Головна сторінка

«Учитель року – 2014»
Районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» завершився. 8 листопада 2013 року відбулося районне свято, присвячене відзначенню переможців та лауреатів цього конкурсу.

Конкурс передбачав проведення заочного та очного етапів.

Заочний етап конкурсу проходив до 4 жовтня 2013 року. У ньому взяли участь 21 педагогічний працівник району з номінацій: «Початкові класи» – 10, «Географія» – 5, «Світова література» – 5, «Трудове навчання» - 1.

До участі в очному етапі конкурсу були запрошені: по 2 вчителі з номінації «Початкові класи», «Географія» та «Світова література», 1 - у номінації «Трудове навчання». Відповідно до умов конкурсу проводилися змагання майстер-клас «Я роблю це так», презентація досвіду роботи та тестування в Липоводолинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів.

При оцінюванні матеріалів та конкурсних завдань журі враховувало рівень педагогічної майстерності, загальної ерудиції, творчий підхід до використання сучасних освітніх технологій. Визначено по 1 переможцю в кожній з номінацій:

«Початкові класи» – Чайка Ірина Андріївна, учитель Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів;

«Світова література» – Миргородець Валентина Миколаївна, учитель Яснопільщанського НВК;

«Географія» – Ткаченко Валентина Петрівна, учитель Беївської ЗОШ  І-ІІІ ступенів;

«Трудове  навчання» – Шеденко Олексій Миколайович, учитель Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

    Лауреатами конкурсу стали: Малиш Світлана Олександрівна, учитель Русанівського НВК, з номінації «Світова література»; Ловигіна Людмила Іванівна, учитель Підставської ЗОШ І-ІІ ступенів, з номінації «Початкові класи»; Цікало Ніна Іванівна, учитель Московського НВК, з номінації «Географія».     

      Вітали та нагороджували грамотами переможців та лауреатів конкурсу заступник голови РДА Семенченко Л.В., голова районної ради Якуб Г.М., т.в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Шутько Н.Г.

      Виділено премії районною профспілкою працівників освіти.

       Переможці районного туру конкурсу візьмуть участь в обласному очно-заочному етапі, який відбудеться 1 грудня 2013 року.

 


 

Підсторінки (1): Адміністративні послуги