Оголошення

У 2018 РОЦІ ЗНО ПРОЙДЕ

З 22 ТРАВНЯ ДО 14 ЛИПНЯ

8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Варто також наголосити на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури (українська мова) обов’язково проходитимуть усі учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Графік проведення ЗНО-2018

 

математика

22.05.2018

українська мова і література

24.05.2018

іспанська мова

29.05.2018

німецька мова

29.05.2018

французька мова

29.05.2018

англійська мова

01.06.2018

біологія

04.06.2018

історія України

06.06.2018

географія

08.06.2018

фізика

11.06.2018

хімія

13.06.2018

  

Про проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017р. №150 "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році", з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО, в 2018 році пробне ЗНО відбудеться:

24 березня - з української мови і літератури;

31 березня - з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні проводитиметься з 09 до 31 січня 2018 року.

Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (з урахуванням реєстраційних даних учасників пробного ЗНО).

 

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО

 

     А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже даний матеріал.

Тренуйся!

     Перед офіційним (змаганням, атестацією) тестуванням варто виконувати якнайбільше опублікованих тестів - просто заради тренування. Не можна навчитись добре вирішувати тести, не виконуючи їх самих, підмінюючи цю практику іншими видами контролю й самоконтролю. Ці тренування не тільки призводять до знайомства з типовими конструкціями тестових завдань, а й дають вам інший досвід - самоспостереження й оптимальної саморегуляції під час тестування.

Поспішай!

     Тренуйтеся із секундоміром у руках. Порівнюйте час, потрібний для виконання тестів. Обмежуйте його. Без подібних обмежень, що змушують працювати в максимально швидкому темпі, без імітації змагальної ситуації неможливо змоделювати той стрес (напругу), що викликає будь-яке тестування.

Випробовуй!

     У тренуваннях застосовуйте правильну тактику, тобто додержуйтесь усіх рекомендацій, як правильно вирішувати окреме завдання чи тест у цілому. Наприклад, не слід двічі перечитувати малозрозумілу інструкцію, а треба відразу ж познайомитися з варіантами відповідей. Тоді зміст відповідей прояснить вам, що ж саме є необхідним в інструкції до даного завдання. Це конкретний приклад тактики, яку треба випробовувати. Її можна освоїти й ефективно застосовувати, тільки активно тренуючись у тестуванні.

Пропускай!

      Треба навчатися пропускати важкі чи незрозумілі завдання. Пам'ятайте: у тесті завжди знайдуться такі завдання, з якими ви обов'язково впораєтесь. Просто нерозумно не дібрати балів тільки тому, що ви не добрались до «своїх» завдань, а застрягли на тих, навчальний матеріал яких вам невідомий. Звичайно, така тактика може принести успіх далеко не завжди. Якщо тест побудований за принципом «сходів» і починається з легких запитань, то не варто пропускати всі перші завдання.

Угадуй!

     Якщо ви впевнені у виборі, але інтуїтивно можете віддати перевагу якійсь відповіді перед іншими, то інтуїції варто довіряти! Така довіра, як правило, призводить до приросту балів.

 

Виключай!

     Багато завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати відразу правильну відповідь, а послідовно виключати ті, які явно не підходять. Метод виключення дозволяє концентрувати увагу всього на одній-двох ознаках (а це легше), а не відразу на п'ятьох-сімох (що набагато складніше).

Скорочуй вибір!

     Якщо кілька відповідей (1-2) із чотирьох чи п'яти варіантів здаються вам зовсім невідповідними, а інші - підходящими з рівною ймовірністю, то в цьому випадку правильніше буде не пропускати це завдання, а намагатись вибрати відповідь з інших просто навмання. Шляхом такої тактики ви отримаєте більше балів. Це - теорія ймовірності. Адже «негативне знання» (про те, яка відповідь свідомо не годиться) - це теж знання, і нерозумно відмовлятись від його використання.

Думай тільки про поточне завдання!

     Коли ви бачите завдання (питання), забувайте все, що було в попередньому: як правило, завдання в тестах не пов'язані одне з одним, тому знання, які ви застосували в одному (уже вирішеному вами), як правило, не допомагають, а тільки заважають сконцентруватись і правильно вирішити інше завдання.

     Ця установка дає вам та іншим безцінний психологічний ефект - забудьте про невдачу в минулому завданні (якщо воно виявилось вам «не по зубах»). Думайте тільки про те, що кожне нове завдання - це шанс набрати бали.

