σε εξέλιξη τα νεανικά πρωταθλήματα Λασιθίου

αναρτήθηκε στις 19 Ιαν 2019, 10:54 μ.μ. από το χρήστη Α.Ο. ΛΑΤΩ   [ ενημερώθηκε 19 Ιαν 2019, 11:22 μ.μ. ]
Στον 4ο γύρο έχουν φτάσει τα ατομικά νεανικά πρωταθλήματα Λασιθίου από <8 - <16 ετών, που διεξάγονται αυτές τις ημέρες στο κοινό εντευκτήριο του ΑΟ ΛΑΤΩ και του ΣΟ ΚΑΜΑΡΑ, στον Άγιο Νικόλαο. Οι ηλικιακές κατηγορίες με +1 παιδιά, είναι οι εξής (σε παρένθεση, ο αριθμός των συμμετεχόντων και η ηλ. δ/νση όπου και φαίνεται η εξέλιξη των αγώνων με τις κληρώσεις και τις βαθμολογίες: 

ΑΓΟΡΙΑ <8 ετών (8 - http://chess-results.com/tnr407180.aspx?lan=19)
ΑΓΟΡΙΑ <10 ετών (8 - http://chess-results.com/tnr407179.aspx?lan=19)
ΑΓΟΡΙΑ <14 ετών (3 - http://chess-results.com/tnr407171.aspx?lan=19)
ΚΟΡΙΤΣΙΑ <10 ετών (3 - http://chess-results.com/tnr407175.aspx?lan=19)

Υπενθυμίζεται πως (για το Λασίθι) στις κατηγορίες αγοριών και κοριτσιών <8 και <10 ετών, προκρίνονται οι δύο πρώτοι και οι δύο πρώτες για την Παγκρήτια φάση, ενώ στις υπόλοιπες ο πρώτος και η πρώτη.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΦΑΣΗ

Για την σχετική προκήρυξη δείτε εδώ: https://essk.gr/prokiryxi-ton-atomikon-neanikon-kritis-2019

1.ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ <12, <14 και <16.

 

ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ <12,<14,<16

Χώρος

ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡ <12,<14,<16

Χώρος

1ος Γύρος

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος  

ΧΑΝΙΑ 1ος  – ΧΑΝΙΑ 2ος

 (Σάββατο 2/2/19 στις 16.00)

 

Ο.Α.Α.Η.

 

ΣΑΧ

 

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η  

ΧΑΝΙΑ 1η  – ΧΑΝΙΑ 2η

 (Σάββατο 2/2/19 στις 16.30)

 

Ο.Α.Α.Η.

 

ΣΑΧ

 

 

2ος Γύρος

 

ΛΑΣΙΘΙ 1ος  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος 

ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος  – ΧΑΝΙΑ 2ος

 (Κυριακή 3/2/19 - 10.30 π.μ.)

ΛΑΤΩ

 

ΣΚ.Ο.Ρ.

 

 

 

ΛΑΣΙΘΙ 1η  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η 

ΡΕΘΥΜΝΟ 1η  – ΧΑΝΙΑ 2η

 (Κυριακή 3/2/19 στις 10.30)

ΛΑΤΩ

 

ΣΚ.Ο.Ρ.

 

 

3ος Γύρος

 

ΛΑΣΙΘΙ 1ος  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος  

ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος  – ΧΑΝΙΑ 1ος

 (Σάββατο 9/2/19 - 16.00)

 

ΛΑΤΩ

 

ΣΚ.Ο.Ρ.

 

 

 

ΛΑΣΙΘΙ 1η  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η  

ΡΕΘΥΜΝΟ 1η  – ΧΑΝΙΑ 1η

 (Σάββατο 9/2/19 στις 16.30)

 

ΛΑΤΩ

 

ΣΚ.Ο.Ρ.

 

4ος Γύρος

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος  – ΧΑΝΙΑ 2ος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος – ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος

ΧΑΝΙΑ 1ος  – ΛΑΣΙΘΙ 1ος  

(Σάββατο 16/2/19 - 17.00)

 

ΞΕΝΟΔΟΧ

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η  – ΧΑΝΙΑ 2η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η – ΡΕΘΥΜΝΟ 1η

ΧΑΝΙΑ 1η  – ΛΑΣΙΘΙ 1η  

(Σάββατο 16/2/19 στις 17.00)

 

ΞΕΝΟΔ.

