Naujienos

Naujienos ir paskutiniai įvykiai mūsų turistiniame pasaulyje

Sąskrydis praėjo puikiai - smagiai pasisėdėjome, pabendravome ir filmų pažiūrėjome. Ačiū Ramūnui už suteiktą vietą ir linksmą suorganizuotą žaidimą su prizais, kuriuos visi draugiškai panaudosime žygiuose ;) Keliaukime toliau, kad kitais metais vėl galėtume susitikti ir peržiūroje !

Kagi, kagi - praėjo dar vieni metai - renkamės pas Ramūną gruodžio 3 d. apie 17 val. pasidžiaugti draugija, pasimatyti ir pasipasakoti kas per metus įvyko - kviečiame visus į kasmetinį "Labanoro" turistų sąskrydį - valio!

Pranešame, kad pasauliniame socialiniame tinkle "Facebook" atsirado ir mūsų klubas - rašykit savo mintis, pranešimus ir pasiūlymus - susitikime ir "Facebook'e"!

Pranešame, sąskrydis įvyko ir pavyko puikiai. Pažiūrėjome filmus, sužinojome naujienas (Aleksejui ir Liudai gimė sūnus, su kuo nuoširdžiai visi ir sveikiname!), dalyvavome įdomioje pažintinėje viktorinoje, kurią suorganizavo Ramūnas- taigi visi maloniai pabendravome. Iki kitų pasimatymų, gerbiamieji kolegos turistai!

Dėmesio dėmesio! Lapkričio 20 dieną 17 val. planuojamas kasmetinis "Labanoro" turistų sąskrydis. Renginys vyks vakare "Pas Ramūną". Atsinešame pinigėlių (užsisakinėsime picas ar kažką panašaus), gaiviųjų gėrimų sau ir draugui (pagal pomėgius). Rekomenduojame įsimesti ir "šikniukus", pagalvėles ar pan. daiktelį, kurį ant grindų pasidėjus sėdėsite patogiau:) Tiek žinių.

Nuoširdžiausiai sveikiname Aušrą ir Dimą 2010 m. kovo 11 d. sulaukus sūnaus.

Atnaujintas svetainės dizainas, pakeistas adresas. Naujas adresas sites.google.com/site/labanoro, bet, kaip ir anksčiau, mes pasiekiami senuoju adresu www.labanoras.tk ir labanoras.tk.

Dėmesio dėmesio - malonu visiems pranešti, kad, kaip ir kiekvienais metais, organizuojamas tradicinis kasmetinis susiplaukimas prie Ūlos. Renginys skirtas  Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti :) Renkamės 2010 vasario 14 d. ten pat, kaip ir visada. Programa pagal aplinkybes, bet pirtis bus. Tiek žinių, iki susitikimo prie Ūlos !

Taigi - kasmetinis jubiliejinis (jau 5-tas) "Labanoro" turistų klubo sąskrydis praėjo sėkmingai, su kuo visus ir sveikiname! Prisiminėme praėjusius žygius, pažiūrėjome naujus, šiais metais sukurtus, filmus ir žygių nuotraukas, pasipirtinome, pasiplepėjome ir prie ugnelės pasišildėme, vienu žodžiu smagiai ir turiningai praleidome laiką. Buvo malonu vėl visus išvysti, iki naujų pasimatymų, gerbiamieji!

Dėmesio Dėmesio! Organizuojamas kasmetinis (jubiliejinis) "Labanoro" turistų sąskrydis. Šį kartą renginys vyks gruodžio 19 d. 17 val. kavinėje "Šernas" esančioje Žaliųjų ežerų g. 148. Bus pirtis! Dėl papildomos info kreiptis į Egidijų.

Įdėtas straipsnio apie Švediją pratęsimas.

Įdėtas straipsnis apie Švediją čia.

Vasara, atostogų metas, keliaujame ir šio puslapio laikinai neatnaujiname. Netrukus grįšime iš žygių ir apie tai viską gražiai čia išklosime.

Valio ir dar kart valio - tradicinis kasmetinis plaukimas Ūla skirtas Lietuvos Valstybėsatkūrimo dienai paminėti sėkimingai įvyko. O po žygio Alinai ir Ramaškei gimė berniukas, va taip:)

Dėmesio dėmesio! Gruodžio 13 dieną 17 val. planuojamas kasmetinis "Labanoro" turistų sąskrydis. Renginys vyks vakare "Pas Ramūną". Atsinešame pinigėlių (užsisakinėsime picas), gaiviųjų gerimų sau ir draugui (pagal pomėgius) ir indų vienkartinių, kad šeimininkų neapsunkinti. Rekomenduotina įsimesti ir "šiksniukus", pagalvėles ar pan. daiktelį, kurį ant grindų pasidėjus sedėsite patogiau:) Štai tokios geros naujienos.

