Головна‎ > ‎

Екологічна акція «Нагодуй пташку взимку»

Екологічна акція «Нагодуй пташку взимку»

 

Перший день зими у Лисичанському педагогічному коледжі розпочинається екологічною акцією «Нагодуй пташку взимку». Снігові пейзажі за вікном радують наші очі, світ навколо здається неосяжним та безтурботним.  Однак поруч з нами у цій зимовій казці є ті, хто вкрай потребує нашої допомоги. Наші пернаті друзі радо поділяють з нами хвилини радості, підтримуючи веселим щебетом на підвіконнях та гілках дерев. Але якщо для нас сніг є  задоволенням, то для них зима видається періодом випробувань і пошуків їжі.

Окреслена екологічна акція проходить в рамках лабораторії методики ознайомлення з природою та є логічним доповненням осінньої акції, в ході якої студенти спеціальності «Технологічна освіта» на чолі з викладачем технологічних дисциплін Осіповим І. В. виготовили шпаківні для птахів, які навесні можуть оселитися в затишних домівках. Робота в цьому напрямі продовжується і зараз. Студенти-випускники спеціальності «Технологічна освіта» змайстрували та розвісили годівниці для птахів на подвір`ї коледжу, аби кожна пташка змогла пережити сурову пору року – зиму. 

Сьогоднішня система освіта виходить на новий рівень. Все частіше чуємо про розвиток та впровадження Steam-освіти. Тому, інтеграція природничих та технологічних дисциплін при виготовленні шпаківень та годівниць є практичним та ефективним напрямком реалізації завдань Steam-освіти. Працюючи в даному аспекті науки у молоді розвивається творчі та художні якості; формуються знання в галузі технічних (архітектура виробу, креслення загальної схеми, визначення розмірів передньої, задньої, бічної стінки, вимірювання ширини та довжини підлоги, даху); природничих наук (правила вивішування шпаківень, годівниць; місце розташування). Інтеграція науки й мистецтва, хвилює наших викладачів вже зараз. Саме тому, сьогодні потрібно думати, як виховати кращих представників майбутнього. Таким чином, Лисичанський педагогічний коледж активно працює над головним аспектом: навчання та виховання креативної, грамотної та цілеспрямованої молоді в умовах сучасної системи освіти. 

Тож, для того, щоб годівниці завжди були наповнені різноманітними ласощами, до екологічної акції запрошується вся коледжна родина! Не забуваймо про важливість підгодовування пернатих друзів! Для птахів дуже потрібна наша систематична підтримка  впродовж усієї зими, не залишаймо їх без смаколиків!

Тепер всі коледжани протягом всієї зими матимуть змогу спостерігати за тим, які пташки завітали до нас у гості. Нехай буде смачно пташкам взимку! Пташки дякуватимуть за добру справу веселим співом на території нашого навчального закладу!

 
 
 


Comments