Партнери. Корисні посилання

 1.  Проект "Освітній портал
 2. Відділ освіти Уманської районної державної адміністрації
 3.  Педагогіка
 4.  Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
 5.  Видавництво РАНОК
 6.  Відділ освіти Уманської районної державної адміністрації
 7.  Міністерство освіти і науки України. Офіційний веб-сайт
 8.  Освіта України
 9.  Освітній Інтернет-портал
 10.  Колекція українських рефератів
 11.  Географічний портал
 12.  Інформатика в школі
 13.  Форум інформатиків України
 14.  Творча лабораторія
 15.  Всеукраїнська експертна мережа
 16.  ВікіОсвіта
 17.  На допомогу вчителям інформатики
 18.  Вчитель вчителю, учням та батькам
 19.  Портфоліо учителя
 20.  Сайт на допомогу учням
 21.  Тест-портал «Справедливе оцінювання» Українського центру оцінювання якості освіти. Вся інформація про зовнішнє незалежне оцінювання.
 22.  Український освітній портал "Острів знань"
 23.  Сайт "Бібліотека школяра"
 24.  Лінгвістичний портал з української мови
 25.  Електронний підручник з української мови
 26.  Українська ділова мова: документи, зразки, правила написання
 27.  Проект «Нова мова». Сучасна українська мова. Літературна українська мова.
 28.  Довідково-навчальний сайт «Як це буде українською?»
 29.  Уроки державної мови: правопис, переклад, граматика. Від газети «Хрещатик»
 30.  Першоджерела та інтерпретації — проект електронної бібліотеки давньої української літератури
 31.  Бібліотека нараховує поезії понад 200 українських поетів. Тексти народних пісень і пісень сучасної української естради
 32.  Електронна бібліотека української літератури – Бібліотека створена для студентів, які вивчають українську літературу в американських чи канадських університетах. На сайті є твори В. Винниченка, В. Підмогильного, Л. Скрипника, О. Кобилянської, П. Куліша, П. Мирного, Л. Мартовича, І. Нечуя-Левицького  та ін.
 33.  Українська афористика, давня мудрість, прислів’я, приказки, народні прикмети, цитати.
 34.  На цьому сайті подано найбільшу в інтернеті бібліотеку української літератури, а також біографії, стислі перекази, реферати та учнівські твори з української літератури
 35.   Інтернет ПоліглотЦей вебсайт призначений для вивченння іноземних мов та вивченння слів та їх перекладів. Ігри з цього сайту допомагають швидкому засвоєнню слів та збереженню їх в пам’яті на довгий час. Доступ до усіх сторінок вільний.
 36.  Спеціалізована анотована електронна бібліотека для тих, хто вивчає англійську мову. Сторінки  сайту стануть в пригоді і початківцю, і професійному перекладачеві.
 37.  Бібліотека книг з історії України, статті з історії, реферати, курсові, дипломні роботи. На  сайті Ви знайдете безліч інформації для вивчення курсу «Історія України та Всесвітня історія». Біографії видатних особистостей української держави
 38.  Проект “Хронос”- Всесвітня історія в Інтернеті
 39.  Сайт Всеукраїнських олiмпiад з iнформатики
 40.  Офiцiйний сайт Мiжнародних олiмпiад з iнформатики
 41.  Всеукраїнський віртуальний центр проведення олімпіад з фізики та  інформатики.
 42.  Учбові матеріали з фізики для учнів і викладачів.
 43.  Хімія в Україні. Український хімічний портал: хімічна енциклопедія, реферати з хімії, довідник з біохімії, фармацевтичний довідник
 44.  Математика для школи. На сайті Ви знайдете цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв’язки задач з елементарної математики. Переглянете і , при потребі, збережете збірки прикладів.
 45.  Елементарна математика – курс середньої шкільної математичної Інтернет-школи, в якій можна вчитися не виходячи з дому.
 46.  Прикладна математика: довідник формул з алгебри та геометрії, приклади і задачі з рішенням.
 47.  Математика для школярів. На сайті можна взяти участь в Інтернет-олімпіаді серед школярів в реальному часі.
 48.  Астрономія для школярів і студентів.
 49.  Проект «Астрогалактика». Давня астрономія, основи астрономії, сучасна астрономія.
 50.  Сайт Київського планетарію
 51.  Сайт Харківського планетарію.
 52.  Сайт Дніпропетровського планетарію.
 53.  Словник.net – найповніший та найактуальніший універсальний тлумачний словник української мови в мережі. Він містить понад 220 000 словникових статей та понад 20 000 фразеологізмів. В ньому широко представлені економічні, юридичні, медичні, літературні, будівельні, історичні, лінгвістичні, музичні, кулінарні та ін. терміни, активна лексика української літературної мови, номенклатурні та складноскорочені слова, слова історичного фонду, найбільш відомі у вжитку слова, пов’язані з релігійними та філософськими поняттями, найуживаніші архаїзми, лексичні діалектизми та неологізми і запозичені іншомовні слова, що з’явилися протягом останніх років.
