Курси вчителів інформатики


2010 рік
 З 27 вересня  по 10 жовтня в лабораторії інформатики ВІППО  відбудеться навчання    новопризначених вчителів інформатики. Працівники лабораторії перші два тижні планують присвятити навчанню за новою 10.V програми "Intel. Навчання для майбутнього" . Третя сесія курсів відбудеться з 1 по 5 листопада 2010р. 
Замовлено 14 чол.  В т.ч. з Луцького та Ратнівського р-нів по 3 чол., з шкіл інтернатного               типу 2 чол., з Іваничівського, Кам. Каширського, Любомльського, Маневицького, р-нів та з            м. Луцька  по 1чол.

Прибуло  12 чол.  В т.ч. з Луцького та Ратнівського р-нів по 3 чол., з Іваничівського, Кам. Каширського, Любомльського, Маневицького, р-нів,ПТНЗ та з м. Луцька  по 1чол.

 
 З 29 березня  по 10 квітня в лабораторії інформатики ВІППО  відбулося навчання    вчителів інформатики зі стажем понад 5 років
Замовлено 24 чол. В т.ч. з м.Луцька 3 чол., Маневицького р-ну, м.Ковеля та з ПТНЗ по 2 чол.,       з Горохівського, Іваничівського, Кам. Каширського, Ківерцівського, Локачинського, Луцького, Любешівського, Любомльського, Ратнівського, Рожищенського, Старовижівського, Турійського      р-нів та з м.Вол. Волинська, м.Нововолинська і з шкіл нового типу  по 1чол.

Прибуло  17 чол. (+9 за інд.планом) В т.ч. з м.Луцька 5 чол., м.Ковеля 2 чол., Кам. Каширського, Ківерцівського, Локачинського, Луцького, Любешівського, Любомльського, Ратнівського, Рожищенського, Старовижівського, Турійського  р-нів по 1чол.

 
З 14  по 25 грудня в лабораторії інформатики ВІППО  відбулось навчання вчителів інформатики за програмою "Intel.Навчання для майбутнього" та предметників за програмою "Microsoft. Партнерство в навчанні"Фотоальбом

Замовлено 15 чол. В т.ч. з Горохівського, Маневицького р-нів та з м. Луцька по 3 чол., з Любомльського -2 чол., з Кам. Каширського, Ківерцівського, Ковельського та Старовижівського р-нів  по 1чол.

Прибуло 15 чол.  В т.ч. з Горохівського р-ну 3 чол., з м. Луцька 4 чол., з Любомльського, Ківерцівського р-нів по 2 чол., з Кам. Каширського, Маневицького, Ковельського та Старовижівського р-нів  по 1чол.             

  2009 рік
З 2 по 13 вересня в лабораторії інформатики ВІППО  вчителі інформатики навчались на курсах за програмою "Intel, Навчання для майбутнього".

Замовлено 16 чоловік. В т.ч. з Іваничівського, Ковельського, Маневицького,  р-нів - 2, з Ратнівського р-ну - 4, Ківерцівського, Любешівського, Любомльського, Старовижівського,  Шацького районів та з м. Луцька по 1.

 Прибуло 20 чоловік   Фотоальбом

В т.ч. з м. Луцька та Ратнівського району -4, Горохівського, Маневицького, Ковельського               р-нів - 2, з  Любешівського, Любомльського, Шацького, Старовижівського, Ківерцівського, Луцького районів  по 1.

 З 25 травня  по 6 червня в лабораторії інформатики ВІППО  проходили навчання вчителі інформатики зі стажем понад 5 років.

Замовлено 17 чоловік. В т.ч. з Горохівського, Кам. Каширського, Ківерцівського, Ковельського, Луцького, Любешівського,  Любомльського, Маневицького, Ратнівський, Рожищенського, Старовижівського,Турійського , Шацького р-нів та з м. Ковеля і  Луцька по 1 чол, та з ПТНЗ 2 чол.

Прибуло   12  чоловік +5 за інд. планом. В т.ч. з Горохівського (1чол. інд.), Кам. Каширського (1чол.), Ківерцівського (1чол.), Ковельського  (1 чол. інд.), Луцького (1чол.), Любешівського (1 чол.),  Любомльського (1 чол. інд.), Маневицького (1 чол.), Ратнівський (1 чол.), Рожищенського (1 чол.), Старовижівського (1 чол.), Турійського  (1 чол. інд.), Шацького  (1 чол. інд.) р-нів та з м. Ковеля (1 чол.) і  Луцька (2 чол.), і з ПТНЗ 1 чол.

З 5  по 9 жовтня в лабораторії інформатики ВІППО  відбулось навчання новопризначених вчителів інформатики (3 сесія курсів) .

Замовлено 15 чоловік. В т.ч. з Любешівського, Маневицького, Турійського р-ів та з м. Луцька по 2 чол, з Горохівського,  Кам. Каширського, Луцького, Любомльського, Ратнівський р-ів та з м. Ковеля по 1чол.

Прибуло     13     чоловік.     В  т.ч.  з Турійського, Любешівського, Іваничівського р-нів по 2 чол, з Горохівського,  Кам. Каширського, Луцького,  Любомльського, Ратнівський р-ів та з м. Луцька по 1чол., з м. Рожище (Рожищенський коледж ЛНУВМ та БТ.) 1 чол.           

2008 рік

З 29 вересня по 11 жовтня в лабораторії інформатики ВІППО  навчались на курсах вчителі інформатики зі стажем роботи понад 5 років.

Замовлено 19 чоловік

в т.ч. з Горохівського, Ратнівського районів -3, з Луцького р-ну 2, з Вол. Волинського, Іваничівського, Любешівського, Любомльського, Маневицького, Рожищенського, Турійського районів та з м. Нововолинська, Ковеля, ПТНЗ, та шкіл інтернатського типу по 1.

 Прибуло 16 чоловік         Фотоальбом

в  т.ч. з Горохівського р-ну - 3, Ратнівського р-ну -2, з Луцького р-ну - 2, з Іваничівського, Любешівського, Любомльського, Маневицького, Рожищенського, Турійського районів та з м. Ковеля,  ПТНЗ, школи інтернатного типу по 1.