 

Aušra ir Dima,

Būkite laimingi, suradę vienas kitą,
Būkite laimingi, kaip du žiedai pražydę,
Būkite laimingi, sumainę aukso žiedus,
Neškit į gyvenimą vien džiaugsmą, laimę, šviesą.

Širdingiausi Sveikinimai vestuvių proga nuo bendražygių.

 

Mūsų puslapis jau pasiekiamas įvedus tik labanoras.tk

Pasikeitimai planuose - kadangi daugelis dalyvauti sąskrydyje negali, jis nukeliamas. Vietoj sąskrydžio rengiamas plaukimas Spenglos upe. Praplaukėme - žygis buvo nelengvas, bet sėkimingas.

Gerbiamieji, mielieji turistai, - puikios naujienos - organizuojamas Plaukimo sezono atidarymo sąskrydis! Renginys organizuojamas gegužės 3-4 d. (6-7dienis), pageidaujantieji gali likti ilgiau:) Vieta - Merkys, tiksliau Tolikas gali papasakoti. Programoje numatyta - plaukimo rungtys su nugalėtojų apdovanojimu, futbolas Tumbi-Jumbi, dainos prie laužo:) Laukiame visų gausiai dalyvaujančių, nepamirškite paimti ir vaikučių pabiručių.

Valio, valio! 2008 m. vasario 16 d. organizuojamas kasmetinis tradicinis plaukimas Ūla skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti! Maršrutas, nakvynė, pirtis ir kt. ten pat, kur ir praėjusiais metais. Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į organizatorių Ramūną. Plaukimas pavyko puikiai.

Trumpas pasakojimas apie šių metų sąskrydį čia.

Tikslesni duomenys dėl sąskrydžio: bus pirtis, prūdas, upelis ir kubilas. Kiekvienas gauna lovą ir baltos patalynės komplektą, miegamos patalpos šildomos. Vežamės maisto sau ir draugui, vienkartinius indus taip pat. Arbatinukas, mangalas, iešmai, malkos yra. Renkamės šeštadienį, gruodžio 8 dieną, 15 valandą. Kelias: reikia važiuoti keliu į Pabradę. 36-tam kilometre yra sankryža, nurodyta "Družiliai į dešinę". Nesukame, pravažiuojame 2 km, 50 metrų neprivažiavus 38-to kilometro yra tokios baltos tvorelės, prieš tvoreles sukame į kairę, į mišką. Važiuojame tiesiai, apie 1,5 km, išvažiuojame iš miško, dešiniau tamsus namas su baltomis langinėmis, tvorelėmis ir balkonu. Va ir atvažiavome. 

Nuorodos su žemėlapiais: Stambesnis ir Smulkesnis

Dėmesio dėmesio! Gruodžio 8-9 dienomis planuojamas kasmetinis visuotinis "Labanoro" turistų sąskrydis. Bus pirtis, nakvynė, kubilas. Viskas vyks už Nemenčinės, prie Jusinės upelio.

Mūsų klubas turi nuotraukų albumą! Visus kviečiame užeiti ir pažiūrėti picasaweb.google.com/labanoro.

Egidijus parašė pasakojimą apie žygį po Pietų Dzūkiją. Čia.

 

 Liuda ir Aleksejau,

Tegul ant Jūsų bendro kelio
Žiedai gražiausi pražydės.
O sutuoktuvių proga linkim
abiems Jums laimės didelės.

Širdingiausi Sveikinimai vestuvių proga nuo bendražygių.

Štai ką rašo naujienų puslapis "Delfi":

"Greitai iš Lietuvos į kaimyninę šalį Baltarusiją bus galima nukakti vidaus vandenimis. Kol kas valstybės sienos perėjimo punktų, per kuriuos būtų galima vežti krovinius vidaus vandenų transporto priemonėmis, nėra. Nereglamentuotos ir laivybos vidaus vandenų keliais sąlygos tarp Lietuvos ir Baltarusijos. Tačiau pasirašius reikiamus dokumentus bus nustatyta tvarka, pagal kurią Lietuvos ir Baltarusijos vidaus vandenimis būtų vežami keleiviai ir kroviniai, plaukiojama asmeninio naudojimo laivais. Išaiškės naudojimosi uostais sąlygos, galimi veiksmai avarijos, stichinės nelaimės ar kitais išimtiniais atvejais. Trečiadienį (2007-10-17) Vyriausybė patvirtino šių metų gegužę pasirašytą Lietuvos ir Baltarusijos vyriausybių dėl laivybos vidaus vandenų keliais." Netrukus galėsime organizuoti tarptautinius žygius:)

Galų gale parašėme pasakojimą apie plaukimą Šventąja. Čia.

