Кіровоградська районна бібліотека для дорослих і дітей


В День нової книги «Книжковий зорепад», який пройшов у районній бібліотеці для дорослих і дітей, відбулась  цікава зустріч з творчою молоддю району: Валентиною Черечукіною (с. Калинівка) та  Оленою Левченко (с. В. Северинівка). Присутні на заході, користувачі бібліотеки та працівники сільських книгозбірень району, отримали справжню насолоду від спілкування. Казки для дорослих Валентини заставили замислитись над сенсом життя, заглянути у вічі совісті, а вірші Олени лягли на душу чистотою, відкритістю, світлими надіями, які притаманні молодості. Дарунок від Валентини, дві її книги, став новим надбанням для користувачів району.

  Також присутні взяли участь в літературній дегустації «Розмаїття сучасного українського слова» та пограли в «Книжкові піжмурки», де кожен користувач вибрав для читання книгу наосліп.


У районній бібліотеці відбулася цікава зустріч із дитячою письменницею, нашою землячкою Каленською Ларисою Олександрівною. На захід були запрошені учні 2 – 4 класів літнього оздоровчого табору «Веселка», який діє при ЗОШ № 23.

Бесіда з письменницею відбулася у невимушеній і дружній атмосфері. Авторка розповідала дітям різні захоплюючі історії, які стали підтекстом для її оповідань та казок, що входять до збірки «Дружбі навчив короп». Присутні слухали чарівні казки і повчальні оповідання письменниці та вели цікавий полілог, відповідаючи на запитання гості.

Фото на память стало кульмінацією дійства, яке залишить згадку про зустріч в маленьких серцях на все життя.

 

На базі Калинівської та Катеринівської сільських бібліотек пройшли творчі лабораторії бібліотечних працівників району на тему : «Сучасні орієнтири бібліотек в обслуговуванні дітей  та молоді». Працівники книгозбірень прийняли участь в майстер – класах «Презентація бібліотеки», ознайомились із топ – трендами в сучасному бібліотечному світі, отримали методичні поради по роботі з клубами та читацькими об’єднаннями. Приємною несподіванкою для присутніх  стала  зустріч із молодою та талановитою письменницею с. Калинівка Валентиною Черечукіною та  театралізованим   відео – дійством драматичного  гуртка  «Джерельце», який діє при Катеринівській сільській бібліотеці. Пізнавальним для присутніх  в рік туризму  став туристичний маршрут селом Катеринівка, гідом якого стала Наталія Ралко, бібліотекар  сільської книгозбірні.

  
До Міжнародного Дня захисту дітей працівники бібліотеки у співпраці з службою у справах дітей КРДА організували виставку - колаж "Щасливі фото - миті".  На ній предствлені фото вихованців із прийомних сімей та Будинків сімейного типу району.

25 травня  на базі  Підгайцівської  сільської  бібліотеки пройшов семінар бібліотечних працівників району «Бібліотечно – інформаційні ресурси: формування та розвиток». Працівники книгозбірень прийняли участь в конструктивній дискусії  щодо визначення основних шляхів формування бібліотечного фонду сільських бібліотек, познайомились з  аналітичним оглядом по  використанню та поповненню книжкових фондів  бібліотек, поповнили свої знання  із законодавчої та регламентуючої бази в роботі з документними ресурсами публічних бібліотек та методами вивчення книжкового фонду, змогли поділитись досвідом під час години творчої ініціативи, прийняти участь в рольовій грі та пограти в бібліотечний футбол. Цікавою для  спеціалістів була зустріч з головою новоствореної  В. Северинівської ОТГ Сергієм Володимировичем Левченко та депутатом районної ради, спонсором бібліотеки - Сергієм Петровичем Таровиком.

                                                

В рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія – 2017” в  Кіровоградській районній бібліотеці для дорослих і дітей  пройшов третій відбірковий етап конкурсу за звання “Суперчитач  району”.

