Главная страница

                                  
              

"Кожне слово вихователя повинно нести в собі добро, справедливість, красу – в цьому суть наших повчань. У цій справі немає дрібниць. Одне ваше слово може зруйнувати в дитини віру у вас як вихователя, збентежити дитячу душу".

В. О. Сухомлинський

Сучасна система освіти  переживає період радикальних змін.  Це пов’язано з рухом України у бік європейської спільноти, який полягає у зміненні підходів до розуміння особистості фахівця освіти, що здатний мислити конструктивно та масштабно в новій соціокультурній ситуації. Такі зміни створюють передумови до конкретних перетворень у системі вищої педагогічної освіти.  А саме,  зміну традиційної парадигми  освіти на нову – педагогіку співробітництва та емпаурментуОднак, зроблений теоретичний та практичний аналіз, дозволив зробити висновки про те, що на сьогодні не достатньо висвітлен  процес  формування фахівця освіти нового формату.  З метою залучення студентів до пошуково-дослідної діяльності у коледжі  створено лабораторію фахової компетентності педагога дошкільної освіти.

Лабораторію було відкрито 27 лютого 2013 року в рамках регіонального науково-практичного семінару «Професійна компетентність майбутнього вихователя»


         
       http://lab-do.luguniv.edu.ua/image/foto/img03.jpg             http://lab-do.luguniv.edu.ua/image/foto/img04.jpg          

              http://lab-do.luguniv.edu.ua/05_foto/img03/img14.jpg         

Видео YouTube

                                                 НАША ГРУПА У ФЕЙСБУК https://www.facebook.com/groups/139861516929297/?ref=bookmarks