Новини

Метою сайту нашого дитячого садка
є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет 
Основним завданням сайту
є інформаційне забезпечення про надання освітньо-виховних послуг учасникам навчально-виховного процесу в дошкільному закладі в електронному вигляді та формування його позитивного іміджу

Інформаційний ресурс Сайту є відкритим та загальнодоступним
Сподіваємось, що наш дитсадочок сподобається всім відвідувачам
*

Методичне об'єднання вихователів середніх груп

Отправлено 6 февр. 2020 г., 09:03 пользователем Тетяна Щербачова   [ обновлено 6 февр. 2020 г., 09:15 ]

30 січня 2020 року о 9.30 на базі КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 211 КМР відбулося засідання районного методичного об’єднання для вихователів середніх груп.

Темою засідання було «Дитина в колисці рідного краю».

Формування національно-патріотичної компетентності дошкільників

Мета: Підвищити рівень професійної компетентності педагогів щодо завдань і шляхів формування патріотичного світогляду у дошкільнят; продовжувати формувати вміння застосовувати одержану інформацію в педагогічній діяльності .

Завдання: розкрити необхідність посилення патріотичного виховання; удосконалити вміння і навички педагогів щодо організації патріотичного виховання дошкільників; розширити та уточнити знання педагогів щодо принципів, методів і прийомів з дітьми з основних напрямів патріотичного виховання

Очікувані результати: збалансованість індивідуального досвіду педагогів щодо патріотичного виховання за освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти.

В ході засідання слухачі познайомилися з нормативно-інструктивними та законодавчими документами, на яких базується і організовується робота з патріотичного виховання з дітьми середньої групи в дошкільних навчальних закладах. Увазі слухачів було запропоновано розглянути питання щодо формування патріотичного світогляду у сучасних дошкільнят, шляхи виховання громаданина-патріота в умовах сучасної геополітичної ситуації.

Слухачі з цікавістю переглянули відео-презентацію на тему "Географічні особливості та багатство України", в ході якої розширили свої знання про нашу країну, ії географічне положення, склад, водні та земельні ресурси, корисні копалини України, їх видобуток та інше. В рамках роботи було представлено практичний блок, який складався з низки цікавих вправ, під час яких слухачам запропоновано було згадати традиції і звичаї українського народу, поринути в історичне минуле України, розширити свої знання про українські національні страви, їх походження.

В рамках проведення відкритого мікрофону "Кроки досягнень", вихователі були ознпйомлені з педагогічними надбаннями слухачів, що атестуються. Педагоги, які атестуються, представили свої напрацювання, досвіди роботи, познаймили колег з власним портфоліо, розповіли про свої досягнення і плани на майбутнє.


"Радощі канікулярних днів"

Отправлено 6 февр. 2020 г., 08:37 пользователем Тетяна Щербачова

Під час новорічних канікул, з 02.01.2020 по 14.01.2020 року, педагогами дошкільного закладу було проведено тематичний тиждень «Радощі канікулярних днів» з цікавими різноманітними розвагами, іграми, театралізованими виставами. Вихователі використовували музику, вірші, казки як засіб виховання і вид мистецтва, до якого залучали дітей. Під час заходів діти залюбки приймали активну участь в різноманітних іграх, залюбки виконували пісні, таночки, згадували вірші, присвячені зимовій порі і Новорічному святу, з задоволенням вітали найулюбленіших казкових персонажів, які пришли до них на гостини.  Усі заходи на протязі тижня проводились по сюжетах улюблених казок , що принесли задоволення дітям, батькам та працівникам дитячого садочку.

Новорічні свята в садочку

Отправлено 6 февр. 2020 г., 08:35 пользователем Тетяна ЩербачоваВсі дорослі колись були дітьми, і для всіх їх Новий рік залишається самим чарівним і казковим святом. Мабудь всі вони пам'ятають, як водили хороводи біля ялинки і з хвилюванням всю ніч вчили віршик, щоб розповісти його Дідусеві Морозу. Пам'ятають, як Дідусь посміхався через білу бороду і гучним голосом вітав усіх з Новим роком, а  ще як кликав Снігуроньку. Все це досі викликає у дорослих посмішку і дитячий захват. Новорічне свято люблять як дорослі, так і малеча. Діти чекають його з особливим нетерпінням, адже люблять подарунки, які неодмінно принесе Дід Мороз. А ще вони люблють новорічні дива, новорічні пригоди, новорічні казки. А допомогли дітям потрапити у Новорічну казку з 23 по 27.12.2019 р. вихователі дитячого садка, музичні керівники Куцевол Л.П., Мацак К.А. та інструктор з фізичної культури Леус О.І.  Кожна група, а також музична зала, були прикрашені до Новорічних свят казковими персонажами, пухнастими ялиночками, яскравими вогниками та іншою найрізноманітнішою святковою атрибутикою, яка принесла хвилюючий подих найгарнішого і найчарівнішого свята з усіх свят! Працівники ЗДО потурбувалися про те, щоб зробити свято в садочку незабутнім!