За  це звання боролись 11 найбільш ерудованих, завзятих, начитаних дітей, учнів 6 та 7 класів  з різних населених пунктів району. Учасники презентували свою улюблену книгу, рекламували її так, що у однолітків та членів журі виникало  бажання звернутися саме до цієї книжки. Ці розповіді та читацькі щоденники переконали всіх присутніх у тому, що читання це – добре. Діти також показати свої знання в додаткових конкурсах: «Народ скаже, як зав’яже» та «Впізнай літературного героя». Переможцями конкурсу стали: Сухоручко Антон(с. Бережинка) та Силкіна Наташа(с. Червоний Яр), які і будуть представляти  район на четвертому відбірковому етапі конкурсу, який буде проходити в Обласній бібліотеці для дітей імені Т.Т. Шевченка. Тож бажаємо переможцям успіху!

 

 

В районній бібліотеці  пройшов конкурс  творчих робіт обдарованої молоді «На крилах творчості», завданням якого було виявлення творчих здібностей та залучення молоді до творчої діяльності та активної участі у культурному житті держави. Тож молодь району змогла показати свої здібності у 5 номінаціях:

малюнок, вироби народного промислу, вишивка, писанка та твір «Наша мова калинова». Переможцями стали:

Полякова Юлія (с. Аджамка) в номінації «Твір», Тимченко Анна ( Червоний Яр) в номінації «Вироби народного промислу», Шелест Аліна  (с. Бережинка) в номінації «Писанка», Перепьолкіна Дар’я (с. Нова Павлівка) в номінації «Вишивка», та Вороняну Марина (с. Катеринівка) за  малюнок – картину «Моя мальовнича Україна». Вітаємо переможців конкурсу.


На допомогу переселенцям та біженцям

"список корисних лінків"

Кіровоградська обласна державна адміністрація

Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України Кіровоградщина: переселенцям допоможуть волонтерські та благодійні організації. АДРЕСИ"

Управління ДМС України в Кіровоградській області Важлива інформація для громадян, змушених залишати свої оселі

Управління ДСНС України в Кіровоградській області Інформація для громадян АР Крим, Донецької та Луганської областей

Переміщеня з АТО

Кіровоградський регіональний центр зайнятості Служба зайнятості – громадянам, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України До уваги переселенців

Кіровоградська міська рада ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ  

Кіровоградська районна бібліотека для дорослих і дітей пропонує своїм користувачам!!!

Скористайтесь великою базою рефератів з різних предметів , яку підготували працівники районної бібліотеки, при підготовці і написанні доповідей, повідомлень, рефератів і курсових робіт. 
        

  Наша адреса: 
м. Кіровоград
вул. Дарвіна, 23
тел. (522) 56-76-31
Е-mail:
bibliotekakr2014@gmail.com


hit.ua: сейчас на сайте, посетителей и просмотров за сегодня

Библиотекарю 

Подходишь ты к дверям открытым

Тебя встречает тишина,

И книги фондом здесь открытым,

И за столом сидит Она.

Она, ей имя – Книг Хранитель,

В ней столько ласки и тепла.

Зайди, не бойся, посетитель,

Глядишь, и робость вдруг прошла.

Она тебе всегда поможет

Найти, что лучше почитать,

А может даже и расскажет

Что ты уж начал забывать.

Совет тебе подскажет дельный

Что взять себе в запас недельный,

Чтоб книгу ты читал «запоем»

Чтоб отвлекали только с «боем»

Тебя всегда от книгочтенья

И это стало увлеченьем.

Ее зовут – БИБЛИОТЕКАРЬ

Почетней имя нет у нас,

Любой души умелый лекарь

Тебе поможет много раз!!!

              
                                               Колодов О. Г.,
                                                       б-кар Іванівської с\б


   

Графік роботи бібліотеки

 Понеділок - четвер - з 8.00 до 17.00

              П'ятниця  -  з 8.00 до 16.00

              Обідня перерва-
                         12.00 до 12.45

         Останній червер місяця -
                 санітарний день.