The Marriage Stone - Kryštál manželstva od Josephine Darcy


 

Kryštál manželstva

Linky  

Kontakty 

Návštevná kniha

Bonus - Mary Sue 

     Táto stránka je venovaná prekladu Fanfiction príbehu The Marriage Stone od Josephine Darcy. !!!Varovanie!!! : príbeh je slash, to znamená intímny vzťah medzi dvoma mužmi. Ak vás podobná predstava uráža, poburuje, odpudzuje alebo vám inak prekáža, tak toto nečítajte. Tento príbeh je vhodný až od osemnástich rokov.

 

Čaute lidičky!

Či už ste tu zavítali náhodou alebo úmyselne určite by ste radi vedieť niečo o tejto stránke a ľuďoch, ktorí majú toľko voľného času, ktorý by inak strávili takou zbytočnou činnosťou ako je učiť sa na skúšky a rozhodli sa zaplniť trochu toho voľného internetového priestoru, hlavne keď je zadarmo ^_^.

Pre krátku charakterizáciu, prečo vznikla táto stránka....v prvom rade sme chceli vytvoriť stránku, na ktorej by sme sa podelili o krásne fanfiction na Harryho Pottera s názvom Marriage Stone (Kryštál manželstva), ktorý napísala Josephine Darcy. Toto fanfiction nás chytilo od prvých stránok a drží nás až doteraz v napätí ako sa to skončí....ešte nie je ukončená (fanficion má zatiaľ 77 kapitol). Týmto prekladom by sme ho radi priblížili aj ďalším slovenským a českým :-D fanúšikom (alebo skôr fanúšičkam :-P) snarry.

Pár slov o tvorcoch tejto stránky :-P ...sme dve študentky...a ako ste určite vydedukovali....aj nadšené fanúšičky Marriage Stone, hrdo sa hlásime medzi tých tisíc fanúšikov, ktorý sú registrovaní na stránkach yahoogroups určených práve pre takých ako sme mi ^_^ ...radi Vás tam uvidíme.

Prajeme príjemnú zábavu.

 

Peggotty a misto713