכי" ולפיו אתם תיהנו לחיות ולפעול. התהליך לא ארוך אך הוא מחייב ודורש אומץ.

 

לסיכום, אם את או אתה חשים בלבול, אתם לא לבד. בין אם אתם נחשבים  ל"מצליחנים" או בין אם מצאתם את עצמכם בחוסר תפקוד חלקי או מלא, תוכלו לפנות אלי באופן האישי והדיסקרטי ביותר, לשתף אותי ברגשות המאוד עדינים ו"קדושים" לכם ואשמח לבדוק אם אני הכתובת לעזור, או לחילופין אמליץ על סוגי טיפול אשר לדעתי יוכלו לתרום לכם ולשפר את חייכם.

לפני הפניה אלי אני ממליצה לקרוא את כתב ה- Integrity שלי

שלכם בשמחת חיים, אורן

lifeis10@gmail.com

coach4u@walla.co.il

 

 

אני חולם. אני מאמין.

אני מגשים.

כל אחד יכול!

 

 

נלסון מנדלה, נאום ההכתרה 1984

.
הפחד העמוק ביותר שלנו, אינו פחד מפני חוסר היכולת

.הפחד העמוק ביותר שלנו הוא הידיעה שעוצמתנו אינה ניתנת למדידה
.
האור ולא הצד האפל שבנו, הוא שמעורר בנו חרדות
-כל אחד מאיתנו שואל את עצמו
?
מי אני שאוכל להרשות לעצמי להיות כל כך מבריק, מקסים, מוכשר ומאושר
?
למעשה, מי אתה שתרשה לעצמך לא להיות כזה
.אנו ילדים של אלוהים
.
כשאנו בוחרים לשחק את המשחק הקטן, אנו לא משרתים את העולם
,שום דבר נאור או מואר בצמצום האישיות שלנו
.
רק כדי שאחרים ירגישו נוח בחברתנו
.
הוא לא גלום רק בחלק מאיתנו, נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו
.כל אחד מאיתנו נושא את הקסם הזה בתוכנו
,
כאשר אנו מרשים לאור הפנימי שלנו לזרוח
.
בלתי מודע אנו מאפשרים לאחרים לעשות את אותו הדבר
.כאשר אנו משתחררים מהפחדים שלנו, הנוכחות שלנו משחררת אחרים.

 

 

 

 

מי מתבייש מקלישאות?

 

 

שעשועי coaching

 

קלישאות הן התורה שבעל-פה המודרנית, זוכרים התושב"ע מימי בית הספר היסודי? המון סודות וחוכמות חיים מקומפלות וארוזות באמרות אלה.

אני ממליצה להתייחס לקלישאות קצת יותר ברצינות. לא כל קלישאה ראויה להתייחסות מעמיקה אבל לבדיקתכם.

 

דוגמאות לקלישאות וותיקות:

 

לכל סיר יש מכסה

הכדור הוא עגול

עדיף ציפור אחת ביד משתיים על העץ

הגמל לא רואה את הדבשת שלו

הדשא של השכן ירוק יותר

 

קלישאות עכשוויות:

 

הוא חי בסרט

יש לו שריטה

באמש'ך תעזוב אותי

אתה לא בא לי טוב

פצצות לגבות

ללה לנד

 

הרשימה ארוכה בשני המקרים...בהבדל אחד ברור.. מאוסף הקלישאות ניתן ללמוד על התקופה, על "הרוח החברתית" על האקלים הבין אישי או שבין אדם לחברו אם תרצו. בקלישאות הוותיקות מקופלת עצה שיש מאחוריה רציונל המתייחס לפרט ברצינות ובאמפטיה.

בקלישאות המודרניות יש המון אגרסיה, מתקיימת שטחיות ובעיקר תחושת "אין זמן". כ"כ מתקיימת בריחה מהמציאות לעולם פנטזיה מה שאנו אוהבים לכנות אסקייפיזם.

 

כשאני מאמנת אני מבצעת תרגיל עם המתאמן ומבקשת ממנו לכתוב לי חמישה ויותר,ביטויים קלישאיים המבטאים את השקפת עולמו, במרבית המקרים ולאחר שהתגברנו על המבוכה והרמת הגבה שבתרגיל הכה פשוט אנו עורכים דיון פתוח מדוע בחר המתאמן דווקא את המקבץ הזה ומה המקבץ הזה מסמל עבורו. התוצאות מרתקות. רוצים לנסות?

 

שלחו לי את חמשת (אפשר עד עשרה) הביטויים הקלישאיים ביותר שאתם פחות או יותר מאמינים בהם או המייצגים את השקפת עולמכם בכל תחום שתבחרו כתבו אותם ולאחר מכן קבעו אותם מחדש בסדר עדיפויות מהגבוה לנמוך. כאשר מספר  1 מבטא את הקלישאה שאתם מתחברים אליה הכי הרבה. תצחקו.. צוחק מי שצוחק אחרון

שלחו אלי עכשיו את רשימת הקלישאות שלכם 

 

 

 

 

Itegrity כתב

מהו אימון אישי?

