Sprzedaż i wynajem ładowarek teleskopowych Manitou

ŁADOWARKI TELESKOPOWE MANITOU
Oferujemy ładowarki teleskopowe nowe i używane jak również import ładowarek na zamówienie. Części zamienne do ładowarek Manitou i JCB.

Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków|
www.ladowarki-teleskopowe.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ładowarki teleskopowe.
Oferujemy sprzedaż nowych ładowarek teleskopowych Manitou, JCB oraz Dieci

tel: 692-281-677

Ładowarki

Ładowarki teleskopowe dla rolnictwa i budownictwa:


 1. Ładowarki teleskopowe JCB dla budownictwa:
 • 520-50, 541-70, 540-170, 540-140, 535-95, 535-140, 535-125, 533-105, 531-70, 520-40 AG
 1. Ładowarki teleskopowe JCB dla rolnictwa
  • 524-50 AG, 526 S, 527-55 AG, 531-70 AG, 535-95 AG, 541-70 AG

 1. Ładowarki teleskopowe Manitou
 • MHT, BUGGISCOPIC, MLA, MLT, TWISCO, MRT, MT, MVT
Wynajem ładowarek teleskopowych:
Oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych wraz z obsługą operatorską dla przemysłu i budownictwa. Możliwy Krótkoterminowy wynajem podnośników teleskopowych Manitou
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom sukcesywnie powiększamy naszą flotę o kolejne maszyny: dźwigi, ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe oraz platformy robocze. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta zaspokoiła nawet najbardziej wymagających!

Ładowarka teleskopowa Manitou

Wynajem ładowarek teleskopowych

Nasza ofeta obejmuje wynajem ładowarek teleskopowych Manitou do prac przeładunkowych i usług budowlanych. Wynajmujemy telehandlery JCB zarówno z obsługą operatorską jak i bez. Proponujemy Państwu wynajem krótkoterminowy i długoterminowy ładowarek teleskopowych Dieci, JCB i Manitou.
MANITOU to przede wszystkim światowy lider w produkcji maszyn dedykowanych budownictwu. Swój sukces zawdzięcza wypracowanej przez dziesiątki lat opinii producenta maszyn o trwałej, solidnej i "dopracowanej" konstrukcji. Ładowarki teleskopowe serii MT o sztywnej ramie, podnoszą ładunki na wysokość od 5 do 18 metrów. Ładowarki teleskopowe MANITOU są idealnymi maszynami dla wszystkich poszukujących uniwersalnego sprzętu.

Prawie 50 letnie doświadczenie francuskiej marki Manitou w produkcji podnośników zaowocowało stworzeniem maszyn
przeznaczonych do bardzo ciężkich prac. Wyposażone są w turbodoładowany silnik MERCEDES
i hydrostatyczny napęd (pompa hydrauliczna o zmiennym przepływie i silnik hydrauliczny o zmiennym wydatku).
Hydrostatyczny napęd pozwala operatorowi na wykonywanie wszelkich prac bez konieczności zmieniania biegów.
Maksymalny udźwig maszyn MHT może wynosić 16 000 kg a maksymalna wysokość podnoszenia to nawet 10 metrów.
Doskonale nadają się do prac w tartakach, kopalniach, kamieniołomach, przemyśle, portach i przystaniach.

MANITOU ponadto to maszyny MLT szczególnie chętnie wykorzystywane do zastosowań w rolnictwie.
Przeznaczone są do ciągłej pracy w bardzo trudnych warunkach. Dzięki prawie 50 letniemu doświadczeniu
MANITOU w produkcji urządzeń dla rolnictwa sprawiło, że „telehandlery” MANITOU uznawane są za maszyny trwałe,
niezawodne, stworzone po to, aby spełniać stawiane im wymagania. Cechuje je przede wszystkim łatwość obsługi,
wysoka sprawność i wydajność. Nasi specjaliści będą pomocni przy wyborze odpowiedniego urządzenia MANITOU tak,
aby w pełni dostosować go do specyfiki wykonywanych prac.

Kompaktowa budowa i teleskopowe ramię maszyny oszczędzi twój czas podczas prac w ograniczonych przestrzeniach (garaże, piwnice, szklarnie). Twisco jest bardzo poręczną i łatwą do transportowania maszyną. Może być transportowana na zwykłej przyczepie. Charakteryzuje się bardzo małym promieniem skrętu (2,22m) jak i bardzo dobrymi parametrami pracy (zasięg w górę 4,0 m, w przód 2,13 m). Napęd na wszystkie trzy koła pozwala swobodnie przemieszczać się w ciężkim terenie. Istnieje również możliwość adaptacji szerokiej gamy dodatkowego oprzyrządowania (widły, łyżka, łyżka 4w1, łyżka z chwytakiem, wiertło, zamiatarkę, itp.)

