Виховна робота


     Метою виховної роботи
школи є
виховання соціально активної й національно свідомої особистості, яка наділена глибокою громадянською відповідальністю, високими духовними цінностями, сімейними й патріотичними почуттями, є носієм кращих досягнень національної та світової культури, здатним до самоосвіти і самовдосконалення шляхом активної участі у роботі шкільної програми "Я - Ми - Родина - Батьківщина"Посвята у старшокласники -2017
Веселими і креативними конкурсами був наповнений цей захід. Дев'ятикласники гідно пройшли всі випробування, склали присягу і влилися в команду старшокласників нашої школи.
Гарним концертом привітали учителів в честь професійного свята учасники творчого колективу школи. Активну участь у заході взяли і нинішні випускники.Всеукраїнська акція "Голуб миру"
    
  
21 вересня учні 6-7х класів взяли участь у флешмобі і створили фігуру "Мир" 


Військово-патріотична гра "Джура"

 
  
  
  
 
19 вересня 2017 року учні 7-11 класів прийняли участь у першому етапі військово-патріотичної гри "Джура"
  Ярмарок -2016
Багатим видався цьогоріч ярмарок. Продавали і випічку, і вироби, і овочі та фрукти.


                                                                                                           

У школі відбулося свято квітів «Феєрверк квіткової краси». У цей день перший поверх, де проводився конкурс, буяв квітами. Представлені композиції були розкішні, цікаві, креативні. Особливої симпатії заслуговували букети комічної тематики (наприклад, композиція з баклажанних пінгвінів чи витвори з гарбуза). До глибини душі вразили патріотичні букети 6-А, 2-А, 2-Б, 4-х класів. Треба сказати, що початкові класи відзначилися особливо. Це і перші класи, 2А і Б!  Молодці! Більш детально про цей захід читайте у газеті «Шкільна перерва».


Старт нового навчального року відбувся традиційно на святі Першого Дзвоника. У нашу дружну шкільну сім'ю влилося три перших класи.


Традиційно проходить у школі концерт до Дня Матері. Але цього разу захід проводився на шкільному подвір'ї, тому охочих долучитися до свята виявилося багато. Учні співали пісень, танцювали, розвеселяли гуморесками. І гості, і артисти залишилися задоволені.
7 квітня - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я.
Учні школи взяли активну участь у заходах, що проводилися у рамках цього Дня. Особливо сподобався дітям Фестиваль ранкової зарядки. Учні всієї школи вийшли на шкільне подвір'я, щоб під звуки музики та під керівництвом учителів фізкультури зробити зарядку.
А ще діти стали активними учасниками міського конкурсу "Веселка здоров'я"
Важливу і разом з тим цікаву тему підняли учні 4-В класу на відкритому заході "Голос рідної природи серцем слухати навчись".  Вони нагадали присутнім, чим є природа для людини та як її потрібно оберігати. Сподобався захід і дітям, і батькам.Учні школи є активними учасниками щорічної акції "Посади дерево". Дерева садять кругом: біля школи, у парку, на дачі, біля під'їзду і, як доказ цього, фотографуються.
Огляд художньої самодіяльності - 2016
У березні проходив огляд самодіяльних колективів шкіл Ладижина. Спочатку на шкільному огляді, а потім на кущовому показали свої таланти і учні нашої школи.