Pro účastníky

Níže naleznete detailní informace pro účastníky tábora.
Stejné informace nalezenete i v samotné Přihlášce.

nástup na tábor


konec tábora

doprava

kudy k nám


návštěvyzaplacení tábora

telefon na tábor

adresa tábora

co s sebou na tábor

oblečení


kapesné

mobilní telefon


ubytovánístravazdravotní péče


vrácení peněz
Neděle 1. července 2018, mezi 12-14 hodinouPříjezd v jinou dobu není problém, nahlaste nám to však prosím předem. Při nástupu dítěte na tábor budeme od vás potřebovat:
(všechny 
zmíněné dokumenty naleznete v Přihlášce):

    1. kartu zdravotní pojišťovny (stačí kopie)
    2. potvrzení od lékaře
    3. čestné prohlášení zákonného zástupce a souhlas s nakládáním s poskytnutými                 osobními údaji.

Sobota 14. července 2018, své děti si vyzvedněte nejlépe mezi 10-12 hodinou.

Vlastní, nemáte-li možnost, dejte nám vědět, něco vymyslíme.

Na silnici I/22 směrem ze Strakonic do Vodňan projeďte Drahonicemi a za vesnicí odbočte doleva na Albrechtice (1 km). V Albrechticích jeďte rovně a na návsi se dejte kolem rohového domu doleva. Vyjeďte z vesnice a po asi 400 m zahněte doprava před rybníkem (rybník bude vlevo). Jeďte po polní cestě a přes hráz rybníka až k tábořišti u lesa. Cesta od Albrechtic je značena šipkami. Přesnou polohu naleznete na stránce Mapa.
GPS: 49.2004100N, 14.1052814E

Návštěvní den je neděle 8. července 2018, mezi 14-16 hodinou. Návštěva v jinou hodinu je možná, nahlaste nám to ale předem, jinak nemusíme být v táboře. Návštěvy v ostatní dny nejsou z výchovných důvodů doporučeny (a nevidíme je rádi).

Cena tábora je 3 600 Kč
Pokud jedou společně dva sourozenci, druhý má 50% slevu, tj. platí 1 800  Kč.

Prosíme o zaplacení poplatku do 31. května 2018 na účet 2700 535 806 / 2010 (Fio banka). Jako variabilní symbol použijte rodné číslo svého dítěte.

V případě, kdy zaměstnavatel uhradí příspěvek na pobyt dítěte na táboře formou daru provozovateli, lze hodnotu tohoto daru dle zákona o dani z příjmu odečíst od základu daně. Rádi vám na požádání vystavíme potřebné potvrzení.

Nejspolehlivěji se na tábor dovoláte hlavnímu vedoucímu: 776 003 270 (Jakub Ondrášek).

Pokud budete chtít poslat na tábor pohled či dopis, piště na adresu:

LDT Albrechtice
Albrechtice 12
Drahonice
389 01

Jsme rádi, když naši táborníci píší domů. Pokud budou chtít děti domů z tábora napsat, dostanou od nás zdarma pohledy i se známkami.

S sebou na tábor by vaše dítě mělo mít: spací pytel, karimatku, sportovní boty (alespoň dva páry), holínky, boty do vody, baterku, u neplavců rukávky či vestu, toaletní papír, větší ručník, ešus, lžíci, hrnek, utěrku, čepici, šátek (nestačí pouze čepice, šátek slouží pro hry), plavky, opalovací krém, brýle proti slunci, obyčejnou tužku, propisku, blok, repelent, několik sad oblečení, teplou bundu (klidně zimní, v noci na hlídce je opravdu zima), pláštěnku (která se v lese hned neroztrhá), tašku či kufr, který se vejde pod postel (max. cca 30 cm vysoká), menší batoh na výpravy (na svačinu, pití, plavky s ručníkem a blok s tužkou). Všechny tyto věci budou naši táborníci opravdu potřebovat.

Vaše dítě bude po celou dobu tábora v přírodě, přizpůsobte tomu i jeho oblečení. Důležité je, aby se mohlo v případě vlhkého počasí převlékat do suchých věcí.

Děti nebudou potřebovat větší obnos peněz - dostačuje cca 300 Kč.

Vzhledem k tomu, že na táboře není elektřina a vzhledem k celkovému charakteru pobytu, nedoporučujeme, aby s sebou na táboře měly děti mobilní telefony. Vyvarujete se tak případné ztráty. S Vaším dítětem se budete moci spojit přes vedoucí, jejichž telefony budou nabity a k dispozici. Pokud se přesto rozhodnete svému dítěti mobilní telefon na táboře nechat, je možné ho uschovat u vedoucích. Upozorňujeme však, že telefonáty dětí s rodiči nejsou z výchovných důvodů doporučeny.

Ve stanech s podsadou, leží se na dřevěné posteli (bez matrace či molitanu). Určitě proto na tábor přibalte i karimatku či nafukovací matraci a polštář. Děti jsou ve stanech po dvou a respektujeme, pokud se dvojice domluví předem.

5krát denně, nápoje jsou dostupné po celý den, teplé i studené.

Prosíme, nedávejte dětem zásoby jídla a potraviny rychle podléhající zkáze.

Na táboře je kvalifikovaný zdravotník a i ostatní vedoucí absolvovali kurzy první pomoci. V závažnějších případech využíváme lékařské pomoci ve Strakonicích.

V případě nemoci, kde vaše dítě bude muset opustit tábor, vracíme poměrnou část. To neplatí, bude-li dítě vyloučeno z kázeňských důvodů nebo si své dítě bez vážných důvodů odvezete.