GYDYMAS NUO ALKOHOLIZMO
   Mūsų taikoma G. Šičko metodika be medikamentų, kodavimo beveik 100 procentų padeda atsisakyti alkoholio, tabako ar narkotikų priklausomybių. Pagalba teikiama asmenims turintiems alkoholio, tabako ar narkotikų  ir pan. priklausomybių ir  priklausomybių turinčių asmenų artimiesiems, padedant jiems patiems bei mokant kaip paskatinti artimą žmogų gydytis turimas priklausomybes.

   Gydymas vyksta grupėse, individualiai, konsultuojame telefonu, Skypu. Gydymas vyksta lietuvių, rusų kalba, galime konsultuoti anglų ir lenkų kalbomis. Užtikriname konfidencialumą.

   Dėl gydymo kviečiame kreiptis telefonu 8 617 43627 arba el. paštu: tatiana.sciurina@mail.ru  į asociacijos „Laisvas žmogus“ prezidentę Tatjaną Ščiuriną.

  
Tatjana Ščiurina - asociacijos „Laisvas žmogus" prezidentė

2002 gruodžio 26 d. su sūnumi baigėme Šičko (kelio į blaivybę) kursus. Po Naujųjų metų mūsų gyvenimas tapo kitokiu. Kiekvieną ketvirtadienį dalyvavome kursus baigusiųjų klube, kuriame su kitais dalyviais dalindavomės patirtais blaivaus gyvenimo privalumais. Džiaugėsi mano sūnus Dionisas, džiaugiausi ir aš. Aktyviai įsitraukėme į visuomeninę veiklą, savišvietą ir nenutrūkstamą mokymąsi. Žinios, patirtis ir noras padėti kitiems netilpo manyje -kelią į blaivybę stengiausi parodyti ir kitiems -  konsultavau, kaip įveikti žalingus įpročius, pritaikant pasaulyje sėkmingai naudojamas psichologines metodikas ir vėl sugrįžti į pilnavertį gyvenimą. 
Daugia apie mus... 


Asociacija „Laisvas žmogus“
vienija asmenis, kurie padėjo artimiesiems žmonėms išbristi iš alkoholizmo liūno ir asmenis, kurie patys yra patyrę priklausomybių skausmą, tačiau išsivadavę iš jų pagal G. Šičko metodą. Asociacijos nariai visuomeniniais pagrindais padeda kaliniams įveikti priklausomybes, vykdo alkoholio, tabako ar narkotikų prevencinę veikla mokiniams ir jaunimui. Dalyvauja įstatymų leidyboje, susijusioje su psichotropinių medžiagų vartojimo mažinimo politika. Asociacija vykdo laisvalaikio praleidimo veiklas išsivadavusiems iš alkoholio, tabako ar narkotikų priklausomybės bei jų artimiesiems. 

G. ŠIČKO METODAS (Psichologinis sąmonės koregavimas siekiant atsisakyti žalingų priklausomybių). 

   Teoriniai šio metodo pagrindai pristatyti G. Šičko monografijoje ,,Antroji signalinė sistema ir jos fiziologiniai mechanizmai” (Leningradas, 1969). G. Šičko metodiką aprašė Ivanas Drozdovas leidinyje „Genadijus Šičko ir jo metodas“.
   Veiksmingą priklausomybių gydymo metodą sukūrė Sankt Peterburgo mokslininkas, filosofas ir psichofiziologas Genadijus Šičko XX a. antroje pusėje. Metodo pagrindą sudaro socialinė-psichologinė priklausomybių teorija. Nuo 1987 metų ši technologija plačiai paplito Rusijoje, NVS ir kitose šalyse, o 1990 metais buvo pirmą kartą pristatyta ir JAV.
   G. Šičko buvo refleksų teorijos kūrėjo akademiko I. Pavlovo mokinys. Jis daugiau kaip trisdešimt metų studijavo mąstymo procesus ir žodinio poveikio mechanizmus, tyrinėjo sąlyginių refleksų formavimo problemas ir galimybę jas sugriauti žodžio poveikio dėka. Pagrindiniai tyrimai buvo atliekami Eksperimentinės Medicinos Institute Sankt Peterburge (tuometiniame Leningrade).
   Akademikas I. Pavlovas savo tyrimais nustatė, kad žodis yra antrosios signalinės sistemos smegenų žievės grandinės elementas. Atitinkamai visi verbaliniai veiksniai buvo suskirstyti į tris pagrindines kategorijas: tariamas žodis, girdimas žodis, matomas žodis.  Mokslininkas G. Šičko papildė šią sistemą dar dvejomis kategorijomis - vaizduojamas (užrašomas) žodis, mintyse tariamas žodis.
   Taikant G. Šičko  gydymo metodą nenaudojami medikamentai, kodavimas. Pats metodas griauna susiformavusius ydingus stereotipus ir perprogramuoja sąmonę ir pasąmonę klausos, regos, kalbos bei rašomo teksto pagalba. G. Šičko metodo dėka pats asmuo, su specialisto pagalba,  paveikia savo pasąmonę, kur saugomi kenksmingi įpročiai bei žalingi pomėgiai ir sugriauna alkoholio vartojimo poreikį. 
   Gydymo metodas susideda iš paskaitų ciklo, konsultavimo, savitaigos, analizės, kurių proceso metu sėkmingai atstatoma  sveikata.

Daugiau informacijos apie metodo eigą, poveikį gausite gydymo metu. TESTAS. "Ar esate priklausomas nuo alkoholio?"

Kartą gyvenime padauginti alkoholio yra viena, tačiau nesugebėti susivaldyti kiekvieno vakarėlio metu - rimtų bėdų signalas. Sąžiningai atsakę į klausimus, galite sužinoti, ar alkoholis jums pavojingas. Testo klausimai:

Comments