במה אני טובה ועוד כמה פרטים שכדאי לדעת לפני שתפנו

 

אימון אישי או coaching נועד להוות תהליך קצר מועד המחולל שינויים חיוביים בחייו של       אדם.  

           

לא גורו של אף אחד

כיצד בוחרים מאמן? מהן שיטות האימון המתאימות לך? לשאול שאלות זה קל, לתת תשובות הרבה יותר קשה, מסכימים? בנימה מחוייכת אם כי רצינית, מי שלא יודע מהו coaching מוזמן לבצע חיפוש בגוגל.

 

אני אורן מ. מאמנת אישית  אינטואיטיבית עם רגש חזק מאוד לאנשים ויכולת מיפוי מהירה. את או אתה תדעו שהמאמן או המאמנת מתאימים לכם אם כבר בקריאה הראשונה או בשיחת הטלפון הראשונה תרגישו "קליק". פשוט מאוד.

 כל אחד והקלפים שהוא קיבל כשנולד. האמנם?

 

במה אני טובה - האמת שלי היא הכוח שלי. אני מאמינה בדרך הישרה ללא כחל וסרק ויודעת כי מניעים לכל פעולה שלנו כאשר הם נובעים ממקום תם סופם להביא לתוצאות המקוות אם כי לא תמיד בדרך שציפינו לה. יש מי שרואים בי "גורו" – תודה לא, אינני מגלומנית ולא חוטאת בנרקסיזם. אני אישה בעלת ניסיון חיים אישי ועסקי, רוחנית מאוד ובאותה נשימה פרקטית ביותר – מכאן העוצמות שלי ומכאן אני מתפרשת ככריזמטית.

 

חיבוק. לפעמים זה כל מה שהבן אדם צריך

 

ההנאה הגדולה שלי לתקשר עם אנשים המון, לעולם אומרת את האמת העירומה בפנים. בשלב מסוים בחיים משהבנתי ש"זמן" הוא המצרך היקר ביותר שיש לנו החלטתי להתמקד במה שאני אוהבת. בני-אדם.

על כן מי שאינו "בן אדם" שלא יפנה אלי.

 

במקצועי אני אשת תקשורת שיווקית, אך מבינה בתחומים נוספים ומגוונים. טיילתי בעולם (לא עם תרמיל, אגב), נהניתי ואני נהנית עד היום לפגוש אנשים חדשים מרקעים ותרבויות שונות.

 

כמאמנת אישית התחלתי דרכי בגיל מאוד צעיר

בו מצאתי את עצמי מלווה חברים וחברות במהלך משברים או התלבטות אישית ומקצועית.  יתירה מכך החברים של החברים הגיעו, ידידים ואף מפורסמים שהביאו אלי הבייתה אנשי עסקים ויזמים. ילדים עם בעיות התנהגות ועוד מיני מקרים בחזקת "מציאות עולה על כל דמיון"

אימון אישי. מחוייבות ושותפות לדרך.

 

הייתי שם בשביל כל אחד ואחת ובזכותם אני מביטה על חיי בסיפוק רב.

כשאני מתגייסת למען מישהו אני חיילת מצטיינת ומגלה דבקות במשימה ללא פשרות. אני מצפה ממי שפונה אלי שיתכונן להסתכל למציאות בעיניים ולא יעשה הנחות לעצמו, יבקש ממני מפורשות ויצביע על מוקד הבעיה/ אתגר שלו/ה כפי הבנתו יתקע כף או חיבוק וקדימה נצא לדרך.

 

המטרה שלי

 

כאישה בת 40, בעלת ניסיון חיים עשיר בהשוואה למסלולי חיים שחוו כבר אנשים בגילי. המטרה שלי להעניק כוח ובהירות, ליצור שמחה ועניין    בחיים בקרב אלו הזקוקים לכך. ניתן להתייעץ איתי כמעט בכל תחום, תחום שאינני מבינה בו מיד אומר זאת.

 

התחייבות

- אני מתחייבת לפעול ביושרה ובדיסקרטיות מוחלטים ללא פשרות ולהיות שותפה לדרך עד להימצאותך על קו הזינוק אשר ממנו רואים את המטרה שלך מתגשמת. בהתאם לסיכום שנקבע בינינו.

עם המון שמחת חיים ונחישות,

שלכם,

אורן

 

ברצונכם כבר עתה לשאול אותי שאלה / לקבוע את פגישת האימון הראשונה שלכם – אתם מוזמנים להציג את העניין ולהשאיר את פרטי ההתקשרות עמכם, שעות נוחות ומידת הדיסקרטיות הנחוצה לכם.

coach4u@walla.co.il