HIIHTO‎ > ‎Tulokset‎ > ‎2010-2011‎ > ‎Sarjahiihtojen loppupisteet 2011‎ > ‎

Huhdanvuori V

3. Sarjahiihdot hiihdettiin vapaalla hiihtotavalla Huhdanvuoressa  2.3. liukkaassa kelissä.

Lämpötila 0 C.

Tulokset

N4 100 m
1. Aino Varjoranta                                   0:38
2. Elli Taini                         KOOVEE     1:27

M4 100 m
1. Aapo Virkajärvi              Vire               0:51
2. Venne Palsinajärvi          Vire               0:57
3. Onni Myyry                    Ilves              1:06
4. Aleksi Vettenterä                                 2:03

N6 500 m
1. Melia Palsinajärvi           Vire               2:02
2. Heta Virkajärvi               Vire               2:56
3. Maisa Moisio                  Vire               3:03
4. Lotta Salonen                 Vire               3:31
5. Eevi Mäkinen                 Kärki             4:07
6. Iida Vettenterä                                     4:31
7. Jade Lahtomäki              Vire               4:49
8. Elsi Konstari                   Ilves              5:08
9. Karoliina Hirvelä            Ilves              5:12
10. Sade Lahtomäki           Vire               5:59

M6 500 m
1. Elmeri Konstari              Ilves              3:00
2. Ville Järvenpää                                     5:18

N8 1 km
1. Tessa Moisio                   Vire               3:58
2. Mea Peltonen                  Ilves              4:52
3. Rosalina Lintunen          Ilves              5:16

M8 1 km
1. Mikko Peltola                 LängU           3:46
2. Vertti Kallioniemi           Vire               3:50
3. Aatu Pohjoismäki                                 4:28
4. Eetu Sivanne                                        4:30
5. Juho Virkajärvi               Vire               4:51
5. Oskari Peura                   Ilves              4:51
7. Julius Kuusi                    Pihlaisto        5:08
8. Mikko Ojala                    Ilves              5:10
9. Lauri Hirvelä                  Ilves              5:17
10. Eemeli Peura                 Ilves              5:38

N10 2 km
1. Aino Huhtanen               HH2000        6:05
2. Emmi Lahtela                 Vire               6:07
3. Sini Ojala                        Ilves              7:13
4. Kia Suomalainen            Ilves              7:23
5. Elena Konstari                Ilves              7:49
6. Peppi Salonen                 Vire               8:25
7. Venla Peura                    Ilves              9:11
M10 2 km
1. Topias Mäki                    Ilves              7:16

N12 2 km
1. Tanja Heinjoki                Vire               5:10
2. Mirva Saarinen               Ristiinan U    5:21
3. Erika Mäki                      Ilves              6:16

M12 2 km
1. Joonas Leppä                  KeuKi           5:21
2. Juha Meronen                 Ilves              5:27
3. Teemu Peltola                 LänU             5:28
4. Markus Malmberg          Ilves              5:41
5. Eero Kainulainen            Vire               6:01
6. Samuel Lehtimäki           Ilves              6:02
7. Ville Toivakka                Vire               6:44
8. Lauri Koivisto                Vire               6:46
9. Atte Lahtela                   Vire               8:56

N14 3 km
1. Milla Tukiainen               Vire               9:43
2. Krista Koskinen              Ilves              9:50

M14 3 km
1. Mikko Hulkko                Ilves              8:37
2. Niklas Pulli                     Vire               8:51
3. Jase Haromo                   Ilves              9:30

M16 6 km
1. Eetu Lahtela                   Vire               17:13

Myl
1. Kimmo Tukiainen           Vire               17:05