Для батьків


Для батьків майбутніх першокласників

опубліковано 9 лют. 2017 р., 00:54 наталья школьная

http://fs1.ppt4web.ru/images/9706/85094/310/img13.jpg

                                                                                                     

До уваги батьків  майбутніх першокласників

У Ладижинській загальноосвітній школі №3  з 1 вересня 2017 року планується  відкриття 1 класу, який  працюватиме за  Типовим навчальним  планом, навчальними програмами та навчально-методичним забезпеченням, що чинні в межах науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Мета всеукраїнського науково-педагогічного  проекту «Інтелект України» - навчання й виховання  академічно здібних та обдарованих дітей  у проектних класах за спеціально розробленими  навчальними планами, навчальними програмами, засобами ІКТ, рекомендованими  й затвердженими  Міністерством освіти й науки України.  У робочих навчальних планах  передбачене вивчення навчальних предметів «Еврика», «Навчаємось разом». Англійська мова вивчається за програмою спеціальних шкіл.

Усім батькам майбутніх першокласників міста, незалежно від мікрорайону проживання,  яких зацікавила можливість навчання дітей у  проектному класі «Інтелект України», необхідно написати заяву на проведення співбесіди з дітьми. Зарахування до проектного класу здійснюється після співбесіди, яка проводиться у присутності батьків.

Терміни подачі заяв - до 1 березня 2017 року. Бланки заяв можна отримати у вихователів групи, в приймальній ЗОШ№3( перший поверх).

Термін проведення співбесід - квітень 2017 року.

Шановні батьки, якщо ви пов'язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою, - ми чекаємо на вас у школі.

Учитель РоманенкоГ.С.,

адміністрація Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Рекомендації щодо проведення вакцинації проти поліомієліту вакциною ОПВ в рамках третього раунду вакцинації ОПВ в організованих дитячих колективах.

опубліковано 27 січ. 2016 р., 23:53 наталья школьная

В Україні у відповідь на спалах поліомієліту було проведено два раунди додаткової вакцинації ОПВ дітей віком від 2 місяців до 6 років. Протягом першого раунду вакцинації було охоплено 64,7 % дітей віком від 2 місяців до 6 років, протягом другого раунду – 75,2 % дітей віком від 2 місяців до 6 років.

Третій раунд додаткової вакцинації ОПВ дітей в Україні буде розпочато з 25 січня 2016 року. Такі раунди додаткової вакцинації ОПВ проводяться у зв’язку з тим, що у 2015 році було виділено вакциноспоріднений поліовірус (ВСПВ) типу 1 від двох дітей з гострим в’ялим паралічем (ГВП) в Україні. Випадки не пов’язані один з одним, зареєстровані у двох різних районах (Рахівському і Тячівському) Закарпатської області. Поліовірус у цих випадках було встановлено Національною поліовірусною лабораторією (ДЗ «Український центр моніторингу та контролю за захворюваннями МОЗ України», м. Київ) та визначено як циркулюючий ВСПВ (ц ВСПВ) тип 1 регіональною референс-лабораторією Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) 28 серпня 2015 року. Результати було підтверджено Глобальною референс-лабораторією з поліовірусів центру контролю та попередження захворюваності (CDC) в Атланті, США.

Виявлені випадки ц ВСПВ в Україні є рідкісними формами поліовірусу, що виникають лише за умови низького рівня охоплення вакцинацією. Низький рівень популяційного імунітету дозволяє вірусу з поліовакцини циркулювати та набувати патогенних якостей дикого поліовірусу. Генне секвенування виявило високий рівень відхилення цих вірусів від оригінального вакцинного вірусу – 26 мутацій в одному випадку і 20 мутацій в іншому. Більше того, випадки мали 18 спільних мутацій, що вказує на їх спільне походження і приблизно на два роки еволюційного розвитку.

Ці два випадки вказують на активну передачу ВСПВ типу 1 в Україні і трактуються як спалах поліомієліту.

          Визначення дітей, які підлягають вакцинації РПВ в рамках третього раунду.

         Вакцинації ОПВ в рамках третього раунду підлягають усі діти, як щеплені для профілактики поліомієліту раніше за віком, так щеплені частково, з порушенням календаря щеплень.

        Третій раунд охоплюватиме всіх дітей віком від 2 місяців до 10 років (9 років 11 місяців 29 днів), території обслуговування медичних закладів, незалежно від їх поточної реєстрації. Для досягнення вищих показників охоплення населення, школярі будуть вакциновані також і в школах.

