מחיבה (הצטנפותא בחברותא) snuggle party

snuggle flyer

זוכרים איך היה כשהיינו ילדיםות? התגלגלנו על הארץ בהאבקות עם חברים, מלחמת כריות.. נשארנו ערות מאוחר בשיחות בערימה של חברה מנומנמת? או את הכיף בלדגדג חברים, משחקי נשיקות, מסאז'ים וליטופים? זה היה כיף אז וזה יכול להיות כיף היום.. הביאו את הלב השובבי שלכןם למסיבת הפיג'אמות שלנו! התכוננו לצחוק, להחליף מסאג'ים, לכסות את הפנים בליטופי-נוצה, והיו פתוחים לקרבה וחיבור עמוק.

מה זה מחיבה?

מגע מפנק, מזין, מרפא, תומך... לאלו מאיתנו שלא מקבליםות מספיק מגע וליטופים בחיים שלנו, וגם לאלו שכן, זוהי הזדמנות להנות משפע של חום, מגע פיזי מפנק, ושעשוע. זהו מפגש א-מיני (מה שאומר שאברי המין מחוץ למשחק) המאפשר הוויה נינחת בסביבה נוחה בה אנו יכוליםות לפתוח את הלב ולתת ולקבל חיבוקים, נשיקות, ליטופים, מסאג'ים, דגדוגים ידידותיים ועוד ללא נוכחות או לחץ מבדיחות מיניות, אנשים שמתחילים איתך, וכו. אנו באיםות ביחד בכוונה משותפת ליצור מרחב בטוח לשיתוף בחום, חיבה, והשתעשעות חושנית קלה. בואו הרגעו והרעיפו על עצמיכןם חיבה ומגע ממקום אמיתי.


מתי ואיפה

יש מפגשים שמתרחשים בבית של מישהו או בסטודיו ליוגה, ויש כאלה שקורים בטבע.   אנו משתדלות תמיד שנקודת המפגש תהיה נגישה לתחבורה ציבורית זמינה ונוחה שמביאה אתכןם כמעט עד הדלת.
בדרך כלל ישנו טווח הגעה, כמו ארבע וחצי עד חמש וחצי - שלאחריו "הדלתות נסגרות" וזאת על מנת לאפשר אווירה מכילה ורגועה בהמשך הערב והתקרבות רצופה. הפעילות הפותחת כוללת התכווננות משותפת ליצירת מיכל בטוח וחשוב שכל המשתתפיםות יקחו בו חלק.
אפשר לעזוב בכל עת. יש מפגשים בהם מוזמנים להשאר עד הבוקר (הביאו מברשת שיניים ושמיכה.. או ציוד שטח מתאים למחיבה בטבע). אלה שנשאריםות מתבקשיםות לעזור בסידור.

אבל למה?

כי אנחנו צריכיםות מגע אנושי וקירבה! קל להרגיש מנוכריםות ממגע פיזי בתרבות שלנו. לעיתים קרובות, כל מגע מעבר לחיבוקים ידידותיים נראה לנו כמשהו מאיים עם שאלות בנוגע לטבע והכיוון של מערכת היחסים עם אותו אדם איתו אנו חולקיםות חיבה ומגע. נדיר שנשב ופשוט נכיל את החברים שלנו, בעדינות נלטף אחת את השנייה, או שנתנשק ללא מטרה מינית יותר. רביםות מאיתנו יכוליםות להנות מהצטנפות ללא שום מטרה אחרת מלבד חיבה ותמיכה בצורה של מגע אנושי. ולכן אנו יוצרות מרחב בו זוהי הכוונה המוצהרת מלכתחילה.

למה לצפות

כל מפגש הוא קצת אחר, אולם הנה חלק ממה שמתוכנן: אנחנו מתחילות את הערב בחפלקל (חפלה קהילתית קלה - פירות בשלים וירקות טריים), ומעבירות קצת זמן בהכרות, לאחר מכן ישנו מעגל פתיחה, והסבר לגבי כללי המפגש בנוגע לתקשורת וכבוד לגבולות אישיים. אנחנו נעשה כמה תרגילים בהם נתנסה בתקשורת והקשבה לגבולות. במשך רוב הערב תהינה הזדמנויות להשתתף במעגלי מסאז', משחקים, או ערימות חבר'ה.. שאלת רשות וקבלת הסכמה הן חלק חשוב בכל אינטראקציה. תרגישו חופשי ליזום פעילות מסוימת, השתתפו במה שמרגיש לכם נוח, או פשוט תשקיפו על איך אחרים משחקים.

כללים - חשוב!

- חייביםות לשאול רשות ולקבל "כן" מילולי וברור לפני שנוגעים. (היו ספציפייםות ככל האפשר)
- אין הכרח להצטנף עם אף אחד\ת, בשום מקרה.
- אם אתםן ב"כן" אז להגיד "כן". אם אתםן ב"לא" אז להגיד "לא".
- אם אתםן ב"אולי" אז להגיד "לא".
- אפשר ורצוי לעבור מ"כן" ל"לא" ומ"לא" ל"כן" מתי שרוציםות.
- כבדו את ההסכמים הקיימים במערכת היחסים שלכןם ותקשרו עם בן\בת הזוג.
- חלק עליון ותחתון תמיד נשארים על הגוף.
- אין מגע מכוון עם\באברי הרביה - הפותוס והבולבוס.
- פנו לחבר או חברה או למארגניםות עם יש שאלה או דאגה בנוגע למתרחש.
- דמעות וצחוקים מתקבלים שניהם בברכה.
- כבדו את פרטיותם של המשתתפיםות.
- הגיעו בזמן.
- היו נקייםות, אבל נא לא להשתמש בבשמים או תכשירי גוף ושיער מבושמים על מנת לכבד את הרגישיםות לכך.
- מחיבות שפתוחות לקהל הרחב בד"כ יוגבלו מגיל 18 ומעלה בעוד מחיבות במעגלים קטנים יותר יהיו פתוחות גם לילדים בשמחה.

