Інформаційний пульсар

   

Випускний вечір - 2018!

опубліковано Таня Брень   [ оновлено ]

23.06.2018 суботнього вечора на затишному подвір’ї Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №42 зібралося дуже багато людей: учнів школи, вчителів, батьків і рідних школярів, а також  чимало гостей. Святково прикрашений вхід до школи  одночасно є і урочистою сценою, адже подія  незвичайна – хвилюючий та  довгожданий  випускний вечір  у нашому навчальному закладі. 23 червня 2018 року для них, цьогорічних випускників  школи,  стає  часом з якого розпочався відлік   їх дорослого життя. Протягом 11 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.

І ось із приміщення школи починають виходити випускники 2018 року. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас підкреслено вже дорослі. Радість, гордість  і  одночасно сум від того, що  діти вже виросли,   йдуть у світ широкий від батьківських порогів.

Випускникам, директор школи – Корнєва Альона Олександрівна, вручила атестати про отримання середньої освіти. А далі лунали щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників школи, педагогів, батьків. Всі  бажали випускникам щасливої долі та мирного неба.  Лунав спів чарівних пісень, звучали вірші, у ритмах вальсу випускники, їх батьки…

Для шкільного музею випускники вручили вишитий  рушник «Випуск 2018 року» на згадку про них, перерізали червону стрічку, за якою майбутнє доросле життя.

За стародавнім слов’янським звичаєм, проводжаючи в дорогу своїх дітей, матері завжди дарують їм рушник. І наші випускники , вирушаючи вперше у дорогу самостійного життя, пройшли рушниковою стежиною, вклонилися низенько своїм батькам за недоспані ночі та постійну турботу.

        Шкільне свято випускного вечора було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій.

14.06 День Музики

опубліковано 14 черв. 2018 р., 04:28 Таня Брень

В таборі завжди весело, цікаво. Особливо сьогодні, коли можна проявити себе. Світ музики захоплює собою кожного. Для дітей табору була організована і проведена розважальна програма «Караоке на майдані Дивосвіт».

Вихованці загонів «Дружні» та «Українці» відвідали дитячу районну бібліотеку №16. Для них було організовано цікаву зустріч зі співробітниками поліції. Захід присвятили правилам дорожнього руху та ролі учасників у ньому. Діти із задоволенням взяли участь у грі на імітованій дорозі. Вони відчули себе водіями, регулювальниками, пасажирами та пішоходами.

Діти із загону «Соняшник» відвідали квест-кімнату «Ізоляція». Кмітливі діти відгадали загадки, проявили винахідливість, азарт, а головне показали свою готовність до командної роботи.

Загін «Максимум» відвідав СЮТ Тернівського району, де стали учасниками майстер-класу з виготовлення глиняних виробів. Діти створили власних тваринок, отримавши при цьому багато приємних вражень.

Загін «Торнадо» відвідав ігрову квест-кімнату. За одну годину вони мали пройти завдання гри, вирішуючи різноманітні завдання та логічні задачі. Подарунком стали квитки на перегляд мультфільму в кінотеатрі «Олімп».

Загін «Усмішка» прийняв участь у майстер-класі з Петриківського розпису. Діти з великим інтересом опанували художньо-практичні вміння та навички у сфері Петриківського розпису. Вчилися малювати в різних техніках традиційних для Петриківського розпису. Отримали емоційно-естетичний досвід.

Після обіду вихованці загонів «Усмішка» і «Торнадо» відвідали районну бібліотеку №25, де для них провели патріотичний урок «За рідну домівку поклали життя вірні діти», присвячений героям АТО. Саме сьогодні 14 червня Кривий Ріг вшановує земляків, загиблих бійців АТО, схиляють голову у жалобі за загиблими. Діти проявили повагу до учасників АТО, бо саме вони в наш час, на наших очах творять історію – історію справжніх героїв.