 

 

         Протипоказання до вакцинації ОПВ та ІПВ визначаються чинними рекомендаціями МОЗ України щодо проведення імунопрофілактики (наказ МОЗ України № 551 від 11.08.2014 року «Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні») та Інструкцією до застосування медичного препарату. Контакт з інфекційним хворим, у т. ч. на грип та інші ГРВІ, карантину, епідемії грипу не є протипоказаннями до вакцинації, чинниками для припинення / не проведення третього раунду вакцинації ОПВ.

        Дітям, які контактують з вагітними, вакцинація ОПВ не протипоказана.

        ОПВ не призначається членам сім’ї ВІЛ-інфікованого та особам, що доглядають за ним, дітям які перебувають в закритих дитячих колективах. Вакцинація ОПВ дітям, які перебувають в контакті з ВІЛ-інфікованими дітьми в організованих дитячих колективах, не протипоказана.

        Вакцинація в рамках третього раунду додаткової вакцинації ОПВ проводиться в закладах охорони здоров’я та за потреби виїзними бригадами, після огляду дитини лікарем, проведення термометрії та за наявності інформованої згоди одного з батьків або іншого законного представника дитини.

Просимо звернути увагу

опубліковано 5 груд. 2015 р., 03:03 наталья школьная


Шановні батьки!

У цьому розділі представлені посилання на ресурси Інтернет, створені для батьків, в тому числі для тих, хто виховує дітей з особливими потребами. Як правило, кожен з сайтів надає Вам різноманітні можливості: отримати відомості про закономірності розвитку дітей різного віку і стану здоров'я, інформацію про навчальні і виховні заклади, поради з виховання; задати питання спеціалістам, висловити власну думку. Особливості конкретних сайтів вказані в анотаціях. В окремі сторінки виділені посилання на сайти, присвячені вихованню дітей з різними вадами: мовлення, слуху, зору, інтелекту, з ДЦП, аутизмом, порушеннями поведінки. Перейти на них можна, користуючись рядком меню.

Сайти для батьків: загальні

Діти України www.children.edu-ua.net Сторінка для батьків порталу "Діти України", містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні батькам, в тому числі - дітей з особливими потребами.

Український сімейний ресурс www.baby.com.ua Сайт присвячений питанням народження, розвитку та виховання дітей і призначений для батьків, які шукають докладну інформацію в Інтернет. Надана інформація охоплює період від планування дитини до молодшого шкільного віку. В окремому розділі - розвиваючі комп'ютерні ігри www.baby.com.ua/igr.html

Інтернет-енциклопедія сім'ї, материнства, дитинства www.uaua.info Статті, огляди, відгуки, думки на теми: планування дитини, вагітність, розвиток дитини; здоров'я, хвороби, лікування дітей; психологія дітей і підлітків, сімейних стосунків та інші. Також: новини, каталоги необхідних товарів і послуг по Україні, інформація про організацію дозвілля. Є можливість отримати консультацію лікаря, психолога, юриста; взяти участь в обговоренні проблем.

Малеча" - ресурс для сучасних батьків www.malecha.org.u Інформація про планування дитини, вагітність, пологи, догляд, виховання та розвиток дітей, здоров'я, красу. Фотоконкурси, форуми, журнали, приватні сторінки.

"Мама-Тато" www.mama-tato.com.ua Інформація для батьків: вагітність та пологи, грудне вигодовування, виховання та навчання дітей, статті, форум, консультації спеціалістів, законодавство про сім'ю. Для дітей - скоромовки, загадки, вірші та пісні, розфарбовки.

Дитячий портал "Солнышко" www.solnet.ee Проект орієнтований на три основні групи відвідувачів: на дітей (ігри, конкурси, казки, розмальовки, дитячий журнал, віртуальна школа, форуми); на батьків (on-line консультації з виховання, раннього розвитку і освіти дітей, обмін досвідом, форуми); на педагогів (скарбничка дидактичного та сценарного матеріалу, авторські методики і розробки).

Сторінка "Виртуальная школа" - уроки, тексти, ілюстрації за темами: готовність до школи, навчання історіі, математиці, російській мові, малювання і т.д. www.solnet.ee/school/index.html

"Словограй". Літературний сайт Ігоря Січовика http://slovogray.narod.ru Дитячі вірші, ігри зі словами, оповідання, казки, загадки, скоромовки, каламбури, дражнилки.

Дитячий розважально-розвиваючий сайт "Кошки-Мышки" http://koshki-mishki.ru Пісеньки, вірши, ігри, загадки, прислів'я, розвиваючі ігри, розмальовки, статті, конкурси, форум.