Читай завдання до кінця!

     Поспіх не повинен призводити до того, що ви будете намагатися зрозуміти умови завдання з «першими словами» й добудовувати кінцівку у власній уяві. Це вірний спосіб зробити прикрі помилки в найлегших питаннях.

Не засмучуйся!

     У будь-якому професійно підготовленому тесті чимало завдань, з якими ви просто не зможете впоратись (так заплановано). Більше того, усі 100 % завдань зможуть виконати лише одиниці! Тому немає ніякого сенсу розхлюпувати емоційну енергію на передчасну досаду.

     Навіть якщо вам здається, що ви допустили занадто помилок і просто завалили тест, пам'ятайте, що дуже часто таке відчуття є помилковим: при порівнянні ваших результатів з іншими може з'ясуватися, що інші допустили ще більше помилок. У підсумку ви одержите якщо не найвищий тестовий бал, то цілком пристойний.

Заплануй два кола!

     Сплануйте середній час на кожне завдання таким чином, щоб за дві третини (максимум три чверті) сеансу пройти всі завдання «за першим колом». Тоді ви встигнете набрати максимум балів на легких для вас («своїх») завданнях, а потім зможете подумати й добрати щось на важких, які вам спочатку довелось пропустити. 

До уваги батьків майбутніх першокласників

опубліковано 9 лют. 2017 р., 00:52 наталья школьная

http://fs1.ppt4web.ru/images/9706/85094/310/img13.jpg

                                                                                                     

До уваги батьків  майбутніх першокласників

У Ладижинській загальноосвітній школі №3  з 1 вересня 2017 року планується  відкриття 1 класу, який  працюватиме за  Типовим навчальним  планом, навчальними програмами та навчально-методичним забезпеченням, що чинні в межах науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Мета всеукраїнського науково-педагогічного  проекту «Інтелект України» - навчання й виховання  академічно здібних та обдарованих дітей  у проектних класах за спеціально розробленими  навчальними планами, навчальними програмами, засобами ІКТ, рекомендованими  й затвердженими  Міністерством освіти й науки України.  У робочих навчальних планах  передбачене вивчення навчальних предметів «Еврика», «Навчаємось разом». Англійська мова вивчається за програмою спеціальних шкіл.

Усім батькам майбутніх першокласників міста, незалежно від мікрорайону проживання,  яких зацікавила можливість навчання дітей у  проектному класі «Інтелект України», необхідно написати заяву на проведення співбесіди з дітьми. Зарахування до проектного класу здійснюється після співбесіди, яка проводиться у присутності батьків.

Терміни подачі заяв - до 1 березня 2017 року. Бланки заяв можна отримати у вихователів групи, в приймальній ЗОШ№3( перший поверх).

Термін проведення співбесід - квітень 2017 року.

Шановні батьки, якщо ви пов'язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою, - ми чекаємо на вас у школі.

Учитель РоманенкоГ.С.,

адміністрація Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Концерт до Дня Матері

опубліковано 5 трав. 2016 р., 03:10 наталья школьная

Гостинно запрошуємо жителів міста на концерт, присвячений Дню Матері, який відбудеться 11 травня 2016 р. о 18.00 на подвір'ї школи.

Для випускників - 2016. Порядок реєстрації та проведення ЗНО.

опубліковано 10 лют. 2016 р., 05:44 наталья школьная   [ оновлено 10 лют. 2016 р., 05:46 ]

Для випускників-2016
Порядок реєстрації осіб для участі в ЗНО.

До уваги учнів 9 та 11 класів

опубліковано 4 бер. 2014 р., 14:38 наталья школьная

  Електронні версії збірників завдань та білетів для ДПА буде розміщено до 1 квітня 2014 року на офіційних веб-сайтах МОН України mv.mon.cov.ua  та інституту інноваційних технологій і змісту освіти www.iitzo.gov.ua для практичного використання в процесі підготовки та проведення ДПА.

До уваги випускників школи!

опубліковано 14 січ. 2014 р., 03:26 наталья школьная

Інформаційний лист

Проект «Україна і європейський освітній простір».

З 2005 року Україна входигть до єдиного європейського освітнього простору. Відтак, актуальною є потреба включення українських громадян у євроінтеграційні процеси з шьетою економічної та соцюкультурнганї адапптар'--

Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників (у співпраці з обласним осередком міжнародної громадської організації «Украіна-Польща- Німеччина») реалізує міжнародний проект «Україна і європейський освітній простір».