13.06 День казки

опубліковано 13 черв. 2018 р., 04:25 Таня Брень


Найочікуванішою частиною вікторини «У світі казки чарівної» було представлення від кожного загону фрагменту казки. Діти із задоволенням прийняли участь у виставі, відчули себе юними актерами, самостійно підготували костюми і елементи декорацій. Виявилося, що найкраще знають казки діти загонів  «Сонечко» та «Українці», вони розділили почесне перше місце. На другому місці загін «Світлячки», на третьому – «Дружні»

Після вікторини вихованці загону «Дружні» відвідали відділення ПриватБанку. Для дітей заздалегідь були підготовлені ознайомлювальні елементи банківської системи. «Дружніх» навчили знімати кошти з картки у банкоматі, поповнювати рахунки і картки у терміналах. На завершення запропонували перегляд відеоролику. Усі вихованці отримали сертифікати.

Загін «Усмішка» прийняв участь у майстер-класі з основ пішоходного туризму. Діти виконували комплекс вправ, удосконалювали спортивну вправність, долали перешкоди, вчилися безпечно пересуватися по місцевості.


12.06 Ретро день

опубліковано 12 черв. 2018 р., 04:03 Таня Брень   [ оновлено 13 черв. 2018 р., 04:36 ]

ф12.06 в таборі «Дивосвіт» Ретро день.

Він розпочався парадом мод. Дівчата підготували гарні, яскраві сукні відповідного часу. І знову, табір порадували  хлопці, які підготували стильні костюми.

Талановиті вихователі познайомили дітей з танцями, піснями, кінофільмами того часу. Розповіли, що можна було купити в магазині за 1 копійку, 2 копійки, …. і навіть за 5 000крб.

Весело провели час за розвагами діти загону «Соняшник». Гра «Твістр» відома всім, але саме влітку на природі грається в неї найкраще.

Діти загону «Дружні» відвідали гурток «Етнологи-краєзнавці». Вихованці мали змогу прослухати історію виникнення Петриківського розпису, розглянути виставку промислів давнини. Візит до гуртка пройшов успішно. Діти навчилися елементарної техніці Петриківського розпису, створили власні малюнки.

Загін "Максимум" відвідав профорієнтаційну екскурсія до відділення "Приватбанк". Дітлахи навчилися працювати з терміналом, банкоматом, ознайомилися з історією та специфікою роботи закладу.

Вихованці загону "Соняшник" здійснили захопливу екскурсію визначними місцями рідного міста. В ході подорожі діти пригадали значимі історичні події та визначних особистостей нашого міста.Перший документ про освіту!

опубліковано 12 черв. 2018 р., 02:54 Таня Брень   [ оновлено 12 черв. 2018 р., 03:03 ]


        12 червня 2018 року в КЗШ№42 відбулася урочиста подія для 42 учнів 9-х класів – отримання свідоцтв про базову загальну середню освіту.      
        За сумлінне ставлення до навчання свідоцтва з відзнакою були вручені учням: Бобіній Єлизаветі, Зікуновій Лілєані, Петліній Єлизаветі, Терещенку Юрію та Ткаленко Марії.
        Частина випускників зробить крок за поріг школи і продовжить освіту у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Ми їм бажаємо успіхів і   вдалого   вступу   до обраних навчальних закладів.
        Але більшість учнів повернеться до школи, щоб продовжити навчання у 10 класі.
        Щиро вітаємо всіх учнів з отриманням першого документу про освіту. Сподіваємося,   що   перший крок   у доросле життя, який   вони    зробили сьогодні, буде успішним!

Перший документ про освіту


День СПОРТУ

опубліковано 11 черв. 2018 р., 03:00 Таня Брень   [ оновлено 11 черв. 2018 р., 03:26 ]

11.06 День Спорту

11.06. День Спорту в таборі «Дивосвіт»

План виховної роботи насичений спортивними заходами. Напрям цієї роботи має на меті виховувати почуття дружби, колективізмі та взаємовиручки. Він включає в себе спортивні свята, вікторини, естафети, змагання з футболу, настільного тенісу. Більш за все діти люблять «Веселі старти». Вони можуть проявити себе і продемонструвати свою фізичну силу. Для одних вихованців – це зміцнення свого здоров’я, для інших емоційне розвантаження.

Вихованці загону «Соняшник» відвідали РК «Олімп». Діти розгадали таємницю квесту «Аліса в країні див» та поринули в чудовий «Світ Юрського періоду» в форматі 3D

Хлопці загону «Усмішка» прийняли участь у змаганнях з футболу, дівчата підтримували їх веселими танцями. А після змагань відвідали Парк «Тернівський», де розважилися на ігрових майданчиках.

