Asociacija "Laisvas žmogus" kviečia į karštą pirtį Palangoje ant jūros kranto  po ruonių maudynių vasario 16 - 18 d. 2018 m.
Jūsų lauks mobili pirtis su vantomis ir eteriniais aliejais, maudynės jūroje, karšta žolelių arbata, atpalaiduojanti muzika pirtyje.
Registracija 861743627 
Tatjana Ščiurina asociacijos "Laisvas žmogus" prezidentėGYDYMAS NUO ALKOHOLIZMO
   Mūsų taikoma G. Šičko metodika be medikamentų, kodavimo beveik 100 procentų padeda atsisakyti alkoholio, tabako ar narkotikų priklausomybių. Pagalba teikiama asmenims turintiems alkoholio, tabako ar narkotikų  ir pan. priklausomybių ir  priklausomybių turinčių asmenų artimiesiems, padedant jiems patiems bei mokant kaip paskatinti artimą žmogų gydytis turimas priklausomybes.

   Gydymas vyksta grupėse, individualiai, konsultuojame telefonu, Skypu. Gydymas vyksta lietuvių, rusų kalba, galime konsultuoti anglų ir lenkų kalbomis. Užtikriname konfidencialumą.

   Dėl gydymo kviečiame kreiptis telefonu 8 617 43627 arba el. paštu: tatiana.sciurina@mail.ru  į asociacijos „Laisvas žmogus“ prezidentę Tatjaną Ščiuriną.

  
Tatjana Ščiurina - asociacijos „Laisvas žmogus" prezidentė

2002 gruodžio 26 d. su sūnumi baigėme Šičko (kelio į blaivybę) kursus. Po Naujųjų metų mūsų gyvenimas tapo kitokiu. Kiekvieną ketvirtadienį dalyvavome kursus baigusiųjų klube, kuriame su kitais dalyviais dalindavomės patirtais blaivaus gyvenimo privalumais. Džiaugėsi mano sūnus Dionisas, džiaugiausi ir aš. Aktyviai įsitraukėme į visuomeninę veiklą, savišvietą ir nenutrūkstamą mokymąsi. Žinios, patirtis ir noras padėti kitiems netilpo manyje -kelią į blaivybę stengiausi parodyti ir kitiems -  konsultavau, kaip įveikti žalingus įpročius, pritaikant pasaulyje sėkmingai naudojamas psichologines metodikas ir vėl sugrįžti į pilnavertį gyvenimą. 
Daugia apie mus... 


Asociacija „Laisvas žmogus“
vienija asmenis, kurie padėjo artimiesiems žmonėms išbristi iš alkoholizmo liūno ir asmenis, kurie patys yra patyrę priklausomybių skausmą, tačiau išsivadavę iš jų pagal G. Šičko metodą. Asociacijos nariai visuomeniniais pagrindais padeda kaliniams įveikti priklausomybes, vykdo alkoholio, tabako ar narkotikų prevencinę veikla mokiniams ir jaunimui. Dalyvauja įstatymų leidyboje, susijusioje su psichotropinių medžiagų vartojimo mažinimo politika. Asociacija vykdo laisvalaikio praleidimo veiklas išsivadavusiems iš alkoholio, tabako ar narkotikų priklausomybės bei jų artimiesiems. 


TESTAS. "Ar esate priklausomas nuo alkoholio?"

Kartą gyvenime padauginti alkoholio yra viena, tačiau nesugebėti susivaldyti kiekvieno vakarėlio metu - rimtų bėdų signalas. Sąžiningai atsakę į klausimus, galite sužinoti, ar alkoholis jums pavojingas. Testo klausimai:


Comments