Мета проекту.

          інформування учнів старших класів та їх батьків про можливості, які дає участь України у формуванні європейського освітнього простору;

          окреслення психолого-педагогічних аспектів інтеграції української молоді до європейського освітнього простору.

Одним із шляхів реалізації проекту є інформування батьків учнів навчальних закладів області щодо можливостей продовження навчання за кордоном та проведення роз’яснювальної роботи з питань вибору навчального закладу.

У 2013 році за програмою «Доступна європейська освіта» товариства «Україна- Польща-Німеччина» поїхали на навчання до Польщі більше сотні студентів. 15 з них пішли на безкоштовне навчання за програмами Шльонського університету, Лодзької Політехніки та Краківського економічного. Ще кілька студентів вступили на магістратуру до Вищої Школи Управління і Адміністрації в Опелє, де стипендіальною програмою покриваються витрати на оплату першого семестру.

Увазі випускника пропонується великий вибір вищих навчальних закладів в різних містах Польщі (Варшава, Лодзь, Краків, Ополє, Хожув, Люблін, Вроцлав та багато інших).

Можливість вступити на навчання як на бакалаврат, так і на магістратуру на денну або заочну форму навчання.

Основні напрямки навчання - архітектура, біомедицинська інженерія, механіка та машинобудування, енергетика, інформатика, охорона навколишнього середовища, економіка, економка і державна адміністрація, міжнародні відносини, туризм та рекреація, готельний та ресторанний бізнес, артистична освіта в області мистецтва та музики, організація юно- і телепродукцїї фінанси і облік, соціологія, політологія, соціопсихопогія, інформатика та економетрія, фізіотерапія, косметологія, логістика, державне управління і адміністрація, філологія, дизайн, журналістика, міжнародний бізнес та багато іншого.

Більшість вступних програм вищих навчальних закладів Польщі не потребують здачі іспитів, тестувань або співбесід. Кожен навчальний заклад пропонує навчання польською або англійською мовами. У кожного студента європейського ВНЗ є можливість приймати участь в різних міжнародних освітніх програмах.

Ті, хто вирішать скористатися інформаційною програмою проекту «Україна і європейський освітній простір», матимуть можливість вивчити або удосконалити мову в літній період (червень - серипень). З ними будуть працювати фахівці - кращі викладачі польської мови. За досить короткий термін вони зможуть розуміти, читати, писати, розмовляти польською мовою. Крім вивчення мови, під час курсів нададуть необхідну інформацію про історію та культуру Республіки Польща тощо.

Супровід абітурієнта/студента зі сторони Товариства «Україна - Польща - Німеччина»

          Консультації стосовно процесу вступу, навчання, порядку оплат та проживання;

          Вирішення усіх питань, пов'язаних з прийняттям абітурієнта до обраного ВНЗ: о формування необхідного пакету документів згідно вимог обраного ВНЗ;

о переклад документів згідно вимог Міністерства освіпги Польщі; о нотаріальне посвідчення перекладу;

о нострифікація документів згідно вимог Міністерства освіти Польщі; о подача повного пакету документів абітурієнта до приймальної комісії згідно вимог обраного ВНЗ та Міністерства освіти Польщі; ✓ о отримання свідоцтва про зарахування до ВНЗ;

          Видача студенту свідоцтва про зарахування до ВНЗ з перекладом українською (для отримання дорослого закордонного паспорту та відстрочки від проходження військової служби на період навчання);

          Допомога у формуванні необхідного пакету документів щодо питань легалізації у Польщі згідно вимог Консульства Польської Республіки:

о візи;

о карти тимчасового перебування.

          Виготовлення міжнародного студентського квитка (ISIC);

          Підбір житла (квартира чи гуртожиток), яке дає можливість отримання тимчасової реєстрації (прописки);

          Організація виїзду до ВНЗ в Польщу (одноразово):

о транспортування абітурієнтів з супроводжуючого особого до місця навчання-,

          Поселення;

          Супровід студента до обраного ВНЗ;

          Надання консультації після прибуття на місце навчання:

о ознайомча екскурсія по місту та ВНЗ; о ознайомлення з телефонами служб екстреної допомоги;

о ознайомлення з правилами користування загальним медичним страхуванням у Польщі та розташуванням найближчих медичних закладів та пунктів швидкої допомоги;

о ознайомлення з правилами проїзду в громадському транспорті, місцями придбання проїзних квитків;