День Довкілля

опубліковано 8 черв. 2018 р., 03:32 Таня Брень

        Виховна робота в пришкільному таборі відпочинку "Дивосвіт"  полягає у проведенні кожного дня змістовного, цікавого заходу. реалізація цього завдання залежить від творчого і креативного організатора. 
        Саме сьогодні, 08.06.2018 в День Довкілля була організована і проведена розважальна гра "Вусатий-полосатий". під час гри діти дізналися багато нового про тварин: є памятники тварин; тварини передбачають погоду. Склали памятку поводження з безхатніми тваринами. одним із завдань було підготувати костюм свого улюбленця, продемонструвати його та захистити віршиком, піснею або таночком. Найбільшою популярністю користувалися котики і кішки, але не забули і про вовчика-братика, папугу, царя всіх звірів - лева.
        Загін "Усмішка" здійснив пішохідну екскурсію "Шляхами трудової слави". В рамках профорієнтації відвідали ш.Тернівську, ш.Орджонікідзе. Діти дізналися про важку та водночас почесну працю шахтарів.

День гумору!!!

опубліковано 7 черв. 2018 р., 02:44 Таня Брень   [ оновлено 7 черв. 2018 р., 02:46 ]

        07.06.18 в таборі "Дивосвіт" весь день лунав дитячий сміх, тому що сьогодні День гумору!
        Цікавими завданнями була насичена квест-гра "Світ навиворіт". Діти вирушили в подорож до Індонезії. На різних островах учасникам гри потрібно було виконати різноманітні завдання. Навчити туземців користуватися телефоном і телевізором, познайомити їх з традиційними українськими стравами, шукати разом з ними скарби та побувати на таємничому обряді у шамана племені.
        Загін "Максимум" брав участь у майстер-класі "Основи пішохідного туризму". Діти лазили по скалодрому, пішохідній доріжці.
        Вихованці загонів "Усмішка" і "Торнадо" прийняли участь в районних змаганнях з настільного тенісу. Серед усіх учасників посіли почесне ІІ місце.
Далі буде...
 

День Козацтва!!!

опубліковано 6 черв. 2018 р., 04:09 Таня Брень

        Вихованці табору "Дивосвіт" люблять свою державу, поважають і шанують державні символи, вони справжні патріоти. Тому 06.06.18 був спланований день Козацтва.
     Кожен загін підготував кліп до української народної пісні і представив її.
Особливою популярністю серед дітей користується гра "Шашки", тому для загонів "Дружні", "Сонечко", "Українці" та "Світлячки" був проведений турнір. Несподіванкою стало те, що із 10-ти представників ІІІ місце зайняв наймолодший учасник.
        Сьогодні вихованці табору мали можливість продемонструвати свої здібності у роботі з папером. Вони відвідали СЮТ, гурток паперопластики. Загони "Дружні", "Сонечко" і "Світлячки" відвідали кінну ферму з метою ознайомлення дітей з життям і діяльністю тваринного світу.
        Дітям загону "Соняшник" стали цікаві квест-кімнати "Пригоди Аліси" і "Таємна лабораторія", в яких вони проявили свої інтелектуальні здібності.


День гри!!!

опубліковано 5 черв. 2018 р., 03:46 Таня Брень

        05.06.18 День гри!
        Цей день був яскравим і веселим, адже прийшов час, коли можна постійно гратися і не думати про уроки, проекти, олімпіади. Літо не залишить байдужим нікого.
        Хітами сезону стали такі ігри: "Я танцюю з тобою", "А ти лети", "У-АА-АУ-АА", "Телевізор", "Джага", які цілий день лунали на шкільному подвір'ї. 
        На базі КЗШ № 42 в таборі "Дивосвіт" відбулися районні змагання "Юність-2018" , "Веселі старти" серед 4-5 класів. В них взяли участь представники КЗШ № 37, 40, 42, 55, 61 та ДЮСШ № 5.
        А діти загонів "Українці", "Торнадо" відвідали відділення Приватбанку. Співробітник банку ознайомила вихованців табору з історією банку, з фінансовими операціями які пропонує банк, а також з програмою Приват-Юніор. Діти із захопленням слухали консультанта і всі виявили бажання гарно навчатися у школі, щоб у майбутньому зайняти головні посади у банку.

1-10 of 771