Історія подій лабораторії інформатики


 

Всеукраїнський науково-практичний семінар завідуючих кабінетами інформатики обласних ІППО

З 23-28 березня в смт. Ратно відбувся майстер-клас "INTEL. Навчання для майбутнього".  Тренер: Демкова Л.М., м.Луцьк. 

З 23-25 березня на базі військового ліцею відбувся майстер-клас "INTEL. Навчання для майбутнього".  Тренери: Кузьмінська О. Глазьєва В., м.Київ. 

 З 18 по 20 листопада в м. Полтава проходив Всеукраїнський семінар для зав. відділів та методистів з інформатики ІППО.

Презентація  Про конкурс "Учитель року-2009" у  номінації "Інформатика".  Рекомендації  МОН України.  

21 березня 2009 року в лабораторії інформатики відбувся  семінар для вчителів базових шкіл  на тему  Навчально-методичне забезпечення профільного вивчення інформатики”.

 Файли в архівах (На прохання учасників спільноти)  Методичні рекомендації МОНу від 17.09.08, №19-599 щодо ущільнення вивчення навчального матеріалу предметів інваріантної складової навчального плану в 11-х (12-х)кл.

 З 27 - 30 жовтня 2008р. 5 педагогів з Волинської області навчались на майстер-класі в м. Рівне. ("Підготовка до профільного вивчення інформатики", лист МОН від 17.10.2008 2/2-13-3292 ,  Лист ВІППО)  

Роботи слухачів: "Основи веб-дизайну", "Основи візуального програмування"  

 1 жовтня 2008р в лабораторії відбулось навчання вчителів інформатики в школі молодого педагога Тема: "Тренінг з інтерактивних методів викладання інформатики".  Фотоальбом     Презентація Л.Остапчук, Презентація Л. Демкова.

 10 вересня 2008р. в Волинському ІППО відбувся семінар, організований управлінням освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації для заступників начальників управлінь, відділів освіти та старших тренерів програми Intel "Навчання для майбутнього".  Фотоальбом

  Презентація Л. Демкова  

22 серпня 2008р. в Волинському ІППО відбувся інструктивно-методичний семінар для методистів рай. (міськ) відділів освіти. 

   С п и с о к 

  Програма     Презентація Л.Остапчук               Презентація І.Гісь         Фотоальбом 

 

"З Новим роком, з Новим щастям!!"                                                                       З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Вітання з святом 8 Березня!!!