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

 

5ος Γύρος

 

ΧΑΝΙΑ 2ος – ΛΑΣΙΘΙ 1ος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος  – ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος – ΧΑΝΙΑ 1ος

(Κυριακή 17/2/19 - 10.00π.μ.)

 

ΞΕΝΟΔΟΧ

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

 

 

ΧΑΝΙΑ 2η – ΛΑΣΙΘΙ 1η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η  – ΡΕΘΥΜΝΟ 1η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η  – ΧΑΝΙΑ 1η

(Κυριακή 17/2/19 - 10.00π.μ.)

 

ΞΕΝΟΔ.

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

 

6ος Γύρος

 

ΧΑΝΙΑ 2ος  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος

ΧΑΝΙΑ 1ος – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος

ΛΑΣΙΘΙ 1ος – ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος

 (Κυριακή 17/2/19 στις 16.30)

 

ΞΕΝΟΔΟΧ

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

ΧΑΝΙΑ 2η – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η

ΧΑΝΙΑ 1η  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η

ΛΑΣΙΘΙ 1η – ΡΕΘΥΜΝΟ 1η

 (Κυριακή 17/2/19 στις 16.30)

 

ΞΕΝΟΔ.

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 


2.ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΓΟΡΙΩΝ & ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ <8 και <10.

Στις συγκεκριμένες κατηγορίες θα ισχύσει το παρακάτω πρόγραμμα:

 

 

ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ <8,<10

Χώρος

ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ <8,<10

Χώρος

1ος Γύρος

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος  

ΧΑΝΙΑ 1ος  – ΧΑΝΙΑ 2ος

ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος – ΡΕΘΥΜΝΟ 2ος  

ΛΑΣΙΘΙ 1ος  – ΛΑΣΙΘΙ 2ος

 (Σάββατο 2/2/19 στις 16.00)

 

ΟΑΑΗ

ΣΑΧ

ΣΚ.Ο.Ρ.

ΛΑΤΩ

 

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η  

ΧΑΝΙΑ 1η  – ΧΑΝΙΑ 2η

ΡΕΘΥΜΝΟ 1η – ΡΕΘΥΜΝΟ 2η  

ΛΑΣΙΘΙ 1η  – ΛΑΣΙΘΙ 2η

 (Σάββατο 2/2/19 στις 16.30)

 

ΟΑΑΗ

ΣΑΧ

ΣΚ.Ο.Ρ.

ΛΑΤΩ

 

 

2ος Γύρος

 

ΛΑΣΙΘΙ 1ος  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος – ΛΑΣΙΘΙ 2ος  ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος  – ΧΑΝΙΑ 2ος

ΧΑΝΙΑ 1ος – ΡΕΘΥΜΝΟ 2ος  

 (Κυριακή 3/2/19 - 10.30 π.μ.)

 

ΛΑΤΩ

ΛΑΤΩ

ΣΚ.Ο.Ρ.

ΣΚ.Ο.Ρ.

 

 

 

ΛΑΣΙΘΙ 1η  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η  – ΛΑΣΙΘΙ 2η  ΡΕΘΥΜΝΟ 1η  – ΧΑΝΙΑ 2η

ΧΑΝΙΑ 1η – ΡΕΘΥΜΝΟ 2η

 (Κυριακή 3/2/19 στις 10.30)

 

ΛΑΤΩ

ΛΑΤΩ

ΣΚ.Ο.Ρ.

ΣΚ.Ο.Ρ.

 

 

3ος Γύρος

 

ΛΑΣΙΘΙ 1ος  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος  

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος – ΛΑΣΙΘΙ 2ος    ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος  – ΧΑΝΙΑ 1ος

ΧΑΝΙΑ 2ος – ΡΕΘΥΜΝΟ 2ος

 (Σάββατο 9/2/19 - 16.00)

 

ΛΑΤΩ

ΛΑΤΩ

ΣΚ.Ο.Ρ.

ΣΚ.Ο.Ρ.

