Історична довідка

 Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі виховательські руки, що з часом стають такими ж рідними, як і материнські. Дитячий садок – це  перша пристань життєвої ріки, перші успіхи і перемоги, образи і прикрощі...

           З 1 вересня 1963 року функціонує в Тернівському районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області комунальний дошкільний навчальний заклад      № 211, який має гарну і ніжну назву „Ромашка”. „Ромашка” має фізкультурно-оздоровчий напрямок роботи.

         В дошкільному закладі працює 8 груп: 3 групи раннього віку і 5 груп дошкільного віку, в яких виховується 188 дітей.

         Найбільша цінність садка – дитина, з її правом на цікаве, щасливе і здорове дитинство. Тобто – особистість. Атмосфера „Ромашки” перейнята турботою про здоров’я малечі, повагою до особистості дитини. З перших днів роботи педагогічний колектив поставив перед собою головне завдання – виховання здорової дитини, особливу увагу приділяючи комплексному використанню всіх засобів фізичного розвитку.

         Рік за роком складалася система оздоровчої роботи, профілактики захворювань дітей, виховання у них інтересу та бажання систематично займатися фізкультурою на основі пошуку взаємодії педагогів, медичних працівників та батьків вихованців.

Пріоритетними напрямками роботи 
ЗДО № 211 є:
  • збереження та зміцнення здоровя дітей;
  • сприяння всебічному гармонійному розвитку кожної дитини;
  • підвищення рівня функціональних та адаптаційних можливостей організму;
  • виховання громадянина України
Головними завданнями дошкільного закладу є:
  •    забезпечення оптимальних умов для виховання і навчання дітей, розвитку творчих здібностей, обдарованості;
  •     створення умов для фізичного, психічного і духовного розвитку особистості

  •  

Comments