Атестація педпрацівників


ПЛАН

РОБОТИ  ШКІЛЬНОЇ  АТЕСТАЦІЙНОЇ  КОМІСІЇ

на  2013 – 2014 н. р. 

Засідання  І  (вересень)

1.   Про організацію атестації педпрацівників у поточному навчальному році.

2.   Про розподіл функціональних обов’язків між членами атестаційної комісії.

3.   Опрацювання пакета документів з  атестації.


Засідання  ІІ  (жовтень) 

1.   Розгляд заяв педпрацівників про проходження атестації.

2.   Закріплення членів ШАК за педпрацівниками, що атестуються.

3.   Затвердження графіка проходження атестації педпрацівників.


Засідання  ІІІ  (січень) 

1.   Роль шкільних методичних структур в організації атестації педпрацівників.

2.   Творчий звіт учителів, які атестуються на підвищення кваліфікаційних категорій , встановлення педагогічних звань .

  

Засідання  ІV (березень) 

1.   Про підсумки роботи шкільної атестаційної комісії.

2.     Про підсумки атестації педпрацівників школи.

                                                          Список  

                 педпрацівників, які підлягають атестації

                                 у   2013-2014 н. р.

  

 

 

п/п

 

П.І.Б. учителя

 

Посада

 

Кваліфікаційна

категорія

за рез-тами

попередньої атестації

 

 

Термін попередньої атестації

 

Курсова перепідготовка

 

 

1.

 

 

Доценко Н.О.

учитель початкових класів

 

І

 

2009

 

2013

 

2.

 

Стародуб К.Ф.

учитель початкових класів

 

вища

 

2009

 

2011

 

  3.

 

Горейко М.Ф.

учитель фізики, астрономії

вища, уитель методист

 

2009

 

2008

 

  4.

 

Харжевська Л.Д.

учитель фізики

 

 

вища

 

2009

 

2013

 

  5.

 

Яроменко Л.О.

учитель української

мови і літератури

 

І

 

2008

 

2008

 

6.

 

Хлівнюк Ю.П.

учитель української

мови і літератури

 

спеціаліст

 

-

 

2013

 

  7.

 

Касяненко С.В.

учитель біології «Захист Вітчизни»

 

спеціаліст

 

-

 

2013

 

8.

 

Гриник Н.В.

учитель англійської мови

 

спеціаліст

 

-

 

2014

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ АТЕСТАЦІЇ ПЕДПРАЦІВНИКІВ

ЛАДИЖИНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ  

І-ІІІ СТУПЕНІВ № 3  У 2013– 2014Н. Р.

 

 

п/п

 

 

 

 

П.І.Б. учителя

Робота з пакетом документів

Огляд навчальних  кабінетів

Адміністративні контрольні   роботи

Вивчення системи роботи

Вивчення досвіду  роботи

Робота з шкільною документацією

Участь у методичній роботі

 

Відкриті уроки

Позакласні заходи

Творчий звіт

Методична робота в  школі

Методичний тиждень

Інше

 

 

 

Підпис

 

 

1.      

Горейко М.Ф.

10

 

09

12.12/8А

21.11/9АБ

02 /11А

03 /11Б

 

 

10

11

02

03

12

П

Методичний день (11)

11-18.11

 

 

2.      

Харжевська Л.Д.

  10

 

20.11/8Б

19.11/10Б

02 /10А

 

 

11

11

12

12

Г

Матеріали для методичного панно (12)

02-09.12

 

 

3.      

Стародуб К.Ф.

 10

 

05.11/4А

11.11/4А

 

 

12

11

02

 

02

П

Педрада (02),

педчитання (12)

09-16.12

 

 

4.      

Доценко Н.О.

 10

 

20.11/4А

13.12/4А

 

 

12

11

02

11

12

02

П

Педрада (02),

педчитання (12)

27.01-03.02

 

 

5.      

Хлівнюк Ю.П.

 10

 

19.12/мова

17.12/9АБмова

21.10/6Атвір

 

 

01

11

01

11

03

02

ШМО

Коло педагогічних ідей (11)

10.02

17.02

 

 

6.      

Яроменко Л.О.

 10

 

11.12/7Амова

02 /7Аліт

 

 

01

11

02

03

02

Методичний день (11)

10.02

17.02

 

 

7.      

Гриник Н.В.

10

 

 

11.12,16.12,

18.12, 23.12/ 4АБ

16.12,19.12/

25.12,27.12/3Б

 

 

02

11

03

 

01

ШМК

Педрада (10),

ММО (02)

24.02-

02.03

 

 

8.      

Касяненко С.В.

10

09

 

 

 

03

11

01

10

01

ШМК

Творча вітальня учителя (12)

16-23.03

 

 

             Умовні позначення:

     10 - місяць поточного навчального року

     П - педрада

     ШМО - шкільне методобєднання

     ШМК - шкільна медодкомісія

     ММО - міське методобєднання         

 

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

ВІДКРИТИХ УРОКІВ УЧИТЕЛЯМИ, 

ЯКІ АТЕСТУЮТЬСЯ У 2013-2014 н.р.

І  СЕМЕСТР

 

 

п/п

 

П.І.Б. учителя

 

Дата

 

 

Клас

 

Тема уроку

1.

Горейко  М.Ф.

21.11

9 А

Зєднання провідників.

2.

Харжевська Л.Д.

21.11

8 Б

Штучні спутники Землі. Розвиток космонавтики.

3.

Стародуб К.Ф.

14.11

4 Б

Відмінювання іменників.

4.

Доценко Н.О.

18.11

4 А

УРЗМ. Близький до змісту переказ тексту.

5.

Хлівнюк Ю.П.

28.11

6 А

В.Нестайко «Тореадори з Васюківки».

6.

Яроменко Л.О.

20.11

7 А

Активні та пасивні дієприкметники.

7.

Гриник Н.В.

11.11

4 А

Житло.

8.

Касяненко С.В.

16.10

9 Б

Будова і функції еритроцитів.

 

 

Comments