Слайд - презентація в бібліотеці

    Природа ! З дитячих років ми звикли до її чарівної краси. Любимо бувати  в лісі, полі. Дивимося на квіти, дерева. Радіємо спілкуванню з природою, милуємося її красою. Людина – це частинка природи. І саме природі ми зобов’язані своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю. Та на жаль, не завжди ми шануємо чарівну вроду природи.  

     Сьогодні наша держава перебуває в стані глибокої екологічної кризи. Природа забруднюється, піддається знищенню, руйнується. Вирішальна роль у розвитку суспільства майбутнього й гармонізації відносин між людиною та природою належить сучасній молоді. Вони повинні знати правду про стан нашої планети.

   

Тож, у районній бібліотеці для дорослих учні старших класів ЗШ № 2 переглянули слайди на екологічну тематику «Хай завжди б’ється зелене серце природи» , з яких дізналися про те,  в якому екологічному стані перебуває Україна, що швидкість використання ресурсів планети набагато перевищує можливості для їх відтворення, що духовне здоров’я людини невіддільне від здоров’я  Природи, про те, що місто Кіровоград – це єдине місто в світі, під житловими кварталами якого проводиться видобуток уранової руди та багато інших фактів. Учні усвідомили, що ліквідація глобальної екологічної кризи на сьогоднішній день є найважливішим завданням людства і вижити людство може лише за умови, що кожний, у будь-якому куточку планети, дбатиме про збереження і захист природи.

      Після слайд-презентації учням було запропоновано стати учасниками брейн-рингу «Любіть природу, знайте її мову». Юнаки та дівчата позмагалися в кмітливості та обізнаності з цієї потрібної, актуальної і цікавої теми. Також у учасників гри була нагода одержати більше цікавої інформації про природу та її багатства, про тварин, які населяють нашу прекрасну квітучу землю. Брейн-ринг  було закінчено такими віршованими рядками :

 

Вмійте природу любити

Кожній стеблині радіти

В полі, у лісі, над яром –

Квіти, дерева і трави …

Цвіту не вирви задаром,

Гілки не вткни для забави !

Оберігайте ж повсюди

Шлях і стежину в гаї,

Все те окрасою буде

Нашого рідного краю !

Comments