Виховна робота


     Метою виховної роботи
школи є
виховання соціально активної й національно свідомої особистості, яка наділена глибокою громадянською відповідальністю, високими духовними цінностями, сімейними й патріотичними почуттями, є носієм кращих досягнень національної та світової культури, здатним до самоосвіти і самовдосконалення шляхом активної участі у роботі шкільної програми "Я - Ми - Родина - Батьківщина"Посвята у старшокласники -2016
Веселими і креативними конкурсами був наповнений цей захід. Дев'ятикласники гідно пройшли всі випробування, склали присягу і влилися в команду старшокласників нашої школи.
Гарним концертом привітали учителів в честь професійного свята учасники творчого колективу школи. Активну участь у заході взяли і нинішні випускники.
  Ярмарок -2016
Багатим видався цьогоріч ярмарок. Продавали і випічку, і вироби, і овочі та фрукти.


                                                                                                           

У школі відбулося свято квітів «Феєрверк квіткової краси». У цей день перший поверх, де проводився конкурс, буяв квітами. Представлені композиції були розкішні, цікаві, креативні. Особливої симпатії заслуговували букети комічної тематики (наприклад, композиція з баклажанних пінгвінів чи витвори з гарбуза). До глибини душі вразили патріотичні букети 6-А, 2-А, 2-Б, 4-х класів. Треба сказати, що початкові класи відзначилися особливо. Це і перші класи, 2А і Б!  Молодці! Більш детально про цей захід читайте у газеті «Шкільна перерва».


Старт нового навчального року відбувся традиційно на святі Першого Дзвоника. У нашу дружну шкільну сім'ю влилося три перших класи.


Традиційно проходить у школі концерт до Дня Матері. Але цього разу захід проводився на шкільному подвір'ї, тому охочих долучитися до свята виявилося багато. Учні співали пісень, танцювали, розвеселяли гуморесками. І гості, і артисти залишилися задоволені.
7 квітня - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я.
Учні школи взяли активну участь у заходах, що проводилися у рамках цього Дня. Особливо сподобався дітям Фестиваль ранкової зарядки. Учні всієї школи вийшли на шкільне подвір'я, щоб під звуки музики та під керівництвом учителів фізкультури зробити зарядку.
А ще діти стали активними учасниками міського конкурсу "Веселка здоров'я"
Важливу і разом з тим цікаву тему підняли учні 4-В класу на відкритому заході "Голос рідної природи серцем слухати навчись".  Вони нагадали присутнім, чим є природа для людини та як її потрібно оберігати. Сподобався захід і дітям, і батькам.Учні школи є активними учасниками щорічної акції "Посади дерево". Дерева садять кругом: біля школи, у парку, на дачі, біля під'їзду і, як доказ цього, фотографуються.
Огляд художньої самодіяльності - 2016
У березні проходив огляд самодіяльних колективів шкіл Ладижина. Спочатку на шкільному огляді, а потім на кущовому показали свої таланти і учні нашої школи.


Конкурс читців поезії Шевченка


Виразно і проникливо читали учні поезію Шевченка. З великим задоволенням слухали глядачі шевченківське слово.


Гарно зустріли весну учні 3-А класу: провели веселе свято "А вже весна, днем красна", запросили гостей, зробили усім квітково-цукеркові подарунки. Усі залишилися веселі і задоволені.****************************Індивідуальну творчу справу презентували учні 1-А класу, назва якої "Мій перший найкращий зошит". Присутнім сподобалося все: як гарно розказували вірші наші першачки, як весело співали, як по-артистичному правдиво розігрували сценки, як гордо приймали нагороди за найкращі зошити.
**********************************
Учні 2-а класу провели цікаве свято Доброти і Ввічливості для учнів 2-Б класу та батьків. Вони розказували вірші про доброту, на прикладі героїв казки учили ввічливості, співали пісень і танцювали, а на завершення з 2-Б класом заспівали пісню про друзів.Свято всім дуже сподобалося.
************************************


Свято Різдва цікаво представили глядачам учні 3-Б класу.