 

 

 

ΛΑΣΙΘΙ 1η  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η  

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η  - ΛΑΣΙΘΙ 2η ΡΕΘΥΜΝΟ 1η  – ΧΑΝΙΑ 1η

ΧΑΝΙΑ 2η – ΡΕΘΥΜΝΟ 2η

 (Σάββατο 9/2/19 στις 16.30)

 

ΛΑΤΩ

ΛΑΤΩ

ΣΚ.Ο.Ρ.

ΣΚ.Ο.Ρ.

 

 

4ος Γύρος

 

ΧΑΝΙΑ 1ος – ΛΑΣΙΘΙ 1ος 

ΛΑΣΙΘΙ 2ος  – ΧΑΝΙΑ 2ος 

ΡΕΘΥΜΝΟ 2ος – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος

ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος

(Σάββατο 16/2/19 -10.30 π.μ.)

 

ΞΕΝΟΔΟΧ

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

ΧΑΝΙΑ 1η– ΛΑΣΙΘΙ 1η 

ΛΑΣΙΘΙ 2η – ΧΑΝΙΑ 2η

ΡΕΘΥΜΝΟ 2η – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η

ΡΕΘΥΜΝΟ 1η – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η

(Σάββατο 16/2/19 στις 17.00)

 

ΞΕΝΟΔ.

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

5ος Γύρος

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος  – ΧΑΝΙΑ 2ος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος – ΧΑΝΙΑ 1ος

ΛΑΣΙΘΙ 1ος  – ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος 

ΡΕΘΥΜΝΟ 2ος – ΛΑΣΙΘΙ 2ος

 (Σάββατο 16/2/19 - 17.00)

 

ΞΕΝΟΔΟΧ

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η – ΧΑΝΙΑ 2η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η – ΧΑΝΙΑ 1η   ΛΑΣΙΘΙ 1η  – ΡΕΘΥΜΝΟ 1η

ΡΕΘΥΜΝΟ 2η  - ΛΑΣΙΘΙ 2η

(Σάββατο 16/2/19 στις 17.00)

 

ΞΕΝΟΔ.

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

 

6ος Γύρος

 

ΧΑΝΙΑ 2ος  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος

ΧΑΝΙΑ 1ος  – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος

ΛΑΣΙΘΙ 2ος – ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος

ΡΕΘΥΜΝΟ 2ος – ΛΑΣΙΘΙ 1ος 

(Κυριακή 17/2/19 - 10.00π.μ.)

 

ΞΕΝΟΔΟΧ

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

 

 

ΧΑΝΙΑ 2η – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η 

ΧΑΝΙΑ 1η – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η 

ΛΑΣΙΘΙ 2η – ΡΕΘΥΜΝΟ 1η

ΡΕΘΥΜΝΟ 2η  – ΛΑΣΙΘΙ 1η

 (Κυριακή 17/2/19 - 10.00π.μ.)

 

ΞΕΝΟΔ.

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

 

7ος Γύρος

 

ΧΑΝΙΑ 2ος  – ΛΑΣΙΘΙ 1ος

ΛΑΣΙΘΙ 2ος  – ΧΑΝΙΑ 1ος 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1ος – ΡΕΘΥΜΝΟ 1ος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2ος – ΡΕΘΥΜΝΟ 2ος

(Κυριακή 17/2/19 στις 16.30)

 

ΞΕΝΟΔΟΧ

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

ΧΑΝΙΑ 2η – ΛΑΣΙΘΙ 1η

ΛΑΣΙΘΙ 2η – ΧΑΝΙΑ 1η  

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1η – ΡΕΘΥΜΝΟ 1η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2η – ΡΕΘΥΜΝΟ 2η

 (Κυριακή 17/2/19 στις 16.30)

 

ΞΕΝΟΔ.

 

 

ΑΓΩΝΩΝ

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Σύμφωνα με προηγούμενη απόφαση του ΔΣ της ΕΣΣΚ η τελική φάση θα γίνεται σε ξενοδοχείο στο Ηράκλειο, προκειμένου να διευκολυνθούν στην συμμετοχή τους οι αθλητές του Λασιθίου γιατί σε περίπτωση διεξαγωγής στα Χανιά η επιστροφή τους στο Λασίθι, μετά τον απογευματινό γύρο της Κυριακής, θα ήταν απαγορευτική. 






Comments