Дитячий психолог: статті, консультації http://mir-detej.kiev.ua

Inter-Педагогіка www.inter-pedagogika.ru Сайт Ірини Хоменко для вчителів і батьків. Є бібліотека книг, методичних рекомендацій з педагогіки, психології дітей і підлітків; форум, можливість отримати консультацію.

"Детисайт". Ліцей для батьків www.detisite.ru/parents Популярні статті та методичні матеріали з дитячої психології, педагогіки, медицини. Можливість отримати відповідь на запит. Є розділ для дітей: бібліотека, ігри, галерея малюнків.

Презентації для дітей http://gankeshet.com/play.html

"Почемучка" - Сайт для дітей та їх батьків http://pochemu4ka.ru Розвиваючі заняття, стінгазети, ігри власними руками, презентації, розмальовки, аплікації, вірші, оповідання, казки для дітей, книжки для батьків.

Безкоштовна дитяча електрона бібліотека КП http://flashsait.com  Ігри, мультфільми, дитячі вірші, дитячі книжки та аудіо-книжки, казки та аудіо-казки, дитячі пісні mp3.

Іграшка - енциклопедія майстерності http://igrushka.kz Іграшки, ігри, дитячі ігри та розваги.Для батьків дітей з особливими потребами

"Єдність дітей" - портал для дітей з обмеженими можливостями та їх батьків www.kidsunity.org  Містить статті та книги з проблем виховання, навчання, реабілітації дітей з обмеженими можливостями, каталог закладів (Білорусь), пропонуються можливості співробітництва.

Сайт для батьків, які хочуть знати більше про розвиток своєї дитини www.defectolog.ru На сайті можна дізнатись про вікові норми розвитку дитини до 7 років, знайти рекомендації дефектолога, логопеда, психолога з багатьох питань, ознайомитись з розвиваючими іграми, поспілкуватись на форумі.

 

Для батьків майбутніх першокласників

опубліковано 12 трав. 2015 р., 11:48 наталья школьная

Шановні батьки майбутніх першокласників! 
Адміністрація школи просить Вас подати заяви для зарахування до школи. 
Чекаємо на вас щоденно з 9 до 16 години.

Для батьків майбутніх першокласників

опубліковано 4 бер. 2014 р., 14:26 наталья школьная

Шановні батьки!
Відповідно до наказу №84 від 25.02. 2013 року "Про прийом дітей до перших класів" адміністрація школи чекає батьків майбутніх першокласників щоденно з 9.00 до 17.00 години для подачі заяв.
Звертатися в приймальню директора до секретаря школи Таїси Іванівни Їжак.

До уваги батьків майбутніх першокласників

опубліковано 14 бер. 2013 р., 05:53 наталья школьная

На виконання п.1, 2 ст. 18 , п. 1 ст.20 закону України «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів» № 204 від 07.04.05 р., наказу відділу освіти від 21.02.2013 № 71, відповідно до даних первинного обліку, та з метою організованого, своєчасного і повного охоплення дітей загальною середньою освітою у 2013 році в школі №3 відкриваються перші класи та ГПД (група продовженого дня) для учнів 1-х класів.

2. Прийом заяв до 1 класів здійснюється відповідно до території обслуговування.

3. При формуванні класів обов’язково враховуватиметься рівень підготовки дітей, кількість хлопчиків і дівчаток, рівномірність розподілу дітей між класами.

4. Зарахування дітей, яким станом на 01.09.2013 не виповниться 6 років, буде здійснюватися у виключних випадках, враховуючи результати діагностичного обстеження психологічної готовності дитини до навчання у школі.

5. Протягом квітня - травня будуть проведені зустрічей з батьками дітей, які навчатимуться у 1 класах школи.

6. Секретарю школи батьки подають: заяву, копію свідоцтва про народження, копію ідентифікаційного коду, копію дитячого посвідчення особи, постраждалої внаслідок аварії на ЧАЕС (за наявністю).

Безпека роботи в інтернеті

опубліковано 14 лют. 2012 р., 22:09 наталья школьная

Безпека роботи в інтернеті

10 золотих правил безпеки в мережі Інтернет

  Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків. 

  Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно. Зверніться до батьків або вчителів - вони знають, що треба робити. 

  Зустрічі у реальному житті із знайомими по Інтернет-спілкуванню не є дуже гарною ідеєю, оскільки люди можуть бути дуже різними у електронному спілкуванні і при реальній зустрічі. Якщо ж ви все ж хочете зустрітися з ними, повідомте про це батьків, і нехай вони підуть на першу зустріч разом з вами. 

  Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте. 

  Нікому не давайте свій пароль, за виключенням дорослих вашої родини. 

  Завжди дотримуйтесь сімейних правил Інтернет-безпеки: вони розроблені для того, щоб ви почували себе комфортно і безпечно у мережі. 

  Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки. 

  Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами. 

  У електронних листах не застосовуйте текст, набраний у ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ - це сприймається у мережі як крик, і може прикро вразити вашого співрозмовника. 

  Не надсилайте у листі інформації великого обсягу (картинки, фотографії тощо) без попередньої домовленості з вашим співрозмовником. 

  Не розсилайте листи з будь-якою інформацією незнайомим людям без їхнього прохання - це сприймається як "спам", і звичайно засмучує користувачів мережі. 

  Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами!

 

Загальні правила безпеки в мережі Інтернет

Захистіть свій комп’ютер!

Без надійної системи захисту, Ваш комп’ютер є вразливим для шкідливих програм. Ви ризикуєте стати частиною мережі, яка використовується кіберзлочинцями для проведення мережевих атак або розсилання спаму. Щоб уникнути цих неприємностей:

·         встановіть надійний антивірус із максимальним рівнем захисту; проскануйте систему та змінні диски; переконайтеся в тому, що налаштовано автоматичне оновлення вірусних баз;

·         використовуйте брандмауер (файрвол), який дає змогу обмежувати і контролювати доступ до вашого комп’ютера ззовні; ставте захист на бездротові мережі; не користуйтеся невідомими мережами з відкритим доступом;

·         користуйтеся для отримання файлів і програм із Мережі тільки тими джерелами, які добре себе зарекомендували; перед тим як використовувати файл, обов’язково перевірте його на наявність вірусів!

Захистіть себе і дітей!

Встановлюючи слабкий пароль або втрачаючи його, залишаючи персональні дані без захисту, ви даєте шахраям змогу здійснювати злочинні дії від вашого імені. Для того щоб убезпечити себе:

·         встановлюйте складні паролі, що складаються з букв та символів із різним регістром; регулярно змінюйте паролі. Не використовуйте під час відновлення паролів прості відповіді, такі як зріст, вага, день народження; не встановлюйте однакові паролі для різних ресурсів; не повідомляйте паролі третім особам;

·         при здійсненні онлайн-платежів дані платіжної карти слід вводити тільки після того, як ви переконаєтеся, що встановлене з’єднання захищено шифруванням; не користуйтеся сайтами з недійсним або простроченим сертифікатом безпеки;

·         якщо за комп’ютером працюють діти, встановіть і налаштуйте «Батьківський контроль» — компонент антивірусу, який дає змогу обмежити дітям доступ до небажаних ресурсів, а також захистити паролем доступ до певних папок і дисків на вашому комп’ютері!

Будьте уважні та обережні!

Довіряючи всьому, що пропонується в Інтернеті і не дотримуючись елементарних правил комп’ютерної безпеки, ви можете стати легкою здобиччю кіберзлочинців і зазнати серйозних фінансових втрат. Тому:

·         з обережністю розголошуйте особисту інформацію; 
не публікуйте особисті контакти (домашні адреси, номери телефонів, електронні адреси) у відкритому доступі;

·         ставте більше запитань;
отримавши повідомлення з будь-яким посиланням в ICQ або приватне повідомлення в соціальній мережі, переконайтеся в тому, що це не автоматична розсилка із зараженого комп’ютера; для цього поставте особисте запитання співрозмовнику або зв’яжіться з ним по телефону;

·         тверезо ставтеся до спам-пропозицій;
не вірте в несподівані виграші; не відгукуйтесь на пропозиції безкоштовних товарів; дешевих лікарських засобів; великих знижок або закликів подивитися цікаве посилання на невідомому сайті;

·         перевіряйте правильність адреси;
помилка в написанні адреси популярного сайту може вести на сторінку, яку створили кіберзлочинці. Не ходіть за підозрілими посиланнями;

·         поясніть дітям правила поведінки в Інтернеті;
слідкуйте за тим, які ресурси вони відвідували, коли ви були відсутні; налаштуйте «Батьківський контроль»!

Учитель Гутова В.М.

 

 

Засідання клубу батьківського спілкування.

опубліковано 11 груд. 2011 р., 10:56 наталья школьная

15 грудня в актовій залі школи відбудеться засідання клубу батьківського спілкування. Запрошуються батьки учнів школи. Початок о 18.00.

1-10 of 17