Шкільний табір відпочинку "Оберіг"

 
 • Презентація роботи табору відпочинку

 • Основні завдання:
  1. Використання дитячого оздоровчого закладу як стартового майданчика в пошуках дитиною можливостей для позитивної самореалізаціі, цікавого й корисного проведення вільного часу; залучення дітей у процес самореалізації в певних видах діяльності, що сприяло б дбайливому ставленню, примноженню та збереженню їхнього здоров'я.

  2.Створення, вдосконалення та відпрацювання ефективних технологій, методик роботи, організації взаємодії дитячого та дорослого колективів.

  3.Створення оптимальних рекомендацій щодо здорового способу життя: відпрацювання спіль­них дій дорослих і дітей у цьому напрямі.

  4. Пошук нових форм пропаганди здорового способу життя.

   

    Учасники : дитячий колектив оздоровчого закладу , «Оберіг»; педагоги в загонах; медичний персонал; інструктори з фізкультури і спорту; керівники гуртків і спортивних секцій; залучені фахівці (психологи, соціальні педагоги (працівники), працівники Центру здоров'я.

   

  Напрямки роботи: духовне здоров'я; морально-етична поведінка; психічне здоров'я; соціальне здоров'я; особистісне здоров'я; екоздоров'я; етноздоров'я (зокрема чистота мови); фізичне здоров'я (зокрема профілактика шкідливих звичок).


  Тематична зміна

  "Здорово жити здорово!"

  Мета: забезпечити комплексне оздоровлення дітей, формувати в них навички здорового способу життя, вміння цікаво та корисно проводити вільний час, систематизувати знання дітей про звичаї та традиції українського народу, виховувати почуття дружби, колективізму, дбайливе ставлення та збереження свого здоров'я.
  Comments