Співпраця поліції і школиНа початку навчального року відбулося ряд зустрічей школярів з інспектором ладижинської поліції Кривенькою Т.В., яка нагадала школярам про відповідальність про різного роду злочини та навчила, як не стати об'єктом насильства.З випускниками школи провів профорієнтаційну бесіду представник ладижинського відділення поліції Розлуцький А.А. Він розказав учням, які існують юридичні заклади, що готують до роботи в поліції, умови вступу в них та про специфіку роботи поліцейського.Третьокласники нашої школи побували в гостях у Ладижинському ВП Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області.
Поліцейські їх радо зустріли, познайомили зі своєю роботою, показали засоби захисту, з якими працюють. Дітям усе сподобалося і навіть пообіцяли бути завжди законослухняними.

    

 

На виконання вимог Конвенції ООН про права дитини, законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи про дітей», «Про освіту», інших нормативно-правових актів, між підрозділом патрульної служби та навчальним закладом  укладено типову угоду про співпрацю підрозділу патрульної служби та навчального закладу.

     У нашій школі на поліцію покладаються широкі повноваження та обовязки в питанні проведення з підлітками правовиховної роботи. Від початку цього навчального року, з метою профілактики негативних проявів в підлітковому середовищі, працівниками патрульної служби були проведені профілактично-просвітницькі заходи  та здійснено індивідуально-профілактичну роботу з підлітками «групи ризику». Частим гостем у школі є ст. інспектор Білоконь І.В. Під час зустрічей із старшокласниками  він знайомить учнів з усіма видами відповідальності неповнолітніх, у тому числі, з кримінальною відповідальністю. Роз’яснює учням їх права, бо якщо дитина знає свої права, то легше буде захистити себе. Але завжди наголошує, що треба пам’ятати, що такі самі права має кожна людина. Тож, реалізуючи свої права, необхідно намагатися поважати права інших, ставити себе на їх місце.

   Всеукраїнський тиждень права в школі розпочався із зустрічей старшого інспектора Білоконя І.В., який закріплений за школою, із учнями 6А та 9Б класів.******************


У рамках проведення акції "16 днів проти насилля" відбулося ряд зустрічей учнів школи  з представником кримінальної поліції Братчук Т.О. з теми "Насильство в сім'ї. Адміністративна і кримінальна відповідальність".
SelectionFile type iconFile nameDescriptionSizeRevisionTimeUser
Comments