O firmie KUBIK P.W.Doświadczona, solidna, ceniąca jakość i dokładność firma z Łodzi doradzi, zaprojektuje, uwzględniając państwa życzenia, a następnie fachowo wykona dla Państwa wymarzone meble kuchenne, biurowe, zabudowę meblową pod wymiar, na zamówienie.

Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Zwracam szczególną uwagę na jakość i estetykę wykonania. Oferuję bogatą kolorystykę, oryginalne wzornictwo.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i tym, że bazuję na surowcach i produktach znanych, cenionych firm, moje meble charakteryzują się trwałością i wysoką jakością. By sprostać wszelkim wymaganiom moich Klientów z uwagą śledzę nowości pojawiające się na rynku - zarówno techniczne, jak i wzornicze.

Swoją firmę założyłem w 1982 roku. Lata pracy w zawodzie i doświadczeń obecnie procentują zadowoleniem moich klientów z wykonywanych przeze mnie prac.

Jakość i solidność, to moja dewiza

                                                    (co potwierdzają opinie moich klientów).


Zapewniam Państwu kompleksową obsługę obejmującą:

- wykonanie pomiarów u Klienta,

- doradztwo w aranżacji wnętrz, doboru materiałów, kolorystyki,

                                      (w czasie pomiaru udostępniam wzorniki frontów, płyt i blatów),

- przygotowanie projektu wraz z komputerową wizualizacją,

- wykonanie oraz dostawę mebli,

           - montaż mebli u Klienta.


Zapraszam. Moja firma jest do Państwa usług.


Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć, gdzie prezentuję niektóre ze zrealizowanych przeze mnie projektów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.  Korzystając ze strony akceptujesz jej postanowienia.