Egidijus parašė pasakojimą apie plaukimą Dysnos upe. Čia. O Alina apie plaukimą Nemunu. Čia.

Mes pirmą kartą dalyvavome Vilniaus Regatoje. Čia.

Ramūnas parašė pasakojimą apie plaukimą Žeimena. Čia.

Egidijus parduoda naują baidarę "Lastočka" (be irklų). Skambinti telefonu 8-681-44124.

Negirdėtas, neregėtas renginys - 2007 m. birželio 19 d. plaukimas Šventosios upe. Plauksime dvi savaites! Žygis pasisekė puikiai:) Kada nors bus aprašymas.

Valio valio, yra mažas pasakojimas apie Karpatus. Čia.

2007 m. birželio 2 d. organizuojamas plaukimas Peršokšnos ir Lakajos upėmis. Žygis buvo nepakartojamas. Pasakojimas čia.

Ramūnas parašė pasakojimą apie žygį Dubysos upe. Čia.

2007 m. gegužės 6 d. mūsų šaunieji plaukiotojai grįžo iš sėkmingo plaukiojimo po Ukrainos Karpatų upes. Praplaukė Čiornyj Čeremoš  (Черный Черемош) 3-4 kategorija ir Čiornaja Tisa (Черная Тиса) 3 kategorija. Черный Žygis išėjo:)

2007 m. balandžio 29 d. mūsų bendražygiai - Ramaškė, Anatolijus, Aleksejus ir Rimukas išvažiuoja į Ukrainos Karpatus leistis žemyn pavasarinėmis kalnų upėmis. O kodėl tavęs nėra tarp jų?!

2007 m. balandžio 19 d. - mūsų šaunioje komandoje atsirado dvi naujos Saidės - Žalioji ir Mėlynoji. Krikštysime Meroje. Valio!

2007 m. balandžio 21 d. planuojamas bendras visų susirinkimas ant Meros kranto. Susirinkimas skirtas įsimintinai balandžio 21 dienai pažymėti ;) Įvykio aprašymas čia.

2007 m. balandžio 9 d. atlikti katamarano bandymai. Pasakojimas čia. O Egidijus su chebra tuo tarpu tyrinėjo Rūdininkų girią.

2007 m. kovo 17 d. organizuotas plaukimas Muse. Plaukėme naktį ir kitą dieną. Sulijome kiaurai, pavargome labai. Pasakojimas čia.

2007 m. kovo 10 d.  buvo organizuotas kasmetinis plaukimas Dūkštele. Žygis skirtas artėjančiai Lietuvos Nepriklausomos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Valio. Pasakojimas čia.

Priminimas! 2007 m. vasarą planuojamas žygis dviračiais iš Vilniaus į Molėtų observatoriją. Parašiau tam, kad nepamirštume.

Šį sekmadienį Egidijus organizuoja slidinėjimą Aukštadvaryje. Žygyje dalyvavo Egidijus, Rimukas ir Raimundas.

Puikios naujienos - Ramūnas organizuoja žygį Ūla!  Žygis skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Plauksime nuo Zervynų.  Atitinkamai išplaukiam 5dienį, vasario 16 d. Žygis su nakvyne, plastikus planuojame nuomotis, miegam namelyje su didele krosnimi (15 Lt vienam žmogeliui), dūminė pirtelė 100 Lt. Sekmadienį jaunieji žygeiviai (kantriai laukę mūsų namie) vedami į Operos ir baleto teatrą žiūrėti "Buratiną".    Važiuojame traukiniu, kuris iš Vilniaus išvyksta 9:32, į Zervynas atvyksta 11:18. Stotyje susitinkame 9:00.  Žygis labai sėkmingai pavyko. Pasakojimas čia.

Vida ir Karlas labai dėkoja visiems dalyvavusiems jų vakarėlyje ir praneša, kad vakarėlio metu paaukoti pinigai (210 Lt) bus pervesti Santariškių klinikų Hematoligijos centro Vaikų skyriui.

Taigi, nuostabus vakaras pas Vidą ir Karlą sėkmingai įvyko. Esami labai dėkingi šeimininkams už svetingumą, Karlui už įdomų ir labai turiningą pasakojimą apie Prancūzijos vynus, už nepakartojamą įvairių patiekalų degustaciją, už gausią vynų kolekciją ir puikiai praleistą laiką. Visi prisiminėme savo senus žygius, kūrėme planus, o Neris po langais, pirmą kartą šiais metais, plukdė ledo lytis. Ne už kalnų tos dienos, kai ledus pakeis mūsų valtys ir pučiant lengvam pavasario vėjui mes savo likimus patikėsime upės tėkmei. Nuoširdus jums AČIŪ, Vida ir Karlai!

