Радо вітаю Вас на сайті!

Щодня ми, учителі початкової школи, намагаємось сформувати в учнів певні уявлення та поняття з рідної мови, математики, природознавства...

Як урізноманітнити форми роботи на уроці? Як зацікавити, запалити душі дітей і водночас не переривати навчальний процес?

Кожного дня, кожної хвилини в постійному пошуку нового, передового, найцікавішого та доступного для дітей шляху до навчання.

Щоб не бути на задвірках, а йти вперед, в ногу з часом, 

для цього треба постійно вчитися і переучуватися. 

Мені пощастило. Відвідала майстер-клас вчителя вищої кваліфікаційної категорії, "Старшого вчителя" Олефіренко Наталії Михайлівни - учителя інформатики нашої школи, яка познайомила з Інтернет-сервісом LearningApps.

Зацікавилась, адже LearningApps - це створення захоплюючих навчальних матеріалів в інтернеті. 

Створила одну, другу, третю вправу, розмістила на класному блозі, нічого не сказавши дітям. 

Наступного дня у класі було гамірно, діти обговорювали, ділилися враженнями від вправ, розміщених на блозі класу.

Я отримала задоволення від емоційного піднесеного настрою своїх учнів і була приємно вражена, коли діти попросили, щоб створила для них нові вправи.

Тому намагаюся на урок готувати інтерактивні вправи в Інтернет-сервісі LearningApps. 

Завдання, створені в Learningapps.org, можна продуктивно використовувати при організації дистанційного навчання, при повторенні і закріпленні навчального матеріалу на уроках, вдома.

Інтерактивні вправи, на мою думку, дають змогу зробити процес навчання цікавим, різноманітним, ефективним.

Адже хлопчики і дівчатка думають, коли виконують вправи, про те, що вони роблять і відчувають свою успішність від правильно виконаної вправи. 

Граючись, діти запам'ятовують щось, а це означає навчаються чогось. 

Інтерактивні вправи - це процес дослідження невідомого, якщо помилився, то є шанс виправити помилки, відшукати правильну відповідь. Неможливо одразу знати всі правильні відповіді, але необхідно знати, як їх шукати. Тільки відкриваючи для себе щось нове, дитина здобуває знання.

Вправи дають можливість виявити рівень знань та умінь учнів.

Важливо відзначити, що правильність виконання завдань перевіряється миттєво.  

У цікавій, динамічній, ігровій формі учні опановують навчальний матеріал. Комп'ютер на уроках у початковій школі подвоює час довільної уваги в учнів -

 20 хв замість 10 хв на традиційному уроці. 

Шкворець Людмила Дмитрівна - соціальний педагог нашої школи,  порекомендувала створити власний сайт і допомогла у його створенні.

На сайті розміщені інтерактивні вправи, які використовую на уроках і в позаурочний час. Всі вони опробовані мною і моїми учнями та моєю колегою - вчителем вищої кваліфікаційної категорії,  "Старшим вчителем"  - Безносенко Людмилою Миколаївною і її вихованцями - учнями 3-Б класу.

Щиро вдячна їм за співпрацю.

Вправи дібрані так, щоб в учнів поступово формувалися уміння самостійно працювати, досягти успіху своїми зусиллями.

Для створення інтерактивних вправ максимально використано матеріал підручників, конспектів уроків, довідкоку літературу, Інтернет-ресурси.

Пропоную і Вам, шановні вчителі, скористатися моїми доробками - і Ви побачите в очах своїх учнів радість. Вони будуть вдячні Вам за подарований їм урок чи його частинку, за можливість із задоволенням попрацювати вдома.

Серія інтерактивних вправ розроблена відповідно 

до Державного стандарту початкової загальної освіти,  освітня галузь «Природознавство», "Українська мова" та чинної програми з природознавства та української мови.

Цифровий ресурс можна використовувати на уроках природознавства, української мови у 3 класі при вивченні, закріпленні, повторенні тем «Живі організми та середовище їхнього існування", "Будова слова", "Частини мови", "Іменник", "Прикметник".

Серію вправ з природознавства та української мови розробила

Марієнко Людмила Миколаївна - вчитель початкових класів, 

вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист 

Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1


 Кам'янської міської ради Черкаської області.Приєднуйтесь! Цікаво, захоплююче! 


Бажаю творчих успіхів у всіх Ваших починаннях!


Сайт 

постійно оновлюється і поповнюється новими інтерактивними 

вправами.


         Українське ділове мовлення. Календар свят