о ознайомлення з інформацією щодо проїзду Україна - Польща, Польща - Україна (автобус, залізниця, авіатранспорт); о ознайомлення з маршрутом “Місце проживання - університет”; о показ місць обміну валюти, банкоматів тощо;

о ознайомлення з місцями культурного відпочинку: театри, кіно, галереї, музеї, бібліотеки тощо;

о відповіді координатора на всі питання студентів, що стосуються навчання та проживання;

          Підтримки в Польщі (інформаційно-консультаційна підтримка та координування

протягом перебування студента в Польщі) о студент може звертатися до координатора, з питань, що стосуються навчального процесу, проживання, та легального перебування за кордоном; о батьки студента можуть звертатися до координатора, з питаннями що стосуються навчання, проживання та легального перебування їх дитини; о контакт координатора зі студентами та батьками в разі потреби; о в разі непередбачуваних ситуацій координатор може надати необхідну допомогу

Контакти:

Відповідальна за реалізацію проекту «Україна і європейський освітній простір» зі сторони Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Києнко-Романюк Леся Анатоліївна, доцент каф. методології та управління освітою.

Тел. кафедри: (0432)67-08-94.

Моб. тел. (067)767-79-60 e-mail: krlesva@ukr.net

Знайомтесь: старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей

опубліковано 24 груд. 2013 р., 03:10 наталья школьная   [ оновлено 14 січ. 2014 р., 03:21 ]

ЗНАЙОМТЕСЬ

Старший о/у КМСД капітан міліції Ладижинського МВ УМВС України у    Вінницькій області

Кіпоренко Анатолій Григорович

 Займає посаду: старшого оперуповноваженого кримінальної міліції у справах дітей

Контактний телефон: тел. 097-537-06-76,

6-16-02

 Е-mail: Ladishin.kmsd@yandex.ru

    Ладижинський МВ УМВС України у Вінницькій області, вулиця П.Кравчика,4

До уваги випускників школи

опубліковано 15 бер. 2013 р., 00:46 наталья школьная

ГОТУЄМОСЯ ДО ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ ТА ЗНО

 

Відповідно до листа Центру навчально-методичної літератури від 20.02.2013 № 20/02-3 «Щодо контрафактної навчально-методичної літератури», Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує наступне.

Протягом 2012 р. були зафіксовані численні факти розповсюдження та використання в загальноосвітніх навчальних контрафактної навчально-методичної літератури, у першу чергу збірників завдань для ДПА - 2012, які у минулому році друкувало та розповсюджувало ТОВ «ЦНМЛ» .

За результатами заходів, вжитих у 2012 році регіональними підрозділами ДСБЕЗ МВС України, стосовно фізичної особи підприємця порушено кримінальну справу за ст. 229 та ст. 176 КК України, локалізовано діяльність декількох складських приміщень, де зберігалась чи планувалося зберігання контрафактної навчально-методичної літератури, вжиті заходи профілактичного впливу стосовно осіб, які мали намір реалізувати фальсифіковану продукцію, здійснені численні перевірки в друкарнях і на книжкових ринках тощо.

Одними з основних ознак вищевказаної контрафактної продукції є відсутність на виданнях ТОВ «ЦНМЛ» наклеєної голограми чи наявність наклеєної іншої голограми (точніше, блискучої стрічки, яка імітує оригінальну голограму, тобто підробки).

З метою захисту навчально-методичної літератури від підробки видання ТОВ «ЦНМЛ», у т.ч. збірники для ДПА, захищені голограмою з відповідними серією та номером, що має неповторний вигляд і дає можливість відрізнити контрафактну продукцію від продукції виробника (наклеюється на обкладинки). Голографічна марка гарантує оригінальність і якість видання, зазначає, що воно захищене Законом України «Про авторське право та суміжні права».

Були зафіксовані випадки використання в загальноосвітніх навчальних закладах, зокрема вчителями, методистами та учнями, копійованих збірників ДПА-2012 та іншої копійованої - тобто контрафактної навчально-методичної літератури.

Державна підсумкова атестація 2012/2013 навчального року відбуватиметься згідно з наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1295 від 19.11.2012 р. і №25 від 25.01.2013 р. (в останньому наказі у відповідних додатках вказано повний перелік збірників для 4, 9 і 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів). Збірники будуть видаватися та розповсюджуватися (лютий-квітень) ТОВ «ЦНМЛ».