 54.  Є найбільшим у світі словником скорочень української мови в інтернеті та єдиним словником, який містить нові та сучасні скорочення і поповнюється щоденно.
 55.  Українська „ВІКІПЕДІЯ ( Wіkіpedіa )” – це відкрита багатомовна онлайн-енциклопедія, де будь-який користувач може редагувати існуючі статті і додавати власні. Близько 100 мов та велика кількість статей різноманітної тематики (Україна, наука, культура тощо).
 56.  Довідковий пошуковий ресурс. Пошук здійснюється за такими рубриками: космос; Земля та Місяць; біосфера; знаки; час; історія; суспільство; споживач; харчування; здоров’я; спорт; держави-члени НАТО, ООН, ЄС; дійсні та повні імена видатних людей; динаміка зміни кількості населення Землі та ін.
 57.  Український лінгвістичний портал. Найвідоміший електронний словник в онлайн версії, який надає лексикографічну інформацію про слова української мови. Містить у собі словозмінні класифікації української лексики, транскрипцію, синонімічний ряд. Грамотно розмовляти та писати – в цьому допоможуть «Словники України»
 58.  (flora – рослинний світ, та animal – тварини) – інформаційний ресурс, що дозволяє дізнатися якомога більше про різноманітні види тварин та рослин, що існують на нашій планеті; вияснити їх приналежність до різних класів, родів та підвидів; з’ясувати особливості їх існування, можливість нормального утримання в домашніх умовах і багато іншого, що може бути цікавим.
 59.  Універсальний енциклопедичний словник з біології, довідковий матеріал з зоології, фізіології та ботаніки.
 60.  Червона книга України. Корисні ресурси, які стосуються Червоної книги України: словники, українські назви тварин, латинські назви тварин, українсько-російський словник.
 61.  Мегаенциклопедія, яка містить   енциклопедичні дані з 10 онлайнових енциклопедій Кирила та Мефодія.  Мегапошук за такими енциклопедіями: універсальною, автомобільною, озброєнь, домашніх тварин, здоров’я, кіно, кулінарії, музики тощо. 130 000 статей та 30 000 ілюстрацій.
 62.  Великий енциклопедичний ресурс. Колекція довідково-енциклопедичних  видань, каталог анотованих ресурсів Інтернету. Можливість одночасного пошуку в енциклопедіях та ресурсах Інтернету. Щоденний календар історичних подій . Прапори країн світу.
 63.  Банк даних “Особистості” містить близько 60 000 біографій людей, що залишили слід у історії людства, а також додаткові дані, згруповані за розділами: власне біографія, посилання на Інтернет-джерела, зв´язки з іншими особистостями, додаткові текстові, графічні, аудіо- та відео матеріали.
 64.  «Джерело» - Бібліотека світової літератури українською мовою
 65.  Бібліотека Української Літератури — Класична, сучасна література, біографії; корисна інформація для школяра: шкільні твори, реферати.
 66.  AeLib – Бібліотека світової літератури — оригінали та переклади. Шкільні програми зарубіжної літератури.
 67.  EXLIBRIS – українська електронна бібліотека: історія, публіцистика, художня література
 68.  BIBLOS — електронна безкоштовна україномовна онлайн бібліотека загального доступу, де розміщені електронні тексти книг різножанрової літератури, як художнього так і не художнього змісту.
 69.  Сайт вчителів фізики
 70.  Фізика в Україні
 71.  Фізика в енциклопедіях та довідниках
 72.  Предметний каталог "Фізика"
 73.  Для тих, хто хоче знати більше - Фізика!
 74.  Сайт учителя фізики
 75.  Освітній навігатор "Фізика" 
 76.  Інтернет - магазин.Усе для вивчення фізики
 77.  Конкурс "Кенгуру"
 78.  Конкурс "Соняшник"
 79.  Конкурс "Левеня"
 80.  Конкурс "Геліантус"
 81.  Конкурс "Колосок"
 82.  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 83.  Конкурс "Русский медвежонок"
 84.  Конкурс "Грінвіч"
 85.  Конкурс "Патріот"
 86.  Погода в селі Ладижинка
 87.  Конкурс "Бобер"
 88.  Конституція України
 89.  Податковий кодекс України
 90.  Закони України
 91.  Сайт Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
 92.  Портал українця
 93.  Шпаргалка для керівника
 94.  Вивчаємо інформатику 9 10 класи
 95. Конкурс "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу"
 96. Безпека дітей в ІнтернетіComments