Літературна вітальня земляка

 1 червня  відбулася незвичайна подія у житті нашої бібліотеки – Презентація літературної вітальні поета–земляка Володимира Бровченка. І не випадково, що ця подія відбувається 1 червня, адже саме в цей день виповнюється 86 років від Дня народження нашого славетного земляка.

Володимир Якович Бровченко  тісно поєднав своє столичне життя з життям земляків у Малій Висці. Така єдність, насамперед, у його численних поезіях і прозових творах, а не лише у частих відвідинах батьківщини та виїздах з братом Павлом "на карасі", до джерела -вікнини чи Трьох могил у степовому обширі понад Виссю. 

     

   


  І також як результат великої  любові до рідного  краю стало можливим створення   музейної  кімнати - літературної вітальні, адже  саме землякам передав Володимир Якович  у спадок свої особисті речі, велику бібліотеку ( близько 4 тисяч екземплярів), рукописи та інші матеріали. Створенню цієї    кімнати  передувала  кропітка робота і велику допомогу в цьому надали спадкоємці поета, рідні, районна рада, райдержадміністрація.



В презентації взяли участь голова районної ради Сосновська С.М., голова райдержадміністрації Сорока П.В., заступник голови РДА Синчук Л. С,, начальник відділу культури та туризму Левченко Л.А., син поета Микола Володимирович та брат, заслужений працівник культури Павло Якович з родиною а також всі хто знав видатного земляка, поціновувачі його творчості, жителі міста та району. 
Comments