W roku 1993 do typoszeregu „telehandlerówManitou dołączyły teleskopowe podnośniki z obrotem. W ten sposób Manitou potwierdziło swoją pozycję światowego lidera w produkcji terenowych maszyn służących do podawania materiałów na wysokość. Obrotowe ładowarki teleskopowe typu MRT to kombinacja trzech maszyn:

 • ładowarki teleskopowej Manitou
 • dźwigu
 • platformy do prac na wysokościach

Seria MRT skonstruowana została w oparciu o najlepsze komponenty:

 • Hydrostatyczny napęd Rexroth
 • Rozdzielacze hydrauliczne Danfos
 • Przekładnia zębata wieżyczki Rotherd
 • Reduktor Trasmital
 • Osie Hurthac

MANITOU serii MRT napędzane są silnikami PERKINS o mocy 101 KM. W zależności od typu maszyny (MRT 1432, MRT 1542, MRT 1742) maksymalna wysokość podawania ładunku to od 14 do 17 m a maksymalny udźwig wynosi od 3200 co 4200 kg.

Seria Wózków Terenowych MSI (udźwig 2 – 5 T)
Przeznaczone do prac wewnątrz budynków (napędzane silnikami TOYOTA - zasilanie LPG) i na zewnątrz (napędzane silnikami wysokoprężnymi PERKINS). Napęd hydrostatyczny na dwa lub cztery koła. Maszyny mogą być wyposażone w maszty typu duplex lub triplex. Możliwość indywidualnego dostosowania wyposażenia maszyny do potrzeb użytkownika jest niewątpliwą zaletą wózków widłowych MANITOU.

ładowarki teleskopowe manitou ładowarki teleskopowe nowe, ładowarki teleskopowe, manitou maszyny Nowe Polska, nowe ładowarki teleskopowe, producent ładowarek, Manitu osprzęt, manitou opinie, zamiatarka do manitu, manitou producent, manitou ładowarki teleskopowe, ładowarki teleskopowe manitu, ładowarka teleskopowa opinie użytkowników, manitu ładowarki teleskopowe, ładowarki manitou nowe, ładowarki manitou, nowe ładowarki manitou, Ładowarka teleskopowa Manitou nowe, wynajem podestów nożycowych roboczych, ladowarki teleskopowe nowe, manitou nowe oferta, Silniki Manitou, zamiatarka do manitou, ceny ładowarek teleskopowych, ładowarki teleskopowe opinie, platformy dla ładowarek teleskopowych, manitou nowe ładowarki, ladowarka teleskopowa manitou, ladowarki teleskopowe manitou, zamiatarka do ładowarki teleskopowej, usługi ładowarka teleskopową

Prezentacja ładowarki teleskopowej Manitou

Ładowarki teleskopowe, maszyny budowlane

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego ze szczególnym nastawieniem na ładowarki teleskopowe francuskie Manitou. Prowadzimy również sprzedaż oraz pomagamy przy imporcie nowych i używanych ładowarek teleskopowych z Unii Europejskiej. Ponadto świadczymy usługi ogólnobudowlane na terenie województwa lubuskiego i okolic (Zielona Góra). Nasza oferta skierowana jest do indywidualnych zleceniodawców, firm oraz zakładów przemysłowych. Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym ze szczególnym nastawieniem na realizację całych osiedli domków w zabudowie bliźniaczej, bądź szeregowej. Posiadamy pełen zakres uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Oferujemy Państwu fachową pomoc i doradztwo również w sprawach związanych z pozyskiwaniem funduszy inwestycyjnych. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą.

Oferta firmy:

 • wynajem i sprzedaż sprzętu budowlanego (m.in. ładowarki teleskopowe, maszyny budowlane),
 • wykonawstwo,
 • pomoc w załatwianiu dokumentacji,
 • doradztwo finansowe,
 • sprzedaż sprzętu budowlanego używanego.

Ładowarka teleskopowa 16m

 • Manitou 1637 Turbo
 • max. udźwig 3.700 kg
 • udźwig przy max. wysokości 3.000 kg
 • udźwig przy max. zasięgu 1.000 kg
 • max. wysokość 16m
 • zasięg przy max. wysokości 2,5 m
 • max. zasięg 12,33 m
 • napęd na 4 koła
 • 4 koła kierowane
 • masa całkowita 10.800 kg
Ładowarki teleskopowe DIECI produkowane są we Włoszech od 1983. jako pierwsza firma w Europie firma Dieci otworzyła fabrykę we Włoszech otwierajac się na nowoczesne rozwiązania w budownictwie. Do 1983 roku DIECI produkowało  wywrotki i niewielke ciężarówki. Od chwili gdy z naszej linii produkcyjnej zeszła pierwsza maszyna zdobyliśmy doświadczenie, które dziś pozwala nam produkować niezawodne urządzenia, zaspokajające potrzeby użytkowników w przemyśle, budownictwie, rolnictwie i sadownictwie.Działajac na rynku od 1962 firma DIECI potrafi patrzeć w przyszłość wytyczając nowe rozwiązania w przemyśle maszyn budowlanych.