В рамках підготовки до новорічних свят, в закладі дошкільної освіти № 211 впродовж грудня працювала Майстерня Діда Мороза. Діти разом з батьками виготовляли новорічну атрибутику, як от: ялинкові прикраси, іграшки, створювали казкові новорічні композиції.

У ці святкові дні ми зичимо один одному всього-всього найкращого. Нехай віншування збуваються!

Літо – чудова пора, дуже радіє йому дітвора!

Отправлено 10 июн. 2019 г., 22:56 пользователем Тетяна Щербачова   [ обновлено 10 июн. 2019 г., 22:57 ]

Настала тепла пора. Сонце, свіже повітря, цікаві рухливі ігри, оздоровчі процедури, радісна і дружня атмосфера – ось формула доброго літнього відпочинку дітей у дошкільному закладі. Саме влітку діти оздоровлюються, набираються сил, загартовують свій організм Проведення літнього оздоровлення передбачає розв’язання навчально-виховних завдань, що досягається організацією змістовної діяльності дітей. Ось і у нашому дитячому садочку створені всі умови для того, щоб наші малюки мали можливість оздоровитися та весело провести літні канікули.

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого.

Широке використання повітря, сонця, води, літній режим харчування (тобто збільшуються норми харчування, збагачується раціон за рахунок свіжих овочів, фруктів, зелені, соків), скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив.

Конкурс дитячих робіт "Замальовки рідного краю"

Отправлено 23 мая 2019 г., 04:46 пользователем Тетяна Щербачова

З нагоди Дня міста 23 травня 2019 року на базі нашого закладу відбувся районний етап міського конкурсу «Замальовки рідного краю». Мета конкурсу – сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей передшкільного віку, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дошкільнят, виховання у дітей любові до рідного краю. В конкурсі прийняли участь діти майже всіх дошкільних закладів району. На розгляд журі було представлено дитячі роботи, виконані в різних зображувальних технологіях. Переможцями стали вихованці дошкільних закладів №№ 211, 216, 158, 235, 271, 145, 291. Їх роботи було відібрано міський етап, який буде проводитися в online режимі з 24 травня до 31 травня 2019 року. Бажаємо успіху нашим талановитим вихованцям!

Тиждень безпеки в дитячому садку

Отправлено 22 мая 2019 г., 02:15 пользователем Тетяна Щербачова   [ обновлено 22 мая 2019 г., 02:17 ]

Тиждень безпеки – ефективна форма систематизації знань дітей про безпечне довкілля, рекомендована Міністерством для щорічного проведення в дошкільних навчальних закладах. Орієнтуючись на вимоги Базового компонента дошкільної освіти та взявши до уваги напрацьований досвід, педагоги нашого дошкільного закладу у термін з 20.05.2019 по 24.05. 2019 провели Тиждень безпеки дитини. Під час цього тижня дошкільнята отримали яскраві враження, закріпили набуті знання і вправлялися в їх практичному застосуванні.

Кожен день Тижня мав свій напрям, тему, форми, методи і прийоми освітньої роботи відповідно до віку дітей, рівня сформованої у них життєвої компетентності.  Педагоги надавали дітям інформацію з розділів: «Здоров’я дитини», «Безпека дитини в дома», «Безпека дитини у природі», «Безпека дитини у природі».

Крім того, 22.05.2019 р. в нашиму садочку було проведено День цивільного захисту з проведенням евакуаційних заходів та з охопленням необхідних бесід та інструктажів. Під час проведення враховувалися питання:

  • ­         запобігання загибелі дітей на водних об’єктах в літній період;
  • ­         надання першої медичної допомоги потерпілим;
  • ­         безпечної поведінки в побуті;
  • ­         запобігання ураженню та загибелі вихованців, працівників під час використання газу в побуті та інших випадків у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
  • ­         попередження отруєння грибами і захворювання на ботулізм;
  • ­         заборони перебування дітей на територіях і місцях, що несуть загрозу життю та здоров’ю.
Результатом проведеного «Тижня безпеки» в ЗДО № 211 стало вдосконалення практичних умінь та навичок дітей діяти в різних екстремальних ситуаціях, виховання ціннісного відношення до власного життя та здоров’я, почуттів взаємодії, обережності, відповідальності та самостійності.