מה להביא\ללבוש ומה לא
את עצמכם במצב נקי.
בגדים נוחים ומשוחררים (פיז'אמה מתאים ביותר).
מזרון שטח
שמיכה\כרית או שק שינה אם אתם מתכוונים להשאר לישון עד הבוקר.
200 גרם תמרים לפחות, פירות בשלים וירקות\שלמים\טבעיים מוכנים להגשה לכיבוד לכולם (מי שמתכוונותים להישאר את מלוא המפגש מומלץ להביא כדלי [18 ליטר] של מזון משובח)
בקבוק מים אישי ומלא שאינו נוזל.
כל דבר שנראה לכןם שיתאים, לדוגמא אם אתןם אוהביםות סירוקים, אז להביא מסרק\מברשת. 
דמי השתתפות/ תשורה (דאנה) אם מבקשות
 
נא לא להביא:
לא לשים בשמים או כל תמרוק אחר מבושם (אפשר להיות נקייםות גם בלי זה..)
כיבוד שאינו פירות או ירקות טבעיים (אננס מפחית שימורים לא מתאים... גם לא במבה).
נא לא להגיע ברכב פרטי. מיקום המפגש מתואם עם תחבורה ציבורית, וכמובן- תמיד ניתן להגיע בטרמפים! 
ממסחים ו/או חשמליים (כלאפון, נגן, מצלמה, פנס...) במטרה להתכוונן למה שיש, שנוכח.

זבש"ך (זה שנשאל בשכיחות FAQ)

מה אם לא נוח לי בזמן המפגש?
המפגש מכוון להיות מרחב בטוח לכל מי שרוצה להנות מאווירה מפנקת ומלאת חיבה. אף פעם אין שום ציפיה או לחץ שמישהי תבוא במגע עם מישהי אחרת בניגוד לרצונה. אנו כולנו חולקיםות באחריות משותפת לתקשר ולכבד את גבולותיהם של אנשים. בבקשה אל תרגיש\י שאת\ה חייב\ת לעשות משהו מחוץ למה שמרגיש נוח ובטוח בשבילך. אם את\ה מרגיש\ה איזשהו לחץ או שעוברים על הגבולות שלך לאחר שהצהרת עליהם בברור, נא הבא\י זאת לתשומת ליבו\ה של אחת\ד מהמארגנים\ות.

אני בזוגיות, ולא בטוח לגבי איך להתנהג במפגש בנוכחות\בהעדר בן\ת הזוג. יש עיצה?
מומלץ לדבר באופן מדויק וכנה, עד לפרטים הטכניים ביותר, עם בני\ות זוגכן *לפני* המחיבה על הסכמות שיש בינכן על גבולות במגע וקירבה. בין אם הן באות אתכן או לא. זה עשוי לקחת קצת זמן אז אל נא תחכו ליום המחיבה.

מה אם אני נמשך למישהו במפגש?
המחיבה היא מקום מצוין לבחינה מחודשת של דפוסי המשיכה וההתקרבות שלנו. אתה מוזמן להצטנף ולהתקרב למי שבא לך, כמובן בכבוד אליהם ולגבולות שלהןם.

האם אני חייבת להצטנף עם כל אחתד?
ממש לא. את מוזמנת לבחון מה נעים ומה נוח לך. אין בעייה להשתתף במפגש כצופה בלבד ולא להצטנף עם אף אחדת. אין בעייה להצטנף רק עם בודדים. ואין בעיה להצטנף עם כווולם. החיבה היא זכות ולא חובה!

מה אם אני מתעוררת מינית בזמן המפגש?
כוח החיים קיים בכל והוא מתעורר גם בך. לפעמים זה מורגש כהתעוררות מינית ואין שום רע בכך. התבונני בזה - וראי איך זה משנה צורה וצבע. מכיוון שהמפגש בלבוש, אין מגע עם\באברי הרביה, ויש תקשורת ברורה לגבי גבולות - אין סיכוי לסחף בכיוון. מה שכן, אם זה מפריע לך, שתי מים, ופתחי את הנושא עם מישהו\י שאת מרגישה בטוחה איתה\ו. את עשויה ללמוד דברים מעניינים על עצמך ומיניות ודפוסי התנהגות ומחשבה.

האם מדובר למעשה באורגיה?
שאלה מצוינת ושכיחה משום מה, על אף כל מה שנכתב והוסבר. ישנם גבולות ברורים במפגש לגבי לבוש ואברי הרביה. רבים מאיתנו מוגבלים לחשוב שכל מגע לא רשמי בין אנשים מוביל למגע מיני אינטנסיבי. אתן מוזמנות להגיע ולהווכח אחרת.


~~ אם יש שאלות נוספות לא להתבייש ולשאול! ~~

הרשמה למחיבטבע ב-10 ביולי

Comments