Tantestület, Széchenyi, Érd


Széchenyi István Általános Iskola                    

Egytablókép

 

 

Tantesület kiránduláson

 

Egyéb helyeken

 

Leszák F. Pergelné Frankovics Ildikó,Urbánffy Szilvia, Bojtor Gyula

Perluszné Jakubecz Szilvia, Bosits Zoltánné, Szél Nikolett, Leszák Ferenc 

Bojtor Gyula, Urbánffy Szilvia, Falucskainé Csucsi Ágnes 

Habosné Laffer Anikó, Falucskainé Csucsi Ágnes, Riebelné Matécz Mária

Bosits Zoltánné, Hoppál Marianna, Dénes Rita, Orbán Vera, Siposné Szigethy Anna 

Juhász Ágnes, Kovács Szilvia, Borbás Gabriella, Rácz Szabó Irén 

 Bosits Zoltánné, Paulov Krisztina, Törökné Demjén Éva, Falucskainé Csucsi Ágnes, Borsayné Takács Rita, Pergelné Frankovics Ildikó 

Babiczné Fekete Edit, Bárdos Zoltánné

Borbás Gabriella, Kovács Szilvia, Babiczné Fekete Edit, Bojt Gertrud

Váli Zsuzsa

Leszák Ferenc

 Perluszné Jakubecz Szilvia

 

Bosits Zoltánné   

 

 

Alsó tagozat

 igazgató

alsós igazgatóhelyettes

felsős igazgatóhelyettes

Perluszné Jakubecz Szilvia  ig.h.
Bagdiné Dudog Orsolya  1.a
Vörös Gáborné 1.b
Bárdos Zoltánné 1.c tant.fel.
Gonda Viktória 2.a
Váli Zsuzsanna 2.b
Kovácsné Kasza Katalin 2.c +rajz felső
Rácz Szabó Irén 3.a
Juhász Ágnes 3.b mk.vez.
Sándor Ibolya 3.c
Szűcs Éva 4.a
Acsay Judit 4.b tant.fel.
Babiczné Fekete Edit 4.c                  
Napközi   
Borbás Gabriella  mk.vez, technika
Fekete Ildikó  
Bojt Gertrúd  +ének, diákönk.
Dénes Rita  +rajz felső
Orbán Veronika  
Kovács Szilvia  
Fazekasné Sivák Rita  
Gáspár Gotthárd  +informatika
Peretsényi Róbert  
Paulov Krisztina  Felsős csop. mat, fiz, szám.tech.
Szigeti Krisztina fejl.csoport,

 

Felső tagozat
oszt.f.  tantárgy, egyéb feladat
Bosits Zoltánné ig.h.    mat.földr.
Urbánfy Szilvia 5.a       mat.        
Bojtor Gyula 5.b       tört.       
Borsayné Takács Rita 5.c      magy. mk.vez.
Barna Edina        6.a      angol,könyvt.
Dancs Ferencné 6.b      magy. ének,sulitévé 
Riebelné Matécz Mária 6.c      biol.eü.tan.term.ism.
Leszákné Grim Mária 7.a      német, tört. mk.vez.
Marosi Emília 7.b       technika,bio.term. mk.vez.  
Törökné Demjén Éva 7.c       matematika mk.vez.
Szél Nikolett 8.a       testnevelés
Tóth Szilárd 8.b       fizika, kémia     
Pergelné Frankovics Ildikó 8. c      magyar,angol        
Falucskainé Csucsi Ágnes            Diákönk.mk.vez.testnev.
Farkas Hajnalka            mat.informatika
Gertner Béláné             magyar, ének
Litz Jenőné             matematika
Habosné Laffer Anikó            angol

Felcsutiné Lenkei Katalin

Siposné Szigethy Anna

           német

          biológia, földrajz, term.ism.