Вони
співали колядок, розігрували сценки, розказували вірші, танцювали.
**********************************

Весело і цікаво пройшли роворічні свята.
********************************

Уже стало традицією проводити конкурс новорічних ялинок та ікебан. І щоразу дивують нас учні початкової школи своєю креативністю і талантом. Їхні вироби завжди цікаві і оригінальні.

**************************


Зараз у класах активно відмічають свята народного календаря. Ось і 3-В клас показав глядачам цікавий захід - Андріївські вечорниці. На святі було все: і пісні, і танці, і цікаві та веселі інсценізації. Діти гарно прибрали залу, підготували розкішні костюми, наварили вареників, напекли пиріжків. Гарно і весело було учасникам та гостям цього свята.


***************************************


   У рамках Всеукраїнського тижня права у школі проходив Тиждень правознавства, під час якого були проведені різноманітні форми роботи з школярами на правову тематику, ознайомлено школярів з обов’язками та правами дитини. Учні 7-А класу (кл. керівник Поліщук Г.В.) підготували відкритий захід "Україна - країна прав і обов'язків"

*******************************

Містер школи - 2015
 
4 грудня 2015 року до Дня Збройних сил України в актовій залі школи проходило святкове дійство «Містер школи 2015». Конкурсанти з 7-10 класів презентували свої таланти та ерудицію.
Учасники  презентували себе під час першого конкурсу «Моя візитівка». Другим етапом конкурсної програми було розкритися у своїх талантах, а далі була перевірка конкурсантів на основні людські якості (ввічливість, сміливість та порядність). Учасникам були запропоновані непрості життєві ситуації, з яких вони повинні були знайти вихід та оголосити своє рішення. Під час наступного творчого випробування «Слова кохання» хлопці розповіли всім, які ніжні слова звернення до прекрасної половини людства вони знають. 
   Протягом всього святкового дійства конкурсантів належним чином оцінювало журі.
   По завершенню конкурсу переможці отримали дипломи: "Містером школи" став учень 9-Б класу Ткачук Олексій, ІІ місце у цьому конкурсі виборов Литвинець Вадим (10-Бкл.), а ІІІ місце розділили між собою учні 7-х класів Макух Артем та Джафаров Рустам.
   Усі присутні вдоволь повеселилися та розважилися.
 


***************************************
"Золота осінь".
Гарне свято підготували учні 4-А класу: самі розважилися і гостей розвеселили гарним виступом, цікавими розповідями, захоплюючими
конкурса
ми.

Увічнення пам'яті про Голодомор.

2
7 листопада старшокласники школи відвідали пам'ятний знак Голодомору, пом'янули всіх тих, хто став жертвами геноциду проти українського народу.
Міс Осінь - 2015
 
Гарне осіннє свято прой
шло у нашій школі. Учасниці підготували цікаві і веселі презентації, поділилися з глядачами своїми
талантами, продемонстрували кулінарні здібності, захистил
и свої костюми.


 

         
"Робінзонада - 2015"

Згідно з планом роботи навчального закладу, з метою виховання в учнів готовності до виживання в екстремальних умовах проводилася ця гра.

Гарно учні відпочили в цей день, позмагалися, поїли смачних страв на свіжому повітрі.
Преможцем у цій грі
стала команда 9-А класу.
                                                                        

21 вересня наша школа обирала свого Президента. Протягом передвиборчої кампанії було зареєстровано 2 кандидати ( від !0-А і 10-Б класу). На виборах перемогла Кальніченко Дарина. Вітаємо Дашу і школу! 
 Вибори відбувалися в три етапи:
І етап - це представлення кандидатів і їх програм.

ІІ етап- вибори, які здійснювалися прямим таємним голосуванням.
ІІІ етап - інавгурація. Обраний президент школи склав присягу на Конституції школи.