Загальні відомості

Підготовку педагогічних кадрів дошкільної освіти в Полтавській області здійснює відділення дошкільної освіти Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка.

 
Про нас
 
За 50 років на денній формі навчання дошкільного відділення в стінах закладу підготовлено 5913 висококваліфікованих фахівців та за 30 років на заочній формі навчання - 3042.
 
Важко назвати регіон, де б не працювали наші випускники. Більшість випускників дошкільного відділення працює сьогодні керівниками та фахівцями в різних ланках освіти не лише в Україні, а й поза її межами, обіймають високі посади районного та обласного рівня, займаються науково-педагогічною діяльністю у ВНЗ, коледжах, училищах.
 
 Сьогодні дошкільне відділення готує спеціалістів на денній і заочній формі навчання. Мета діяльності відділення – забезпечення якості освіти та підготовка висококваліфікованих працівників для дошкільних навчальних закладів.
 
Після закінчення навчального закладу студенти отримують диплом молодшого спеціаліста, атестат про повну середню освіту, набувають професію за спеціальністю: вихователь дошкільних закладів: вихователь дошкільних закладів з однією із додаткових кваліфікацій "Вихователь з правом навчання англійській мові", "Вихователь логопедичних груп", "Організатор фізичного виховання в дошкільному закладі", "Організатор музичної діяльності в дошкільному закладі".
З 2012 р. на відділенні введено нову додаткову кваліфікацію "Сімейний вихователь".
Контакти
 

Кременчуцький педагогічний коледж імені А. С. Макаренка

 
 
 
м. Кременчук, вул. Лізи Чайкіної 33

Телефон:
(05366) 5-33-01
(05366) 5-31-85

Електронна пошта  відділення дошкільної освіти: krempeddoshk@at.ua
Підсторінки (1): Спогади випускників
Comments