День вишиванки в нашому садочку!

Отправлено 16 мая 2019 г., 00:57 пользователем Тетяна Щербачова   [ обновлено 16 мая 2019 г., 01:09 ]

Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки. Цього року свято випало на 16 травня. Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це - символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.І в нашому дошкільному закладі відсвяткували «День вишиванки». Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого садочка. В кожній групі були проведені тематичні заняття з даної теми, під час яких діти розглянули різні  вишиванки, познайомилися з традиційними візерунками для кожної місцевості України. Також під час занять лунали українські пісні, вірші, таночки. Свято продовжилось на території закладу, де діти водили хороводи та гаївки.  Діти разом з працівниками закладу , в  барвистих вишиванках   з задоволенням створили великий "рушник" на асфальті перед садочком , "вишивали" його за допомогою крейди. На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок. Свято було цікаве і захоплююче. Саме через такі свята до дітей-дошкільнят педагоги доносять основну думку: необхідність збереження споконвічних народних традицій, створення та носіння етнічного вишитого одягу, що вкрай важливе саме сьогодні, адже показує, що українці єдині, а отже, незборимі.

ЗИМОВІ РОЗВАГИ

Отправлено 27 янв. 2019 г., 01:53 пользователем Тетяна Щербачова   [ обновлено 27 янв. 2019 г., 02:34 ]

Минулого тижня в нашому дошкільному закладі пройшов День зимових розваг. Дітиразом з вихователями із великим задоволенням ліпили фігури зі снігу, прикрашаючи їх фарбованими елементами.Андріївські вечорниці

Отправлено 13 дек. 2018 г., 10:25 пользователем Тетяна Щербачова   [ обновлено 13 дек. 2018 г., 10:43 ]

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї народу – це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому.

Саме сьогодні громадянам України необхідно пізнавати і зрозуміти велич нашої народно-традиційної культури, її одвічний гуманізм, добробут, всепрощення, доброзичливість. Саме для знайомства дітей з традиціями рідного краю і проводяться в дитячому садку народні свята.

13 грудня в нашому дитячому садочку відбулося свято Калити, Андріївські вечорниці:
Господиня вечорниць та ведуча – вихователі старшої групи №8 Муравйова Ольга Олександрівна та Овсяннікова Алевтина Сергіївна стали організаторами і натхненниками свята, зустрічали в своїй світлиці гостей: дівчат, хлопців які прийшли на свято.

З давніх-давен в Україні шанували хліб як святиню. І ось День Святого Андрія теж починається із ритуалу поклоніння хлібу. Але цей хліб спечений у формі сонця. Калита – солодкий, печений корж із родзинками, цукерками, маком і … діркою в середині. Навіщо дірка? Щоб було зручніше прив’язувати калиту і кусати її. Тільки обережно, адже калиту стереже пан Калитинський!  Але вправні хлопчаки все ж таки змогли вкусити калиту, за що отримали від присутніх бурхливі оплески! Своєю акторською майстерністю діти ще раз переконали присутніх, що проведення таких заходів стає вкрай популярним, що можна досхочу повеселитися під запальні українські танці, а ще - дізнатися багато цікавого з історії побуту, традицій та звичаїв українців попередніх поколінь.

Хлопчики та дівчатка, одягнені в національні костюми, дали змогу глядачам доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів, переглянути міні-виставу, взяти безпосередню участь у цікавих „ворожіннях" для дівчат та поїданні калити для хлопців. Діти співали українські народні пісні, танцювали таночки, розігрували жартівливі та обрядові сценки, а також грали в народні ігри. Під час дійства панувала радісна атмосфера наповнена українськими звичаями та традиціями.  І нехай всі знають, що національне – це класно і сучасно!

Андріївські вечорниці


"Зима-зимонька прийшла!"

Отправлено 13 дек. 2018 г., 10:10 пользователем Тетяна Щербачова   [ обновлено 13 дек. 2018 г., 10:38 ]

Зима - чудова пора року! І діти з нетерпінням чекають на неї.

На нашій планеті дуже змінився клімат і в природі відбувається щось неймовірне. Така пора року, як Зима зі снігом щороку стає рідкістю. Тож потрібно не гаяти час, а насолоджуватися тими приємними днями, коли на вулиці морозно і з неба падає сніг.

Ось і наші дошкільнята  дочекалися справжньої зими. Щоб дітям цікаво було гуляти на прогулянці, вихователі нашого закладу організовують для дітей різні спортивні розваги, проводять з дітьми трудову діяльність, ліплять зі снігу різноманітні фігури, катаються на санчатах навколо дошкільного закладу.

Зимонька 20181-10 of 86