Konsultacijos ir kursaiTikriausiai ne kartą esame girdėję, kad „žodis gydo, žodis žeidžia", kad „žodžiai turi stebuklingą galią". Ko gero, esame girdėję ir tai, kad jei „valdai informaciją, valdai pasaulį". Mes nesiruošiame jums patarti, kaip užkariauti pasaulį. Mes tik norime jums padėti tapti laisvais nuo įvairių priklausomybių.
 
Esame ne tik išsamiai susipažinę su geriausias pasauliniais metodais, padedančiais įveikti
  • alkoholio, tabako, azartinių žaidimų, darbo su kompiuterias priklausomybes,
  • depresiją,
bet ir turime šių problemų išsprendimo sėkmingos patirties.
 
Mes neslepiame šios vertingos informacijos nuo visuomenės, o mielai su ja dalinamės,
  • teikdami kosultacijas,
  • skaitydami paskaitas,
  • vesdami kursus.

G. ŠIČKO METODAS (Psichologinis sąmonės koregavimas siekiant atsisakyti žalingų priklausomybių). 

   Teoriniai šio metodo pagrindai pristatyti G. Šičko monografijoje ,,Antroji signalinė sistema ir jos fiziologiniai mechanizmai” (Leningradas, 1969). G. Šičko metodiką aprašė Ivanas Drozdovas leidinyje „Genadijus Šičko ir jo metodas“.
   Veiksmingą priklausomybių gydymo metodą sukūrė Sankt Peterburgo mokslininkas, filosofas ir psichofiziologas Genadijus Šičko XX a. antroje pusėje. Metodo pagrindą sudaro socialinė-psichologinė priklausomybių teorija. Nuo 1987 metų ši technologija plačiai paplito Rusijoje, NVS ir kitose šalyse, o 1990 metais buvo pirmą kartą pristatyta ir JAV.
   G. Šičko buvo refleksų teorijos kūrėjo akademiko I. Pavlovo mokinys. Jis daugiau kaip trisdešimt metų studijavo mąstymo procesus ir žodinio poveikio mechanizmus, tyrinėjo sąlyginių refleksų formavimo problemas ir galimybę jas sugriauti žodžio poveikio dėka. Pagrindiniai tyrimai buvo atliekami Eksperimentinės Medicinos Institute Sankt Peterburge (tuometiniame Leningrade).
   Akademikas I. Pavlovas savo tyrimais nustatė, kad žodis yra antrosios signalinės sistemos smegenų žievės grandinės elementas. Atitinkamai visi verbaliniai veiksniai buvo suskirstyti į tris pagrindines kategorijas: tariamas žodis, girdimas žodis, matomas žodis.  Mokslininkas G. Šičko papildė šią sistemą dar dvejomis kategorijomis - vaizduojamas (užrašomas) žodis, mintyse tariamas žodis.
   Taikant G. Šičko  gydymo metodą nenaudojami medikamentai, kodavimas. Pats metodas griauna susiformavusius ydingus stereotipus ir perprogramuoja sąmonę ir pasąmonę klausos, regos, kalbos bei rašomo teksto pagalba. G. Šičko metodo dėka pats asmuo, su specialisto pagalba,  paveikia savo pasąmonę, kur saugomi kenksmingi įpročiai bei žalingi pomėgiai ir sugriauna alkoholio vartojimo poreikį. 
   Gydymo metodas susideda iš paskaitų ciklo, konsultavimo, savitaigos, analizės, kurių proceso metu sėkmingai atstatoma  sveikata.

Daugiau informacijos apie metodo eigą, poveikį gausite gydymo metu. 


Informacija ir registracija:

Tatjana Ščiurina
Tel: 8-617-43627,
el. paštas: tatiana.sciurina@mail.ru
skype: blaivek
Comments