Sausio 26 d., t.y. penktadienį vakare, Vida ir Karlas organizuoja Prancūzijos vynų degustavimo vakarėlį įvyksiantį jų namuose. Veiklos instrukcijos - kitą savaitę šeimininkams turime pranešti tikslų dalyvių sąrašą. Renkamės penktadienį, 6 valandą, adresu Tumo Vaižganto - Goštauto gatvė 9, penktas aukštas. Prisakyta visiems atsinešti gerą nuotaiką, o mašinas palikti namie. Tai bus smagu, laukiam nesulaukiam:)

"Graikas Zorba" labai patiko. Turistai rekomenduoja visiems:)

Egidijus praneša, kad rašo straipsnį apie žygį po Labanoro girią. Nekantriai lauksime.

Sausio 14 d., t.y. sekmadienį, Egidijus organizuoja vienadienį radialinį žygį palei Spenglos upę (netoli Valkininkų, Varėnos rajone). Išvažiuojame mašinomis ryte, vakare grįžtame į Vilnių. Susitinkame 7.30 prie "Pergalės" kino teatro.

Egidijus parašė pasakojimą apie žygį Dubysa. Čia.

Į Komanda įdėtos nuotraukos, galite mumis pasigrožėti:)

Nu negaliu nepasigirti, turim šunį, tikiuosi bus geras bendražygis:) Perrito - sutrumpintai vadinamas Periu.

2006-11-24 d. penktadienį po darbų planuojamas masinis susitikimas pas Daivą ir Anatolijų sode. Turėti miegmaišius ir kilimėlius (jei visgi pavyks nueiti miegoti:) Planuojama filmų peržiūra, šašlykų kepimas ir smagus pasisedėjimas. Papildoma informacija: šašlykus, ryžius, duona, vienkartines lėkštes perkame susimetę, tuo galite nesirūpinti. Asmeniškai vežamės gaiviųjų gėrimų prie šašlykų (pagal pageidavimą). Gal būt bus pirtis (mažytė einama po 2-3 žmogelius) pageidaujantieji pasiima maudymukus, rankšluoščius, šlepetes ir kt pirčiai. Sąskrydis labai sėkmingai pavyko. Pasakojimas čia.

Egidijus parašė pasakojimą apie pasivaikščiojimą po pietinę Labanoro girios dalį. Čia.

Įdėtas pasakojimas apie vaikų žygį Žeimena čia.

2006-10-21 d. Daiva, Anatolijus, Ramaškė ir Alina su dviračiais nuvažiavo į Kernavę. Pasakojimas čia.

2006-10-20 d. įdėtas Ramūno pasakojimas apie 2006-10-11 d. žygį dviračiu į Baltijos pajūrį. Pasakojimas čia.

2006-10-18 d. įdėtas Egidijaus pasakojimas apie 2005-10-08 d. vandens žygį Šalčia ir Merkiu. Pasakojimas čia.

2007-01-12 d. 18 val. planuojamas "žygis" į Operos ir baleto teatrą:) Žiūrėsime "Graiką Zorbą", bilietai užsakyti ir jau paimti;)

Įdėtas pasakojimas apie žygį Muse ir Mera.

Priminimas! 2007 m. birželio mėn. planuojamas naktinis žygis Mera arba Peršokšna. Pradėsime plaukti penktadienio vakare ir baigsime ryte, snustelsime pora valadų ir vėl plauksime. Čia parašiau tam, kad nepamiršume:) Pasiruošimams turime daugiau nei pusmetį. Planuokite ir svajokite, gerbiamieji:)

2006-09-23 - 24 d. Daiva, Anatolijus, Ramaškė ir Alina praplaukė Mera. Pasakojimas čia.

2006-09-15 - 17 d. Daiva, Anatolijus, Ramaškė ir Alina plaukė Muse ir Nerimi. Pasakojimas čia.

2006-09-15 - 17 d. Egidijus, Živilė, Grytė, Valdas ir  Raimondas plaukė Dubysa. Laukiame pasakojimų!

2006-09-08 d. t.y. penktadienį vakare planuojamas išplaukimas Žeimena. Plaukiosime iki 7dienio, ruoškitės, gerbiamieji. Ir nepamirškite susirinkti vaikučius. Žygis labai sėkmingai pavyko.

2006-08-30 d. Egidijus prižadėjo paruošti pasakojimą apie vaikštynes Mera ir plaukimą Šalčia.

2006-09-pirmą arba antrą savaitgalį planuojame plaukti kur nors su visu savo vaikų darželiu:) Laukime ir organizuokimės!

2006-08-19 d. buvo sukurtas šis puslapis. Valio!