Шкільна бібліотека


Головна мета шкільної бібліотеки — надання допомоги учням і педагогам у забезпеченні їхніх інформаційних потреб. Успішна реалізація цієї мети можлива лише за умови грамотного планування всієї діяльності бібліотеки.Бібліотека у школі — одна з найважливіших ділянок роботи. Вона допомагає реалізувати єдину для школи державну програму на­ціональної освіти і виховання ді­тей, вирішує це завдання своїми методами і засобами у загальному плані навчально-виховного проце­су школи і разом з педагогічним колективом    Планування роботи шкільної бібліотеки є складовою частиною планування школи.


Парад страв за літературними творами
Дуже "смачне" свято відбулося у бібліотеці. Тут презентували страви, що згадуються у літературних творах. Активними були всі класи, але найкращими  - початкові. Їхні роботи виявилися досить творчими та цікавими. Виставка "Видатні жінки України"Виставка до Дня театру


Виставка "Лідери УСС і їх роль у боротьбі за незалежність українського народу"


Бібліотечний урок  "Нескорена українська душа"  (до 145-річчя від дня народження Лесі Українки)

Гненна Л.М., учитель української мови і літератури, та бібліотекарі школи підготували і провели з семикласниками захід до 145-річчя з дня народження Лесі Українки. Діти гарно читали вірші поетеси, спогади про письменницю та представили інсценізації з її творів.БІБЛІОТЕЧНИЙ  УРОК «ПАРАД  УКРАЇНСЬКИХ  СЛОВНИКІВ»

            Відповідно до плану роботи бібліотеки, у  грудні 2015 року бібліотекарем  Шклярук С.О. було проведено бібліотечний урок на паралелі 7-х

класів
«Парад українських словників», де  була представлена виставка українських словників, проведена вікторина. Діти активно працювали зі словниками.

БІБЛІОТЕЧНИЙ  УРОК «Посвята в читачі «У країні Читалії»

 У листопаді  2015 року бібліотекарями школи Кузьмичовою А.К., Шклярук С.О.  було проведено захід «Посвята в Читачі «У країні Читалії» для учнів 2-х класів, де було  ознайомлення з Правилами користування книгою,   розгадування загадок, знайомлення з героями казок.  Діти  гарно приймали участь, були активними. До заходу були задіяні учні 7-Б класу (Денисюк Тамара, Клапатюк Поліна, Макух Артем), 10-Б клас ( Білюга Дарина), 11-Б клас    (Рибніков Владислав), які дуже добре, з цікавістю впоралися з ролями казкових героїв. Розпочато і закінчено захід було дитячим танком під керівництвом Боднар Я.М.

*******************************************

 Відбувся цікавий і захоплюючий бібліотечний захід "Книга вчить як на світі жить". Важливому навчилися і гарно розважилися гості свята - учні початкової школи.

Місячник

«Виховуємо громадянина – патріота України»

 

Працюючи над планом Місячника «Виховуємо громадянина – патріота України», бібліотекарі  запланували з 26 по 29 жовтня захід  - фотовиставку «Україна – очима молодих» для учнів 7-11 класів. У зв’язку з перенесенням канікул фотовиставка відбулася з 19 по 23 жовтня.  Відкрили виставку роботи учнів 9-А класу Сидорук Тетяни та Саволюка Данила. Своє бачення України представила учениця 11-Б класу Барвінок Наталія. Вона надала декілька робіт. У заході також  взяли участь учениця 5-А класу Іжак Ангеліна.  Сас Іван, учень 5-Б класу, надав художню композицію «Осінній пейзаж», створену своїми руками . Приємно було бачити роботи учениць 5-Б класу Трохимчук Інни та Подпоріної Ганни.  Не були осторонь цієї події і учні молодших класів. Хоч це були не фотографії, а малюнки, – їхні роботи також заслуговують на увагу. Це Яроменко Дарія (3-А клас), Орлюк Юлія (4-А клас). Класний керівник Куліковська Н.М. надала фотографію своїх діток класу, які бачать Україну квітучою, оспіваною Т.Г.Шевченком. Вони вшанували пам’ятник видатному письменнику, який встановлено на міській площі м. Ладижина.

Бібліотекарі дякують усім, хто взяв участь у даному заході.


**************************************

   
Бібліотекарі школи підготували і провели  літературне читання «Боже, храни Україну» та «Люба моя Україна, ти в серці назавжди єдина!»  до  Місячника «Виховуємо громадянина – патріота України».


**********************************************

ЗАХІД  ДО  ДНЯ  УКРАЇНСЬКОГО  КОЗАЦТВА  «МИ-КОЗАЧАТА»


Бібліотекарі школи Кузьмичова А.К. та Шклярук С.О. спільно з учителем фізичного виховання Олійник Г.І. провели  чудове свято-захід у якому брали участь учні 4-х класів.  Метою проведення свята було – розширити кругозір учнів про козацтво, виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки, гідного ставлення до поставлених задач, популяризувати фізичну культуру та спорт.

****************************************************

   
Відповідно до плану Місячника «Виховуємо громадянина – патріота України» бібліотекарями школи була проведена виставка «Я і моя родина – це частина України» - презентація дитячих робіт «Герб моєї сім’ї», де брали участь учні 2-6
класів.
**************************************************План

 Місячник шкільної бібліотеки

1.    Радіопередача «Книги – безцінний скарб» (бібліотечний актив).

2.     «Бібліотека зустрічає друзів» та «Посвята у читачі» екскурсії до бібліотеки учнів 2 класів (Бобровнік Р.О.).

3.    Вікторина «Знаю казку» для учнів 1-4 класів (бібліотечний актив).

4.    Виставка-огляд ілюстрацій до творів Т. Шевченка та М. Гоголя (бібліотекарі).

5.    Виставка літератури до Дня художника (12 жовтня) «Знайомтесь: художники Вінниччини» (бібліотекарі).

6.    Музично-театральна постановка «Прийшла Покрова – всохла діброва» (до Дня Українського козацтва) (актив учнів 9 Б класу та бібліотекар Шклярук С.О.).

7.    Виставки літератури:

«У світі казки чарівної»;

«Шануй свій рідний край»;

«Сторінками Червоної книги»;

«Тарасові шляхи на Вінниччині»;

«Твоє здоров’я – у твоїх руках»;

«Найкращі книги – нашим дітям»;

«Козацька слава не вмре, не загине».

8.    Відкрита поличка «Книги-ювіляри року».


                                                                                                                                                                      


 • Бібліотечні заходи березня
 • Бібліотечні заходи лютого
 • Бібліотечні заходи січня
 • Бібліотечний урок "Ми йдемо у гості"
 • План роботи бібліотеки на 2015/2016 н.р.
 • Бібліотечний урок. На вулицях і дорогах.
 • Виставка. Пам'ятники літературним героям.
 • Інформаційна виставка до Дня партизанської слави.
 • Міжнародний День миру.
 • Міжнародний День усиновлення.
 • Місячник ЦЗ.
 • Олімпійський тиждень.
 • Письменники-ювіляри.
 • План проведення місячника "Виховуємо громаданина-патріота".
 • Православні свята.
 • Я українець.
 • Тиждень дитячої та юнацької книги.
 • Comments