Зважаючи на необхідність придбання збірників для підготовки до ДПА 2013р. учнями 4, 9 та 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та враховуючи досвід минулих років, окремі юридичні та фізичні особи намагатимуться незаконно виготовити та розповсюдити підробки цих видань.

Звертаємо увагу на те, що навчально-методичні комплекти, збірники завдань для Державної підсумкової атестації, посібники до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), іншу навчально-методичну літературу вищевказаних видавництв у 2013 році будуть розповсюджувати лише офіційні представники ТОВ «ЦНМЛ» (мають відповідний сертифікат).

День відкритих дверей!

опубліковано 7 груд. 2011 р., 08:45 наталья школьная   [ оновлено 11 груд. 2011 р., 10:49 ]

У понеділок, 19 грудня , у нашій школі буде день відкритих дверей. Батьки зможуть відвідати будь-які уроки своїх дітей за розкладом цього дня, побувати на класних годинах, позакласних заходах. Педколектив школи та учні запрошують усіх бажаючих.
До зустрічі!

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ - 2012

опубліковано 18 лист. 2011 р., 12:38 наталья школьная

Відповідно до наказу МОН України № 946 від 09.08.11 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році» та № 1192 від 14.10.2011 р. «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 09.08.2011 р. № 946» ЗНО у 2012 році можна пройти із таких предметів: української мови та літератури (один тест), математики, фізики, хімії, історії України, географії, біології, російської мови, однієї з іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської), всесвітньої історії.

ЗНО буде проводитись з 14 травня до 07 червня 2012 року. ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України буде проводитися впродовж двох сесій.

і

Обов'язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів є ЗНО з української мови та літератури.

Результати ЗНО зараховуються як вступні випробування до ВНЗ за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра та ветеринарно - медичного спрямування).

Реєстрація учасників ЗНО буде тривати протягом січня - лютого 2012 року.

Для реєстрації на ЗНО абітурієнт повинен:

1.            Обрати напрям (спеціальність).

2.             Зібрати всі необхідні документи (паспорт (або свідоцтво про народження, якщо абітурієнт народився після першого вересня 1995 року і не отримав паспорт); документ про повну загальну середню освіту та його копію (або довідку з навчального закладу за зразком УЦОЯО про те, що абітурієнт отримає документ про повну загальну середню освіту в 2012 p.); дві фотокартки розміром 3 х 4 см)

3.             Скачати програму генерування бланка заяви на сайті УЦОЯО або ВРЦОЯО.

4.             Запустити програму генерування бланка, внести інформацію за запитом програми.

5.             Роздрукувати бланк стандартизованої заяви, оформити її належним чином без помилок.

6.             Надіслати комплект реєстраційних документів (заява з 2 фотокартками, копія першої сторінки паспорта (свідоцтва про народження), довідка з навчального закладу (копія атестата для випускників минулих років) поштовим відправленням.

7.             Дочекатися сертифіката УЦОЯО (від Вінницького РЦОЯО) та запрошення для проходження ЗНО (від Українського ЦОЯО).

Абітурієнт має право внести зміни до реєстраційних даних у межах часу, відведеного на реєстрацію шляхом проходження повторної реєстрації. У такому випадку учасник повинен надіслати до ВРЦОЯО заяву з 2 фотокартками; копію першої сторінки паспорта (або свідоцтва про народження); довідку з навчального закладу (копію атестата для випускників минулих років); раніше отриманий Сертифікат.

З метою надання можливості ознайомитися з процедурою проведення ЗНО особам, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2012 році, у березні 2012 року відбудеться пробне тестування (наказ УЦОЯО від 17.09. 2011 року № 92):

               24.03.2012 з української мови та літератури, англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології, фізики, всесвітньої історії;

               31.03.2012 з історії України, математики, хімії, географії, російської мови.

Пробне тестування є платним - 84 грн. за одне тестування.

Учасником пробного тестування зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату. Реєстрація учасників пробного тестування здійснюватиметься з 01 до ЗО листопада 2011 року через мережу Internet на сайті ВРЦОЯО (www.vintest.org.ua).

Учасники пробного тестування з 1 січня 2012 року будуть мати можливість доступу до тренувального on-line тестування на сайті ВРЦОЯО.

Увага: конкурс!

опубліковано 8 квіт. 2011 р., 10:56 наталья школьная

11 квітня у школі відбудеться конкурс малюнка "Хімія безпечна і небезпечна".
До участі запрошуються учні учні 5-8 класів.
На Ваші роботи чекають у каб. №38.

1-10 of 11